Bu başka bir iş parçacığında yaptığım bir kopya yapıştırılan yazı ama kendi iş parçacığında daha büyük bir konuşma bağlamında yararlı olabilir karar verdi. Merak edenler için orijinal konu şuydu: https: //www.reddit.com/r/conspiracy/comments/gpbl3n/it_really_seems_like_somehow_someway_some_kind_of/

Op ve op’un görevinin yankılanması için yeterince derine inen diğer herkes, Bir’in Yasası olarak adlandırılan bir şeye bakmaya çalışın. Bu konuda büyük bir genel bakış serisi “aaron abke” adlı bir youtube kanalı var ve daha fazla bilgi için susamışsanız tüm makale ücretsiz çevrimiçi.

Birçoğunuzun bunu anladığı gibi, siyaset, savaşlar ve uluslardan çok daha derine gidiyor, gerçek durum şemasında derin devlet ve illuminati hala bunun ne kadar derin gittiğinin çocuk havuzu. Havuzun daha derin ucunda her şey metafizik düzeydeki her şeyle ilgilidir ve en önemlisi TÜM gerçekten uygulanabilir çözümler metafizik düzeydedir, bu kişisel sorunlar veya küresel sorunlar için geçerlidir. Sevginin tüm problemlerin cevabı olduğunu söylediğimde, bu size saçma geliyorsa, o zaman sadece aşkın ne olduğu ve metafizik düzeyde olmadığı hakkında hiçbir fikriniz olmayabilir. Birinin yasası, içinde yaşadığımız bu vahşi fantastik zamanın nihayetinde tutarlı hale geldiği noktaya bakış açınızı uzaklaştırmaya yardımcı olabilir.

Düşündüğüm şeyin büyük olasılıkla şu anda devam ettiğini söyleyeceğim ama anlamak için gerekli bilgi ve bağlamı elde etmek size kalmış, ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Hepimizin endişeli olduğu bu gizli kabal gücü özünde ve yani rothchilds gibi bilinen tüm oyuncuların ötesinde çok uzak bir yerde, yani 6. yoğunluktan bir grup ruhu olarak adlandırılan şey Lucifer adındaki bilincin, bu varlık bilinçli evrimi boyunca bizden çok daha ileridedir, ancak aslında aynı derecede güçlü olsak da, gerçek doğamız için sadece uykudadırız. Bunu tamamen ahlaki anlayışımızın ötesinde tamamen kötülük olarak adlandırmak yanlış olur, onları tam anlamıyla bir düzeyde mücadele ettikleri rekabetçi bir sporda tartışmalı bir ortak olarak düşünün, ancak başka bir seviyede büyümenizi daha da geliştirmeye çalışıyorlar. Tıpkı eski geleneklerden gelen bu çeşitli kehanetler ve hikayeler gibi, gerçekten de özel bir zamanda yaşadığımızı öne sürdüğü gibi, Bir’in Yasası da onu hasat olarak adlandırır. Hasat bir mezuniyete benzer, daha yüksek bir bilinç yoğunluğuna geçmek için bir pencere. İnsanlık tarihinin ve etkinliğinin çoğunluğu (çok yakın zamana kadar) bilinçliliğin 3. yoğunluğunda olmuştur, bu hasat biz 4. yoğunluğa doğru hareket etmektir. 3. ila 4. hasat özellikle benzersizdir ve seçim olarak adlandırılır. Bilinçliliğin 4., 5. ve kısmen 6. yoğunlukları evrim için iki farklı biçime veya yola sahiptir, Kendine Hizmet (negatif kutupluluk) ve diğer benlere hizmet (pozitif kutupluluk), 6. yol boyunca kısmen negatif yol, evrime devam etmek için olumlu. Her bir enkarnasyonun gerçek benliğini / doğasını veya herhangi bir geçmiş / gelecekteki enkarnasyonu hatırlamaktan kaçındığı 3. yoğunluğa birçok reenkarnasyondan her biri, hangi kutupluluğun 4. kullanımına devam etmeyi tercih edecekleri tamamen otantik bir seçime gelmelidir. . Şimdi 6. yoğunluk arkadaşımız Lucifer’e dönelim ve bugün neler oluyor. Özünde bu kabaca grup (grup ruhu lucifer) kurumsal hükümet gücü, toplumsal etki, Para, teknoloji veya onlara koyabileceğiniz diğer fiziksel motivasyonları umursamıyor. Bu yüzden birçok insan motivasyonlarını anlayamadıkları için bu kabalın ne olduğuna dair tüm noktaları tam olarak bağlayamaz. Bizi kendimizi kontrol altına almaya ikna etmek için bu şeyleri icat ettiler, Dikkatle tasarlanmış bir matristir, çünkü lucifer’e öz ve güç bakımından eşit olduğumuzu hatırlayın, çok daha bilinçli ve evrimleşmişlerdir, güç süper ilkel ve verimsizdir metafiziksel olarak eşit olduğumuz için çok daha becerikli kontrol yöntemleri kullanılmaktadır. Lucifer ne istiyor? Buradaki varlıkların çoğunun kendi kendine negatif polarite hasadına hizmet etmesini istiyor.

whew id sonunda derinlemesine …. gidiş sanmıyorum biri için yararlı oldu. Birkaç soruya cevap vermeye hazırım, ancak gerçekliği anlamakla ilgilenen herkesi her şeyle kişisel olarak ilgilenmeye teşvik ediyorum, gerçeğin öğrenilmesi gerektiği öğretilemez. Ayrıca, gerçekliğin ilk elden deneyimi olmadan, tüm bu sözler sadece inanılan veya inkar edilebilecek bir şeydir, sadece doğrudan gerçeklik deneyimi gerçektir.

