Bu patentler, kuantum teorisini doğruluyor gibi görünüyor, bu kadar utanç verici, ana akım popülasyona “sahte bilim”

Maddeyi kontrol eden ve dolayısıyla enerjiyi kontrol eden bilinen dört temel kuvvet vardır: güçlü nükleer kuvvet, zayıf nükleer kuvvet, elektromanyetik kuvvet ve yerçekimi kuvveti. Bu kuvvetler hiyerarşisinde, elektromanyetik kuvvet diğer üçünü manipüle edebilmek için mükemmel bir şekilde konumlandırılmıştır.

elektrik evren teorisi doğrulandı mı?

Sabit bir elektrik yükü, bir elektrik (elektrostatik) alana neden olurken, hareketli bir yük hem bir elektrik hem de bir manyetik alan (dolayısıyla elektromanyetik alan) oluşturur. Ek olarak, hızlanan bir yük, enine dalgalar, yani ışık şeklinde elektromanyetik radyasyonu indükler.

Nikola Tesla’nın ölümünden kısa bir süre önce enine dalgaları keşfettiği söyleniyor, bir şeylerin peşine düşmüş olabilir mi?

Fiziksel olarak olduğu kadar matematiksel olarak da elektromanyetik alan yoğunluğu, elektrik alan gücünün ve manyetik alan gücünün ürünü olarak temsil edilebilir. Elektromanyetik alanlar hem enerji hem de momentum için taşıyıcı görevi görür, bu nedenle fiziksel varlıklarla en temel düzeyde etkileşime girer (bu şekilde Dünya’ya bağlı Asteroid Tehditine karşı koymanın fizibilitesini ele alır).

bu teknoloji gelen asteroit tehditlerini saptırabilir!

Yapay olarak üretilen yüksek enerjili elektromanyetik alanlar, Vakum Enerji Alanı ile (Uzay-zaman dokusuna nüfuz eden tüm kuantum alanlarının dalgalanmalarının üst üste gelmesinden oluşan bir toplam durum) ile güçlü bir şekilde etkileşime girerek Acil Fiziksel Olaylara (başka bir deyişle devrimci fizik) yol açar. Kuvvet ve Madde Alanlarının Birleşmesi Olarak.

“eter” in onayı veya “vakum enerji alanını” tanımladıkları gibi

Kuantum Alan Teorisine göre, alanlar arasındaki bu güçlü etkileşim, alanlar arasında titreşim enerjisinin aktarım mekanizmasına dayanır ve ayrıca Uzay Zamanına nüfuz eden bitişik kuantum alanlarında yerel dalgalanmalara neden olur (bu alanlar, doğada elektromanyetik olabilir veya olmayabilir).

Kendimiz de dahil olmak üzere bizi çevreleyen her şey, kuantum mekaniği alanlarındaki dalgalanmaların, titreşimlerin ve / veya salınımların makroskopik koleksiyonları olarak tanımlanabilir. Bu nedenle, belirli koşullar altında (örneğin, elektrik yüklü sistemlerin hiper frekans titreşimleri ile hiper frekans eksenel dönüşünün birleşmesi gibi) kuantum alan davranışının kuralları ve özel etkileri, makroskopik fiziksel varlıklar için de geçerlidir.

Sürpriz! Nikola Tesla, “Evrenin sırlarını bulmak istiyorsanız, enerji, frekans ve titreşim açısından düşünün” sözüyle yine haklıydı. Tam kafasına vurdu gibi görünüyor

Bu düşünce çizgisi boyunca şimşek, Fırtına bulutları içindeki milyonlarca buz parçacığı çarpışması nedeniyle ortaya çıkan (dolayısıyla oldukça büyük bir elektrik yüküne neden olan) Vakum Enerji Alanı ile yerel olarak etkileşen elektromanyetik alanlar üreten Makroskopik Kuantum Fenomeni olarak açıklanabilir. Bu nedenle, yıldırım fiziği, klasik elektromanyetik alanlar (100 MV voltajları ve hızlı hava akımları sergileyen fırtına bulutları) ile kuantum alanlarının süperpozisyon kaynaklı Vakum Enerji Alanı arasındaki son derece güçlü etkileşimlerle açıklanabilir.

