Bu salgın hakkında, dünyanın kontrolünü ele geçirmek için onu kullanan karanlık bir gizli topluluğun saç beyinli saçmalıklarından, bunun doğrudan ilahi bir yargı olduğunu iddia eden insanlara kadar her türlü teoriyi gördüm. Bu salgınla elde edilebilecek olası herhangi bir sonuç hakkında spekülasyon yapmak için burada değilim, ancak bunun neden bir şey için bir araç olabileceği konusunda bazı spekülasyonlarım var.

Bu salgının asla sona ermemesi için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan BİRÇOK insan var.

İnsanların tecrit ve halk sağlığı önlemleri konusunda işbirliği yapmayı reddeden ve başkalarını da aynı şeyi yapmaya teşvik eden, yanlış istatistiklerden çeşitli yasaların kendi (çoğu zaman yanlış) yorumlarına kadar her şeyi gerekçe göstererek her türlü konuşmayı görüyorum. Ve insanlar onları dinliyor. Ve bu aynı kişiler çoğu kez bunun bir miktar gündemi zorlayan “sol”, kontrolü ele geçirmeye çalışan “sol” olduğunu iddia ediyorlar. Mikroçip içeren aşılar, insan deneyleri vb. Hakkında her türlü tuhaf iddialarda bulunmak.

Virüsler ve nasıl yayıldıkları hakkında yeterince bilgim var, eğer insanlar gerçekten, bilirsiniz, üzerlerine düşeni yaparsa, maskelerin ve diğer halk sağlığı önlemlerinin bu pandemiyi durdurmak için çalışması gerektiğini bilmek için. COVID hakkında benzersiz bir şey yok ve yayılması, tıp personelinin onlarca yıldır kendilerini korudukları aynı önlemlerle durdurulabilir. Değişen tek şey, yanlış bilgilerin yaygın bir şekilde yayılmasıdır. İnsanlar bu virüsün yayılmasını durdurmak için alınan önlemleri sabote etmeye çalışıyor. Neden?

Şimdi, dışarıdaki insanların gerçekten bu kadar aptal olması kesinlikle mümkün. Ama bunu kabul etmekte zorlanıyorum. Çok görünüyor … mükemmel. Bu insanlar, insanları korkutmak için tam olarak ne söylemeleri gerektiğini, korkularıyla nasıl oynayacaklarını tam olarak anladılar. Manipüle edebilecekleri bir grup insan belirlediler ve bunu tam olarak nasıl yapmaları gerektiğini anladılar. Belki burada öğle yemeğine çıkmışımdır, ama hepsi bana oldukça kasıtlı gibi görünebilir.

Virüs bir süredir yayıldığına göre, yeni varyantların ortaya çıktığını ve insanların yorulduğunu görüyoruz. Kayıtsız kalıyorlar, güvenlik önlemleri alma ve yayılmayı azaltma olasılıkları azalıyor. Ve bunun bitmesini isteyen insanlardan bir TON acı geliyor. Bu eğilimler devam ederse nereye varacak? Ya daha ölümcül varyantlar ortaya çıkmaya başlarsa, semptomlar ortaya çıkmadan önceki günlerde yayılabilenler (şimdi olduğu gibi), ancak bu noktadan sonra daha ölümcül hale gelip virüs hala çok hızlı bir şekilde öldürmeden yayılabilirse? Sürekli artan ölüm sayısının ve insanların üzerlerine düşeni yapmayı reddettikleri için birbirlerini suçlamalarının uzun vadeli sosyal etkileri ne olacak?

Birisi bu virüsü bir amaç için bir miktar istikrarsızlığa neden olacak şekilde yaptıysa, bence onu durdurma çabalarını sabote etmeye çalışan insanlara bakmalıyız. Bu açıyı düşünen var mı?

Okuduğunuz için teşekkürler. Bu konudaki düşüncelerinizi duymakla ilgileniyorum.

Author

9 Comments

1. Tokat merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım 27-03-2021 19:45:12

2. Yalova dan kimler var. Bu Pandeminin Stratejik Olabileceğine Dair En Çarpıcı İşaret . Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 270

3. Tekirdağ merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi gerçekten mükemmel, teşekkürler 27-03-2021 21:12:59

4. selamun aleyküm sayfan inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

5. Gaziantep merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 31-03-2021 23:33:30

6. Kütahya dan kimler var. Bu Pandeminin Stratejik Olabileceğine Dair En Çarpıcı İşaret . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , Emine – 202

7. Ağrı dan kimler var. Bu Pandeminin Stratejik Olabileceğine Dair En Çarpıcı İşaret . Selam web siteniz inan ki mükemmel, saolun , banu – 444

8. Bartın dan kimler var. Bu Pandeminin Stratejik Olabileceğine Dair En Çarpıcı İşaret . Merhaba web siten gerçekten güzel, teşekkürler , memo – 70

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link