Aşı kayıtlarınıza hem fiziksel hem de dijital olarak kolayca erişebilmeniz için çok çalışan bir kuruluş:

https://vaccinationcredential.org/

Ürünler ve hizmetler için ödeme yapıp yapamayacağınızı, etkinliklere katılıp katılamayacağınızı ve hatta modern toplumda yer alıp alamayacağınızı belirlemek için kullanılacak tüm tıbbi kayıtları, mali kayıtları, vb. Toplamak için gelecekteki platformun oluşturulmasına HİÇBİR şekilde yardımcı olmazlar.

Sen sadece bir komplo delisi olman hoşuna gitmiyor. Bunlar özel şirketler, isterlerse hayatlarımızı nasıl yaşayacağımızı belirleyebilirler! Kendi ilaç endüstrinizi ve teknoloji oligarşisini inşa etmekten hoşlanmıyorsunuz.

Daha da ilginç:

Organizasyon, dünyayı daha adil, daha kapsayıcı ve tabii ki sürdürülebilir hale getirmeye adamıştır. Kapitalizmi herkes için daha kapsayıcı hale getirmek için PAPA ALTINDA faaliyet gösteren varlıklı yöneticiler, kamu görevlileri ve kesinlikle sizin çıkarınızı düşünen işletmelerden oluşan bir konsey.

https://www.inclusivecapitalism.com/

Küresel özel kamu ortaklığı. Başka bir deyişle, krallık gelene kadar buradan rakipsiz güç.

TL; DR bebeği bağlama zamanı. Size yakın bir ülkeye tek bir dünya hükümeti geliyor!

Author

11 Comments

1. Iğdır dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 109

2. Çorum merkezden ben doruk. Slm paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 08:31:57

3. Kilis merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 04-04-2021 11:18:37

4. Sivas merkezden ben Emine. Slm siten inanki iyi, linkedinde paylaştım 04-04-2021 11:52:16

5. selam arkadaşlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 321

7. Kırşehir dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , banu – 31

8. Selamlar paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Selam herkese siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

10. Düzce dan kimler var. Bu Pasaportlar aşı kayıtlarında DURMAYACAKTIR . Selamlar siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 301

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link