Her zaman meydana gelen temel dünyevi şey, kuantum mekaniğinin / fenomeninin ve elektromanyetizma ile Vakum enerji alanı arasındaki etkileşimlerin kanıtıdır.

Ayrıca, hiper frekans dönel (eksenel dönüş) ve hiper frekanslı titreşim elektrodinamiğinin (burada açıklanan buluş konseptinde kullanıldığı gibi) eşzamanlı olarak birleştirilmesi, olası bir fiziksel atılım için elverişlidir (Kuvvet ve Madde Alanlarının Birleştirilmesi eldeki konsept ile mümkündür) Kuantum Vakumlu Plazmanın (Vakum Enerji Alanının bir parçası) bir enerji kaynağı (veya yutağı) olarak kullanılmasında, teknoloji hazırlığı seviyesi NASA JSC’den bir araştırma mühendisleri ekibi tarafından önemli ölçüde ilerletilen uyarılmış bir fiziksel fenomen. Araştırmaları, Kuantum Vakum Plazma fiziği bağlamında yüksek Radyo frekansı / Mikrodalga tahrikli rezonans boşluklu Q-itici teknolojisinin kullanılmasını içerir.

yani evet test ettik, işe yarıyor, hadi 12 gibi inşa edelim ve onları kara operasyonlarımıza verelim, insanlığın iyiliği için kullanma falan. Ayrıca NASA bir süredir bu boku yaşadı, ama önemli değil. Gördüğümüz NASA, patlama tahrikli LOL ile gezegenden hala ayrılıyor

11 Şubat 2016’da Ulusal Bilim Vakfı, Lazer İnterferometri Yerçekimi Dalgası Gözlemevi’nin (LIGO) nihayet yerçekimsel dalgaları tespit ettiğini ve böylece yerçekimi dalgalarının var olduğunu göstererek Genel Görelilik (GR) teorisi tahminlerini daha da güçlendirdiğini kamuoyuna duyurdu.

Yerçekimi dalgaları, uzay-zaman yapısındaki dalgalanmalar veya daha doğrusu uzay-zaman dokusunun eğriliğindeki dalgalanmalar olarak görülebilir. Bu dalgalar, kütlesel fiziksel varlıkların dinamikleri nedeniyle ortaya çıkan yerçekimi alanlarında dalgalanmalar yayıyor. Yerçekimi dalgalarının kaynağı, hareketi denge dinamiklerinden uzakta yüksek frekans / yüksek enerji ile temsil edildiği sürece doğası gereği büyük olmayabilir. Bu, GR alan denklemlerindeki enerji-momentum tensör ifadesinden gözlemlenebilir.

Yani yerçekimi dalgaları her zaman büyük şeyler tarafından üretilmez, bunu kanıtlamak için matematiğimiz var!

Fiziksel yapıları nedeniyle (graviton bir spin 2 parçacığıdır), yerçekimi dalgaları katı maddeye yüksek frekansta (HFGW’ler) girerek ışık hızında hareket etme kabiliyetine sahiptir. Dahası, elektromanyetik dalgalara benzer şekilde, bu yerçekimi dalgaları (GW’ler) enerji ve momentum taşıyıcılarıdır. Dahası, GW’ler doğaları gereği enine ve dört kutupludur (yayılma yolları boyunca uzayı uzatır ve sıkıştırır) ve asimetrik kütleleri hızlandırarak üretilebilir. Yüksek frekanslı yerçekimi dalgalarının yayılması, uzak form denge fenomenini ifade eder.

Tesla yine, Tesla dalgaları olarak adlandırılan enine dalgalar konusunda haklıydı. Yerçekimi dalgaları elektromanyetik dalgalara benzer, ayrıca tüm kuvvetlerin ve yerel vakum enerjisinin elektromanyetizma tarafından manipüle edilebilmesini sağlar.

