Bu sadece aptalca .. Yani .. Hadi ..

Test kusurluysa, neden daha fazla paniğe kapılmadılar? Neden sadece 3? Elbette kusurlu olsaydı, daha yanlış raporlar yapılırdı.

Etrafında enfekte bir kişi bulunduktan kısa bir süre sonra test edilirse, hava yoluyla bulaşan bir virüsün kapalı bir kapta bulunabileceğine neden inanmayasınız?

“Bu sadece aptalca .. Yani .. Hadi ..” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Bu sadece aptalca .. Yani .. Hadi .. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 405

2. Bayburt dan kimler var. Bu sadece aptalca .. Yani .. Hadi .. . Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, facebookta paylaştım , doruk – 466

3. Bu konu : ” Bu sadece aptalca .. Yani .. Hadi .. ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, şukuladım , ali – 311

4. Iğdır dan kimler var. Bu sadece aptalca .. Yani .. Hadi .. . Selamlar sayfan vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler , mehmet – 62

5. Bu konu : ” Bu sadece aptalca .. Yani .. Hadi .. ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 87

6. Hatay merkezden ben Gürbüz. Mrb siteniz gerçekten iyi, face de paylaştım 23-01-2021 03:48:02

7. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok iyi, saolun 23-01-2021 10:47:15

8. Kars dan kimler var. Bu sadece aptalca .. Yani .. Hadi .. . merhaba arkadaşlar sayfa harbiden güzel, teraziye tıkladım , Gürbüz – 141

9. Kilis merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 10-02-2021 21:29:22

10. Gaziantep dan kimler var. Bu sadece aptalca .. Yani .. Hadi .. . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 145

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link