Twitch’te siyah ekranda yuvarlatılmış köşeleri olan bir üçgenin ortasında 21 yazan bir reklam aldım. Açıkça otomatik olarak ayarlanan derin sesi “bizi duyabiliyor musun?” Diyen bir adam vardı. ve “bize katılacaksın” gibi bir şey. Mesaj, ekran parlayana kadar birkaç kez çalındı ​​ve sonunda reklam sona erene kadar kendini tekrar etti. Gerçekten çok endişeliyim ve bu gecenin geç saatlerinde buna ihtiyacım olmadı. Bu reklamı alanınız var mı? Biraz kafa arıyorum.

Author

20 Comments

1. Bu konu : ” Bu reklamı duyan var mı? Gerçek bir şey mi yoksa sadece pazarlama bs’si mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 160

2. elif yılmaz Reply

Batman merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-04-2021 07:22:41

3. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 18-04-2021 02:50:22

4. Adana dan kimler var. Bu reklamı duyan var mı? Gerçek bir şey mi yoksa sadece pazarlama bs’si mi? . Merhaba siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 398

5. Yalova merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz inan ki iyi, teşekkürler 06-05-2021 22:40:49

6. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha dikkat çekici, saolun

7. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” Bu reklamı duyan var mı? Gerçek bir şey mi yoksa sadece pazarlama bs’si mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ahmet – 350

9. Çorum merkezden ben ahmet. Selam paylaşım ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-05-2021 06:08:04

10. Bilecik merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 27-05-2021 07:16:09

11. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım

12. selamun aleyküm web siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım

13. Bu konu : ” Bu reklamı duyan var mı? Gerçek bir şey mi yoksa sadece pazarlama bs’si mi? ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 376

14. Iğdır dan kimler var. Bu reklamı duyan var mı? Gerçek bir şey mi yoksa sadece pazarlama bs’si mi? . Selamlar web siten inanki dikkat çekici, saolun , ziya – 76

15. Bu konu : ” Bu reklamı duyan var mı? Gerçek bir şey mi yoksa sadece pazarlama bs’si mi? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 366

16. Elazığ merkezden ben doruk. Selamlar web siteniz yeminle hayran bıraktı, saolun 06-07-2021 17:45:18

17. Bu konu : ” Bu reklamı duyan var mı? Gerçek bir şey mi yoksa sadece pazarlama bs’si mi? ” çok güzel. Slm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , Aylin – 422

18. Edirne dan kimler var. Bu reklamı duyan var mı? Gerçek bir şey mi yoksa sadece pazarlama bs’si mi? . Slm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 212

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link