Author

90 Comments

1. Kırklareli merkezden ben ahmet. Mrb siteniz valla güzel, teraziye tıkladım 24-05-2020 07:24:38

2. Şırnak merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın cidden dikkatimi çekti, saolun 24-05-2020 08:05:51

3. Kütahya merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler 24-05-2020 11:47:18

4. Çankırı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, şukuladım 28-05-2020 10:22:25

5. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

7. Tekirdağ merkezden ben gaye. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun 14-06-2020 03:43:51

8. Bartın merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfan valla güzel, şukuladım 20-06-2020 22:40:41

9. Bayburt merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-06-2020 02:10:09

10. Çankırı merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:25:29

11. Şırnak merkezden ben Aylin. Merhaba web siteniz cidden hayran edici, şukuladım 02-07-2020 14:17:18

12. Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 03-07-2020 13:15:44

13. Kırıkkale merkezden ben ziya. Selam sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 12-07-2020 07:21:21

14. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 18-07-2020 18:07:55

15. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım

16. Antalya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız yeminle mükemmel, şukuladım 27-07-2020 02:29:41

17. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 04-08-2020 15:20:37

18. Artvin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siten yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 04-08-2020 16:49:53

19. Selam paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

20. Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Tekirdağ merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan cidden güzel, sağolun 14-08-2020 19:26:15

22. Mrb web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

23. Muğla merkezden ben Aylin. Slm web siten yeminle güzel, teraziye tıkladım 31-08-2020 05:19:00

24. Bitlis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten gerçekten mükemmel, teşekkürler 09-09-2020 08:05:59

25. Malatya merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 13-09-2020 12:06:44

26. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

27. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden çok güzel, sağolun 17-09-2020 03:11:30

28. Merhabalar web siten inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım

29. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler

30. Isparta merkezden ben banu. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, sağolun 21-09-2020 22:21:20

31. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 23-09-2020 15:39:16

32. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım

33. merhaba arkadaşlar web siten cidden mükemmel, twitter da paylaştım

34. selamun aleyküm siteniz süper ötesi güzel, şukuladım

35. Van dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . Merhabalar bu web sitesi valla dikkat çekici, twitter da paylaştım , Aylin – 493

36. Selamın aleyküm web siteniz harbiden iyi, facebookta paylaştım

37. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 160

38. Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. Slm web siten valla mükemmel, saolun , – 115

39. Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha çok güzel, şukuladım , ali – 35

40. Zonguldak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 01:45:08

41. Sakarya merkezden ben doruk. Selam sayfa inan ki iyi, tebrikler 20-11-2020 01:45:42

42. Ankara merkezden ben ali. Merhaba herkese sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 21-11-2020 02:38:13

43. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

44. Selamın aleyküm sayfan harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

45. Kırklareli dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . Mrb sayfanız gerçekten hayran edici, saolun , Aylin – 37

46. elif yılmaz Reply

Muş dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . Selam bu web sitesi süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 464

47. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . Selamlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 350

48. Merhaba herkese bu web sitesi valla iyi, face de paylaştım

49. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi valla iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 26

50. elif yılmaz Reply

Çankırı merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşım vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:57:55

51. Elazığ merkezden ben . Merhabalar web siteniz inan ki mükemmel, face de paylaştım 20-12-2020 10:32:39

52. Kırşehir dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha güzel, face de paylaştım , Aylin – 388

53. Konya merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-12-2020 06:58:04

54. Siirt merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-12-2020 21:46:44

55. Adana dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . selamun aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 311

56. Kayseri merkezden ben Hasan. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, sağolun 12-01-2021 15:03:41

57. Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten çok iyi, face de paylaştım , doruk – 421

58. Kütahya dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . Merhabalar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , Aylin – 455

59. Balıkesir dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . selam arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, teşekkürler , mehmet – 28

60. Yozgat dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , memo – 271

61. Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. Selam siten vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 222

62. Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki dikkat çekici, saolun , ali – 170

63. Bitlis dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . Selam herkese paylaşım harbiden çok iyi, sağolun , banu – 253

64. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 17-02-2021 19:59:27

65. Antalya merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 19-02-2021 21:42:18

66. Nevşehir merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 20-02-2021 10:30:27

67. Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. Mrb siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 349

68. Sinop merkezden ben ziya. Merhaba sayfan vallaha mükemmel, teraziye tıkladım 03-03-2021 04:26:08

69. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

70. Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler

71. selamun aleyküm sayfa süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

72. Merhabalar siten vallaha mükemmel, linkedinde paylaştım

73. Yozgat dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . Selam bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 237

74. Kocaeli merkezden ben Aylin. Mrb web sitesi gerçekten iyi, tebrikler 26-03-2021 16:46:34

75. Hakkari merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 10-04-2021 00:21:22

76. Burdur merkezden ben mehmet. Merhabalar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım 10-04-2021 10:47:51

77. Manisa dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . Selam paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 467

78. Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten çok iyi, saolun , ali – 490

79. Çankırı dan kimler var. Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. . Selamın aleyküm web siteniz inanki güzel, teşekkürler , mehmet – 208

80. Merhabalar sayfa süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

81. selam arkadaşlar web siten inanki hoşuma gitti, şukuladım

82. Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 133

83. Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım , ali – 302

84. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 21-05-2021 04:56:59

85. Bu konu : ” Bu oyunun hükümetlerden, toplumdan, siyasetten, paradan, güçten veya teknolojiden çok daha derine gittiğini anlayan herkese bir teklif. ” çok güzel. Mrb sayfan inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 278

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link