Kategoriler
Genel

Bu Red’e karşı Blue değil. Haydi.

Bu alt sürekli sağa yaslanmış. Bazı görüşlerim, hakkın neye inandığına çok benziyor, bu yüzden bana güven, beni rahatsız eden şey bu değil.

Beni rahatsız eden şey, insanların burada meselelerin her iki tarafına bakmayı reddetmeleri. İnsanlar sadece “pis liberaller oldukları için” paramparça oluyorlar. “Eğer koz, iyi olmalı” zihniyeti. “Obama’yı destekliyorlar, heh, bu ülkenin çöküşüne katkıda bulunuyor”.

Bak. Bok bilmiyoruz. TEORİLERİMİZ var, ama çok azı yüzde 100 doğrulanmış gerçek. Sahip olduğumuz teoriler muhtemelen gerçekte olan şeylerin sadece bir kısmı, değil mi? Çok fazla şey bilmiyoruz, zaten kimin iyi ve kimin kötü olduğu gibi bir temelimiz varmış gibi davranmayalım.

İnsanlara sırf karşıt ideallere sahip oldukları için bok etme, sadece teori üzerinde durmadıkları sürece. Bu alt, olası her sonucu araştırmak, hiçbir şeyin gerçek olmadığı bir dünyada gerçek olanı bulmak içindir. Komploları keşfedin, ffs.

Son zamanlarda, bu alt cumhuriyetçiler için yeni bir çember haline geldi. Geçen gün, “Trump aşı olmayı reddettiğimizi” ya da başka bir şeyin yanıltıcı başlığını taşıyan bir makale yayınladı. Reddit’te paylaşılan bu makale günün EN İYİ yayınıydı.

Ancak asıl makalede, Trump’ın bunu yapmayı reddettiğinden hiç bahsedilmedi. Cehennem, Clinton olsaydı, insanlar bunu fark etmiş ve unutulmaya indirgemişti. Ama hayır, koz değil mi? İyi olmalısın. Pis liberaller.

İşlerle ilgili gerçeği bulmaya çalışmak için buradayız. Ben şahsen, hükümetin en tepesinde, Red Vs Blue dinamiği olmadığına inanıyorum. Var olmasının başlıca nedenlerinden biri ortak halkın tartışmasını sağlamaktır. Bu alt bölümde her gün gördüğüm şey bu.

TLDR: Bu Kırmızı ve Mavi değil. Tüm teorileri keşfedin. İnançlarınızla uyuşmayanlara bok etme. Neyin doğru olduğunu bilmiyoruz, tüm sonuçları da araştırabiliriz

… hihowudoin1 tarafından gönderildi
[comments]

“Bu Red’e karşı Blue değil. Haydi.” için 22 yanıt

Sinop merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız valla hayran bıraktı, face de paylaştım 04-05-2020 22:20:09

Artvin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim hayran edici, teşekkürler 04-05-2020 22:22:21

Mersin merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 14-05-2020 09:05:31

Erzurum merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 26-05-2020 10:41:01

Manisa merkezden ben Gürbüz. Merhaba sayfan ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 04-06-2020 03:28:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir