Kategoriler
Genel

Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif.

Bu başka bir iş parçacığında yaptığım bir kopya yapıştırılan yazı ama kendi iş parçacığında daha büyük bir konuşma bağlamında yararlı olabilir karar verdi. Merak edenler için orijinal konu şuydu: https: //www.reddit.com/r/conspiracy/comments/gpbl3n/it_really_seems_like_somehow_someway_some_kind_of/

Op ve op’un görevinin yankılanması için yeterince derine inen diğer herkes, Bir’in Yasası olarak adlandırılan bir şeye bakmaya çalışın. Bu konuda büyük bir genel bakış serisi “aaron abke” adlı bir youtube kanalı var ve daha fazla bilgi için susamışsanız tüm makale ücretsiz çevrimiçi.

Birçoğunuzun bunu anladığı gibi, siyaset, savaşlar ve uluslardan çok daha derine gidiyor, gerçek durum şemasında derin devlet ve illuminati hala bunun ne kadar derin gittiğinin çocuk havuzu. Havuzun daha derin ucunda her şey metafizik düzeydeki her şeyle ilgilidir ve en önemlisi TÜM gerçekten uygulanabilir çözümler metafizik düzeydedir, bu kişisel sorunlar veya küresel sorunlar için geçerlidir. Sevginin tüm problemlerin cevabı olduğunu söylediğimde, bu size saçma geliyorsa, o zaman sadece aşkın ne olduğu ve metafizik düzeyde olmadığı hakkında hiçbir fikriniz olmayabilir. Birinin yasası, içinde yaşadığımız bu vahşi fantastik zamanın nihayetinde tutarlı hale geldiği noktaya bakış açınızı uzaklaştırmaya yardımcı olabilir.

Düşündüğüm şeyin büyük olasılıkla şu anda devam ettiğini söyleyeceğim ama anlamak için gerekli bilgi ve bağlamı elde etmek size kalmış, ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Hepimizin endişeli olduğu bu gizli kabal gücü özünde ve yani rothchilds gibi bilinen tüm oyuncuların ötesinde çok uzak bir yerde, yani 6. yoğunluktan bir grup ruhu olarak adlandırılan şey Lucifer adındaki bilincin, bu varlık bilinçli evrimi boyunca bizden çok daha ileridedir, ancak aslında aynı derecede güçlü olsak da, gerçek doğamız için sadece uykudadırız. Bunu tamamen ahlaki anlayışımızın ötesinde tamamen kötülük olarak adlandırmak yanlış olur, onları tam anlamıyla bir düzeyde mücadele ettikleri rekabetçi bir sporda tartışmalı bir ortak olarak düşünün, ancak başka bir seviyede büyümenizi daha da geliştirmeye çalışıyorlar. Tıpkı eski geleneklerden gelen bu çeşitli kehanetler ve hikayeler gibi, gerçekten de özel bir zamanda yaşadığımızı öne sürdüğü gibi, Bir’in Yasası da onu hasat olarak adlandırır. Hasat bir mezuniyete benzer, daha yüksek bir bilinç yoğunluğuna geçmek için bir pencere. İnsanlık tarihinin ve etkinliğinin çoğunluğu (çok yakın zamana kadar) bilinçliliğin 3. yoğunluğunda olmuştur, bu hasat biz 4. yoğunluğa doğru hareket etmektir. 3. ila 4. hasat özellikle benzersizdir ve seçim olarak adlandırılır. Bilinçliliğin 4., 5. ve kısmen 6. yoğunlukları evrim için iki farklı biçime veya yola sahiptir, Kendine Hizmet (negatif kutupluluk) ve diğer benlere hizmet (pozitif kutupluluk), 6. yol boyunca kısmen negatif yol, evrime devam etmek için olumlu. Her bir enkarnasyonun gerçek benliğini / doğasını veya herhangi bir geçmiş / gelecekteki enkarnasyonu hatırlamaktan kaçındığı 3. yoğunluğa birçok reenkarnasyondan her biri, hangi kutupluluğun 4. kullanımına devam etmeyi tercih edecekleri tamamen otantik bir seçime gelmelidir. . Şimdi 6. yoğunluk arkadaşımız Lucifer’e dönelim ve bugün neler oluyor. Özünde bu kabaca grup (grup ruhu lucifer) kurumsal hükümet gücü, toplumsal etki, Para, teknoloji veya onlara koyabileceğiniz diğer fiziksel motivasyonları umursamıyor. Bu yüzden birçok insan motivasyonlarını anlayamadıkları için bu kabalın ne olduğuna dair tüm noktaları tam olarak bağlayamaz. Bizi kendimizi kontrol altına almaya ikna etmek için bu şeyleri icat ettiler, Dikkatle tasarlanmış bir matristir, çünkü lucifer’e öz ve güç bakımından eşit olduğumuzu hatırlayın, çok daha bilinçli ve evrimleşmişlerdir, güç süper ilkel ve verimsizdir metafiziksel olarak eşit olduğumuz için çok daha becerikli kontrol yöntemleri kullanılmaktadır. Lucifer ne istiyor? Buradaki varlıkların çoğunun kendi kendine negatif polarite hasadına hizmet etmesini istiyor.

whew id sonunda derinlemesine …. gidiş sanmıyorum biri için yararlı oldu. Birkaç soruya cevap vermeye hazırım, ancak gerçekliği anlamakla ilgilenen herkesi her şeyle kişisel olarak ilgilenmeye teşvik ediyorum, gerçeğin öğrenilmesi gerektiği öğretilemez. Ayrıca, gerçekliğin ilk elden deneyimi olmadan, tüm bu sözler sadece inanılan veya inkar edilebilecek bir şeydir, sadece doğrudan gerçeklik deneyimi gerçektir.

“Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif.” için 34 yanıt

Şırnak merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, saolun 24-05-2020 08:05:51

Çankırı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, şukuladım 28-05-2020 10:22:25

Tekirdağ merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 14-06-2020 03:43:51

Bayburt merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2020 02:10:09

Çankırı merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:25:29

Şırnak merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz cidden hayran edici, şukuladım 02-07-2020 14:17:18

Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 03-07-2020 13:15:44

Kırıkkale merkezden ben ziya. Selam sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 12-07-2020 07:21:21

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-07-2020 18:07:55

Antalya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, şukuladım 27-07-2020 02:29:41

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-08-2020 15:20:37

Artvin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 04-08-2020 16:49:53

Bitlis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, teşekkürler 09-09-2020 08:05:59

Malatya merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 13-09-2020 12:06:44

Samsun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun 17-09-2020 03:11:30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir