Aşı kayıtlarınıza hem fiziksel hem de dijital olarak kolayca erişebilmeniz için çok çalışan bir kuruluş:

https://vaccinationcredential.org/

Ürünler ve hizmetler için ödeme yapıp yapamayacağınızı, etkinliklere katılıp katılamayacağınızı ve hatta modern toplumda yer alıp alamayacağınızı belirlemek için kullanılacak tüm tıbbi kayıtları, mali kayıtları, vb. Toplamak için gelecekteki platformun oluşturulmasına HİÇBİR şekilde yardımcı olmazlar.

Sen sadece bir komplo delisi olman hoşuna gitmiyor. Bunlar özel şirketler, isterlerse hayatlarımızı nasıl yaşayacağımızı belirleyebilirler! Kendi ilaç endüstrinizi ve teknoloji oligarşisini inşa etmekten hoşlanmıyorsunuz.

Daha da ilginç:

Organizasyon, dünyayı daha adil, daha kapsayıcı ve tabii ki sürdürülebilir hale getirmeye adamıştır. Kapitalizmi herkes için daha kapsayıcı hale getirmek için PAPA ALTINDA faaliyet gösteren varlıklı yöneticiler, kamu görevlileri ve kesinlikle sizin çıkarınızı düşünen işletmelerden oluşan bir konsey.

https://www.inclusivecapitalism.com/

Küresel özel kamu ortaklığı. Başka bir deyişle, krallık gelene kadar buradan rakipsiz güç.

TL; DR bebeği bağlama zamanı. Size yakın bir ülkeye tek bir dünya hükümeti geliyor!

Author

31 Comments

1. Iğdır dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 109

2. Çorum merkezden ben doruk. Slm paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 08:31:57

3. Kilis merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 11:18:37

4. Sivas merkezden ben Emine. Slm siten inanki iyi, linkedinde paylaştım 04-04-2021 11:52:16

5. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 321

7. Kırşehir dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 31

8. Selamlar paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Selam herkese siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

10. Düzce dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . Selamlar siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 301

11. Trabzon merkezden ben hatice. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran edici, saolun 20-04-2021 04:56:37

12. Sinop dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . Merhaba herkese sayfan vallaha dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 180

13. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 4

14. Mrb sayfa vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

15. Bu konu : ” Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR ” çok güzel. Slm web sitesi cidden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 130

16. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . Selamlar web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım , Gürbüz – 280

17. Afyon dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . Merhaba bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ahmet – 8

18. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siten harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 124

20. Gürbüz Reply

Çorum merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-06-2021 21:02:50

21. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 3

22. Giresun dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım , banu – 274

23. Gümüşhane merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-06-2021 14:58:28

24. Bu konu : ” Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, saolun , doruk – 150

25. Kastamonu dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . selamun aleyküm paylaşımınız inanki mükemmel, sağolun , doruk – 179

26. Aydın merkezden ben Emine. Selam sayfanız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 11:45:51

27. Bu konu : ” Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 122

28. Adıyaman dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . Selam herkese paylaşımın yeminle güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 49

29. elif yılmaz Reply

Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese sayfa harbiden çok güzel, saolun 02-08-2021 08:06:27

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link