Bilmeyenler için bu öbür dünya. Yüzlerce beden dışı deneyimim oldu. Neredeyse fiziksel dünyaya benzeyen öbür dünya dünyalarına gittim. Hâlâ uçabilmem, ışınlanabilmem dışında, vb. Yani fiziksel dünya bir öbür dünya. Çoğundan daha yoğun. Ve avatarların duyuları rahatsız edici bir seviyeye getirildi. Öbür dünya dünyalarının çoğunda acı hissetmezsiniz. Ve hatta nadir durumlarda bile, bunu yaptığınızda komutla kapatabilirsiniz.

Ayrıca beş duyunun ötesinde herhangi bir şeyi kapatmak için bir ton programlama var. Ancak bazı insanlar bunun ötesini görebilir. Örneğin çocuklar hayaletleri yetişkinlerden çok daha kolay görebilir. Çünkü programlandığı gibi değiller. Bir keresinde, tam önümde olan birini görmemeye kendimi kandırdığım bir OBE vardı. Benzer bilinçaltı programlamanın hayaletleri göremememiz veya onlarla etkileşime girmememiz için bunu yaptığından şüpheleniyorum.

Gerçekliğin bilinçaltı zihin tarafından yaratılan (bilinçli zihnin kontrol altına alabileceği) bir yapı olduğu düşünüldüğünde, nüfusun kolektif bilinçaltı zihinlerinin hayaletleri görememe programlamasını uygulamaya çalışacağı mantıklıdır. Aksi takdirde onları görürdük. Bu programlamayı geçersiz kılabilirler, ancak çok fazla enerji gerektirir ve kendilerini yalnızca birkaç saniye görünür hale getirebilirler.

Ayrıca çoğu insanın muhtemelen bilmediği bir şey de öbür dünyada ölebileceğinizdir. Ama bu büyük bir anlaşma değil. Acıtmaz ve astral bedeninizden bir hayalet gibi çıkarsınız veya başka bir gerçekliğe geçersiniz. Aynı şey fiziksel beden öldüğünde de olur. Bilinçaltı programlamanın dışında çoğu insan sizi göremez ve varlığınızın sona erdiğini düşünemez.

Ve öbür dünya dünyalarının çoğunda olduğu gibi geri gelememenizin nedeni kollektif bilinçaltı programlamadır. Kendinizi görünür kılmak için birkaç saniyeliğine geçersiz kılabilirsiniz, ancak bundan daha fazlası olamaz. Bilinçaltı programlama, insanların yalnızca fiziksel dünyada bir avatarı olanları görmesine izin verir. Öyleyse geri dönmek istiyorsanız (tavsiye etmem) başka bir avatar almanız gerekir. Aksi takdirde, fiziksel dünya programlamasını sürdüren kolektif bilinçaltı zihinler kimseyle etkileşime girmenize izin vermez.

Yani fiziksel dünya öbür dünyadır. Bilinçaltı programlama katmanlarıyla dolu bir öbür dünya sadece. Gerçek olmadığında seni kandırmaya çalışmak için. Seçkinler bunu biliyor ve bu yüzden bilinçaltını programlamak için bu kadar uzun sürüyorlar. İşte birkaç paragrafta özetlenen gerçekliğin doğasına gidersiniz. Filozofların binlerce yıldır anlamaya çalıştıkları bir şey. Rica ederim.

Author

17 Comments

1. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu öbür dünya ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 491

2. Gürbüz Reply

Hakkari merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 20:33:05

3. Bingöl dan kimler var. Bu öbür dünya . Selam herkese bu web sitesi vallaha güzel, şukuladım , banu – 299

4. Bu konu : ” Bu öbür dünya ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , ahmet – 328

5. Artvin merkezden ben banu. Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 10:23:13

6. Çanakkale merkezden ben emin. Selam siten cidden mükemmel, face de paylaştım 10-02-2021 06:24:02

7. Bu konu : ” Bu öbür dünya ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 101

8. Bu konu : ” Bu öbür dünya ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 28

9. Konya merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 23-02-2021 23:37:01

10. Kırşehir merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım 26-02-2021 19:56:28

11. Bu konu : ” Bu öbür dünya ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 150

12. İstanbul merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, teşekkürler 14-03-2021 02:05:05

13. Bu konu : ” Bu öbür dünya ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 453

14. Mrb bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

15. Bu konu : ” Bu öbür dünya ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 146

16. Mrb paylaşım inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link