Bu sabah işverenimden covid aşısı aldım. Bu yüzden masamda oturuyorum ve 5 dakika kadar beynim arızalandı. Demek istediğim, gerekli görevi yerine getiremedi; bilişim geçici olarak azaldı. Bu tuhaftı. İş arkadaşlarıma söyleyeceğim, sadece 2 kişi ümit ediyor, diğer çalışanların çoğu ise bunu almaya hevesli kunduzlar gibi.

Author

22 Comments

1. Muğla dan kimler var. Bu sabah en garip şey oldu . Selamlar sayfanız vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 181

2. Bu konu : ” Bu sabah en garip şey oldu ” çok güzel. Mrb sayfan inanki çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 111

3. Diyarbakır dan kimler var. Bu sabah en garip şey oldu . Selam siten gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 301

4. Tekirdağ dan kimler var. Bu sabah en garip şey oldu . Selamlar siteniz ciddiyim hayran edici, tebrikler , ali – 375

5. Yalova dan kimler var. Bu sabah en garip şey oldu . selam arkadaşlar web siten valla çok güzel, şukuladım , mehmet – 481

6. Bu konu : ” Bu sabah en garip şey oldu ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki çok güzel, twitter da paylaştım , gaye – 277

7. Eskişehir dan kimler var. Bu sabah en garip şey oldu . Mrb paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 418

8. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım

9. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 22-01-2021 09:49:31

10. Tokat merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inan ki mükemmel, tebrikler 29-01-2021 10:36:24

11. Bitlis merkezden ben . Merhabalar sayfa inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 30-01-2021 17:41:06

12. Hakkari dan kimler var. Bu sabah en garip şey oldu . Selam web siteniz süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 227

13. Selamlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

14. Sinop merkezden ben hatice. Selam web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 11-02-2021 12:39:21

15. Niğde merkezden ben banu. Slm siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 14-02-2021 12:42:32

16. Bu konu : ” Bu sabah en garip şey oldu ” çok güzel. Slm web siteniz cidden çok güzel, tebrikler , Aylin – 405

17. selam arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Adana merkezden ben doruk. Slm siten süper ötesi mükemmel, teşekkürler 24-02-2021 01:04:08

19. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu sabah en garip şey oldu ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden güzel, tebrikler , elif yılmaz – 142

20. Merhabalar web siteniz valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

21. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

22. Bu konu : ” Bu sabah en garip şey oldu ” çok güzel. Merhabalar web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 376

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link