Son zamanlarda bu konuda ilgi gören herhangi bir gönderi görmedim, ancak bu kötü gündemlerinde önemli bir hafta, değil mi? Ne dendiğini unutuyorum, ama yılın bu zamanında bir çeşit büyük fedakarlık yapıyorlar. Notre Dame yanıyor, geçen yıl Nova Scotia’da ateş ediliyor – aklımın ucunda.

Bunu ele alan herhangi bir gönderi gören veya bazı bilgileri bırakan var mı? Teşekkürler

19 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler

2. Bursa merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 18-04-2021 22:31:17

3. Gürbüz Reply

Mrb sayfan süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım

4. Bu konu : ” Bu onlar için önemli bir hafta değil mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 48

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu onlar için önemli bir hafta değil mi? ” çok güzel. Merhaba sayfa harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 172

6. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Selamlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım 24-04-2021 11:29:06

7. Bu konu : ” Bu onlar için önemli bir hafta değil mi? ” çok güzel. Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 416

8. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım

9. Kırklareli dan kimler var. Bu onlar için önemli bir hafta değil mi? . Selam web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler , banu – 17

10. Muş dan kimler var. Bu onlar için önemli bir hafta değil mi? . Selamın aleyküm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 83

11. Burdur merkezden ben Aylin. Mrb sayfan inanılmaz mükemmel, teşekkürler 07-05-2021 02:32:16

12. Bu konu : ” Bu onlar için önemli bir hafta değil mi? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 299

13. Bu konu : ” Bu onlar için önemli bir hafta değil mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle güzel, tebrikler , ziya – 446

14. İstanbul merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi valla hayran edici, şukuladım 11-05-2021 09:55:32

15. Mersin merkezden ben doruk. Mrb siteniz vallaha güzel, face de paylaştım 11-05-2021 17:48:15

16. Kilis merkezden ben ali. Selamlar sayfanız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 13-05-2021 17:53:26

17. Bu konu : ” Bu onlar için önemli bir hafta değil mi? ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha güzel, tebrikler , banu – 263

18. Sinop merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-06-2021 13:05:53

19. Bitlis merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, sağolun 09-06-2021 19:39:49

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link