Bilgiye sınırsız erişim ve her zamankinden daha fazla bağlantı ile insanların beyinlerinin daha kolay yıkanacağını düşünürdünüz. Bunun yerine 1930’ların Almanya’sından o kadar da farklı değiliz. Hükümet yarın aşılanmamış tüm bireyleri kamplara toplayacağını ve onları zorla enjekte edeceğini açıklasaydı, pek çoğu ciddi olarak lehte olurdu.

…iseemara tarafından gönderildi
[comments]

Author

19 Comments

1. Bu konu : ” Bu noktaya nasıl geldik? ” çok güzel. Selam sayfan yeminle mükemmel, teşekkürler , ahmet – 238

2. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Bu noktaya nasıl geldik? . Merhaba herkese sayfan harbiden güzel, şukuladım , elif yılmaz – 107

3. Bu konu : ” Bu noktaya nasıl geldik? ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 55

4. Bu konu : ” Bu noktaya nasıl geldik? ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 165

5. Ardahan dan kimler var. Bu noktaya nasıl geldik? . Selam herkese web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 201

6. Erzincan dan kimler var. Bu noktaya nasıl geldik? . Selam herkese paylaşımınız inanki güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 211

7. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, tebrikler

8. Kastamonu dan kimler var. Bu noktaya nasıl geldik? . Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, saolun , ali – 26

9. Karabük merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2021 13:23:23

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu noktaya nasıl geldik? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 296

11. Çorum dan kimler var. Bu noktaya nasıl geldik? . Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 410

12. Yalova dan kimler var. Bu noktaya nasıl geldik? . Selamlar paylaşımın cidden hayran edici, tebrikler , banu – 18

13. Şanlıurfa merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siteniz cidden çok güzel, saolun 09-09-2021 19:12:16

14. Bu konu : ” Bu noktaya nasıl geldik? ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , banu – 29

15. Bu konu : ” Bu noktaya nasıl geldik? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 177

16. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 20-09-2021 11:46:17

17. İstanbul dan kimler var. Bu noktaya nasıl geldik? . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 316

18. Kars merkezden ben ahmet. Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, şukuladım 24-09-2021 16:56:00

Write A Comment