Elektromanyetik (EM) radyasyon (elektrik yüklü nesnelerin hızlandırılmasının neden olduğu) statik bir manyetik alandan (sabit manyetik akı yoğunluğuna sahip) geçildiğinde EM radyasyonu ile aynı frekansta yerçekimi dalgalarına yol açar. Bu fenomen Gertsenshtein Etkisi olarak bilinir ve gelişmiş alan tahrikinden (uzay tahriki) katı nesneler aracılığıyla iletişime ve asteroid (düzlemsel) bozulma ve parçalanmaya (yüksek enerjili elektromanyetik ile birleştiğinde) kadar çeşitli uygulamalar için kullanılabilir. alan dalgalanmaları).

Lanet olsun, bu teknoloji çok tatlı ve insanlık için çok şey yapabilir! Bunlardan 12 tane yapalım, onları kara operasyonlarımıza verelim ve genel halk tarafından asla görülmediklerinden emin olalım.

Yüksek güçlü yüksek frekanslı yerçekimi dalgalarının (HFGW’ler) üretimi, bu çalışmanın arkasındaki temel yenilikçi ilkenin yalnızca bir uygulamasıdır, yani hızlı ivmelenme geçişlerine maruz kalan yüklü maddenin kontrollü hareketi ile tetiklenen makroskopik kuantum tutarlılığının sağlanmasıdır. Bu ilke, Süperiletkenlik gibi ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Acil Fiziksel Olaylara yol açabilir.

Oldukça basit, eğer bir şeyi elektriksel olarak yüklerseniz ve sonra onu döndürürseniz, temelde sıçarsınız. Süperiletkenlik? Oh evet bu sadece mutlu bir kaza

Yapay olarak üretilen yüksek enerjili elektromanyetik (EM) alanlar, yerel Vakum enerji durumu ile güçlü bir şekilde etkileşime girebilir (belirli bir uzay-zaman konumuna nüfuz eden kolektif kuantum alanlarındaki tüm dalgalanmaların üst üste gelmesinden oluşan bir toplu / kolektif durum). Kuantum alan teorisine göre, alanlar arasındaki bu güçlü etkileşim, alanlar arasında titreşim enerjisinin aktarım mekanizmasına dayanır ve bu uzay-zaman lokasyonuna nüfuz eden bitişik kuantum alanlarında yerel dalgalanmalara neden olur (bu alanlar, doğası gereği elektromanyetik olabilir veya olmayabilir). ).

Elektrikli evren teorisi onaylanmış olabilir mi, olmayabilir mi? Tesla yine haklıydı, enerji, frekans ve titreşim çok önemli. Kahretsin o adam akıllıydı! Acaba öldüğünde kasasından ne çaldılar?

Yerel Vakum enerjisi durumu, minimum enerjinin temel durumunu (taban çizgisi dalgalanmaları), yani kuantum vakumunu ve madde veya başka herhangi bir kaynak tarafından üretilen uyarılmış enerji durumunu (indüklenen dalgalanmalar) içeren kolektif enerji durumu (yapısı) olarak görülebilir. o uzay-zaman konumunda enerji. Kuantum alan teorisine göre madde, enerji ve uzay-zaman, Vakum enerji durumu olan temel bir yapıdan ortaya çıkan ortaya çıkan yapılardır. Madde, alanlar içinde bağlı, sınırlı enerjidir ve Vakum enerji durumunun farklı titreşimsel (ve muhtemelen döngüsel) frekanslarının bir spektrumu olarak düşünülebilir. Vakum metastrasının mühendisliği (birden fazla Vakum yapısı olduğundan) Genel Görelilik perspektifinden ve kuantum alan teorisi perspektifinden tartışılmıştır. Bir enerji okyanusuna (Vakum enerji durumu) dalmış durumdayız, ancak normalde onunla etkileşime girmiyor gibi görünüyoruz. Bunun nedeni, normal koşullar altında (dengede veya dengeye yakın), Vakum durumunun homojen, izotropik, Lorentz değişmez, diğer bir deyişle simetrik olmasıdır. Bu simetri (dengeden uzak) bozulursa ve Vakum enerji durumu ile güçlü etkileşimler mümkün hale gelirse, kolektif alanların birbirleriyle enerji alışverişi biçimleri etkilenecektir.

