bu politikacılar zirveye giderken bazı kirli işler yapıyor

Washington’a vardıklarında onları iktidarsız kılıyor. hepsi oylamaya itiraz etmeye hazır hale geldiler ve sonra antifa goonları, hepsi geri zekalı davranan çete avcıları gibi geldi ve politikacılar oraya maske çantalarını koydular ve koşup köşeye saklandılar ve kendi başlarına savruldular. ve cep telefonu bip sesi çıkardı ve valilik işini almak için 30 yıl önce çektikleri enfiye filminin bir videosunu kendilerine gönderdiler. ve politikacı benim yaptığımın lanet olası olduğunu düşündü. ve sonra tekrar sahneye çıktılar, tamamen hadım edildi oylamaya itiraz etmek evet hakkında konuşmak saçma. herhangi birinin altında aslında ayakta durmak için 2 bacağı olduğu şüphelidir. trollandık

“bu politikacılar zirveye giderken bazı kirli işler yapıyor” üzerine 15 yorum

1. Giresun dan kimler var. bu politikacılar zirveye giderken bazı kirli işler yapıyor . Merhabalar paylaşımınız harbiden hayran edici, şukuladım , Aylin – 44

2. Kahramanmaraş dan kimler var. bu politikacılar zirveye giderken bazı kirli işler yapıyor . merhaba arkadaşlar sayfan valla çok güzel, sağolun , ahmet – 125

3. Bu konu : ” bu politikacılar zirveye giderken bazı kirli işler yapıyor ” çok güzel. Mrb web siteniz harbiden dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 262

4. Eskişehir merkezden ben ziya. Selam sayfa gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 11-01-2021 18:24:28

5. İstanbul dan kimler var. bu politikacılar zirveye giderken bazı kirli işler yapıyor . Slm sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 62

6. Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun 18-01-2021 05:05:11

7. Kocaeli merkezden ben Aylin. Selam web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler 19-01-2021 21:52:52

8. Bu konu : ” bu politikacılar zirveye giderken bazı kirli işler yapıyor ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 491

9. Bu konu : ” bu politikacılar zirveye giderken bazı kirli işler yapıyor ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki çok güzel, saolun , Emine – 479

10. Elazığ merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-01-2021 22:33:19

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link