Son derece enerjik elektromanyetik alanlar ve gerçekten hızlı eksenel dönme, bizi her zaman her yerde çevreleyen enerji deniziyle doğrudan etkileşime girer. Dürüst olmak gerekirse, kavraması zor bir kavram değil, durgun suyu “vakum enerjisi” olarak ve elinizi “elektromanyetizma” olarak düşünün, elinizi tutup suyu rastgele yönlerde sallayın. Siz ne alırsınız? Enerji.

Ayrıca, Casimir etkisinden gözlemlendiği gibi, bir fiziksel sistemin sınır koşulları, diğer alan enerjileri (QCD, Higgs, vb.) Arasında, o sistemin yerel Vakum enerji durumunu (VES) (sıfır nokta EM enerjisi (QED) dahil) etkiler. .)), dolayısıyla sistemin fiziksel özelliklerini etkiler. Böylece, fiziksel bir sistemin sınır koşullarını yerel VES’e göre manipüle ederek / değiştirerek, sistemin fiziksel özelliklerini değiştirebiliriz.

Bu teknolojiyi bir çeşit zanaatta kullanabileceğimizi ve söz konusu zanaatın fiziksel özelliklerini de değiştirebileceğimizi onaylamak. Kütle azaltma mı? Hafif yolculuktan daha hızlı mı?

Zanaat kütle azaltma etkileri, havacılık ve uzay aracının / uzay aracının elektrikli dış kalıp kaplamasının hemen yakınındaki Vakum enerjisi durumunda kolektif kuantum dalgalanmalarının kontrolü (tutarlılığı) ile elde edilir. Sonuç olarak, aşırı tekne hızları elde edilebilir. Bu kavram, doğası gereği katı olabilen veya olmayabilen bir yapı içinde titreşimli kütle / enerji dalgalanmalarına neden olan bir EM cihazı ile ilgilidir (bu nedenle üretilen plazma doğrusal olmayanlıkları düşünülebilir).

Oh kahretsin burada zanaat var! Yine basit bir konsept olarak, geminin yüklü “kabuğu” vakum enerjisi alanıyla etkileşime giriyor ve son derece hızlı itme yetenekleri üretiyor

TL; DR: Kelimenin tam anlamıyla, insanlığın büyük iyiliği üzerinde anlaşılmaz etkileri olabilecek bu 2 parçaya sahibiz. Açıkça siyah operasyon projelerine bağlılar ve TPTB asla gün ışığını görmelerine izin vermeyecek. Bunlar tek başına mahveder – Büyük petrol, Petro dolar, borsa, NASA, içten yanmalı motorlar, dizel, temelde tüm fosil yakıtlar, fracking, petrol sondajı, herhangi bir Hertz iletişim dalgasından bahsetmeye gerek yok, Büyük hidro, liste devam ediyor.

Her neyse, umarım bazı insanlar teknolojinin orada olduğunu ancak gizli olduğunu anlar. Ne kadar çok insan bilirse, bu inanç ve kavramların o kadar az gizli veya bastırılmış olduğunu hissediyorum.

“Bu patentler, kuantum teorisini doğruluyor gibi görünüyor, bu kadar utanç verici, ana akım popülasyona “sahte bilim”” üzerine 16 yorum

1. Bingöl merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 15-09-2020 16:55:11

2. Tekirdağ merkezden ben ziya. Selamın aleyküm paylaşım vallaha çok güzel, facebookta paylaştım 16-09-2020 06:54:53

3. Afyon merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-09-2020 00:43:14

4. Çankırı merkezden ben banu. selamun aleyküm siten harbiden çok güzel, teşekkürler 02-10-2020 09:29:33

5. Kocaeli merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım 07-10-2020 15:48:50

6. Bilecik merkezden ben . Selam paylaşım gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım 13-10-2020 14:05:29

7. Eskişehir merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok güzel, tebrikler 19-10-2020 05:26:33

Yorum yapın