Bu sadece bir komplo

Assassins, Illuminati, the New World Order, and Iran from conspiracy

9. yüzyıla geri dönün; Moğollar tarafından mağlup edildikten sonra eski Şii Suikastçı İsmaililer, eski Mısır “Gizemleri” ni (muhtemelen felaketle sonuçlanan Younger Dryas olayından önce var olan bir medeniyetten uygarlığımıza geçen eski anlayışlar) Sahra’nın çölleşmesi). 1118’de İsmaililer Suikastçılarından esinlenerek ve onların ezoterik bilgileriyle Tapınak Şövalyeleri kuruldu. Görevleri, Kral Süleyman’ın Tapınağındaki gizemleri korumak ve Ahit Arkını ona geri vermekti. Ark alındı ​​ve saklandı MÖ 670 dolaylarında Kral Manaşşe Kudüs’ü devirdiğinde gizlendikten sonra.

Tapınak Şövalyelerinin hedefi, dünya hakimiyetine ulaşmak için küresel zenginliği ve gücü pekiştirmekti. Amaçları, “zamanın sonu” İncil kehaneti kisvesi altında oynatma niyetiyle gelişti. Malta Şövalyeleri. Kova çağında yeni zodyak için yeni bir din başlatmaya çalışıyorlar. Bu yaş bir ile işaretlenecek yeni “mükemmel” adam Antroposeni tanımlama (Anthro = insan, cene = yeni). Yeruşalim’deki Tapınak Dağı’nı yıkmak, yerine yeni bir tapınağı diriltmek ve Ark’ı şimdiki halinden kurtarmak Somali’de dinlenme yeri bildirdi bu planda önemli bir adımdır.

Büyük dinleri ve örgütleri istila ettiler ve son birkaç yüzyılda sosyal kontrolü sağlamak için onları yarattılar. 1776’da, İncil’de sık sık “Kutsal Üçlü” olarak anılan Cizvit Adam Weishaupt ve Sabatean Frankizm’in yaratıcısı Jacob Frank, Amschel Rothschild’in mali yardımı ile İlluminati’yi yarattı. Bu aşırılık yanlıları mezhebi, parlaklık / aydınlatma anlamına gelen Zohar adlı bir Talmud kitabı tarafından yönlendirildi. Weishaupt masonluğa ve Katolik Kilisesi’ne ezoterik ve şeytani ideolojiyle sızdığında ve altüst ederken, Frank aynı şeyi Yahudilik ve İslam için yaptı – Türkiye’de Sabateanism aracılığıyla Dönmeh.

İlluminati’yi kullanarak, radikal grupların bugün Batı İstihbaratı tarafından istikrarı bozmak için kullanıldığı gibi, Rothschild’ler Fransız Devrimi’ni sürdürebildi ve ülke üzerinde mali güç elde ettiler. Sinsi ticaret faaliyeti yoluyla Rothschild’lerin, Britanyalı yatırımcıların, Napolyon’un Waterloo’yu kazandığını ve İngilizlerin sattığı tahvilleri satın almalarına izin verdiğini düşünmelerine yol açtığı söyleniyor. Bunu yaparak daha da güçlü aile mali hakimiyeti kurmayı başardılar.

George Washington, bir Reverend GW Snyder’ın Ekim 1798 tarihli mektubunda “Illuminati Doktrinleri” ve “Jocobism İlkeleri” (Jacob Frank’ın kuzeni tarafından oluşturulmuştur) konusunda uyarıldı. Washington’un cevabı onların faaliyetlerinden hiç kimsenin ondan daha fazla haberdar olmamasıydı. Bu, kendisinin onlardan biri olduğu gerçeğini mi yoksa sadece politik konumu göz önüne alındığında tehditlerinin tamamen farkında olduğunu mu ima ediyordu? Tarih ikincisini tartışıyor gibi görünüyor.

1800’lerin başında insanlar masonlardan korkmaya başladı. Bir Mason arkadaşım ihbarcılığa dönüştüğünde, Yüzbaşı William Morgan, emrin sırlarını ifşa etmekle tehdit etti küfür olarak tutuklandı ve bir yabancı onu serbest bıraktıktan sonra kayboldu.

Amerikan finansını merkez bankacılığı yoluyla kontrol etmeye yönelik birçok girişimin ardından ve teşebbüs ve başarılı atamalarının nedeni olan Başkanlar Andrew Jackson ve Abraham Lincoln tarafından engellenmesinin ardından, finansal güçler 24 Aralık 1913’te Amerikan bankacılığının kontrolünü ele geçirmeyi başardı. Bu, kısa bir süre sonra Wall Street’in kasıtlı olarak çökmesiyle devam etti. Bolşevizm’den 2.Dünya Savaşı’na ve NAZI partisine, Illuminati’nin arkasındaki ideolojik güçler suçlandı. 2.Dünya Savaşı’ndan sonra, dünyanın yönetim yapısını Birleşmiş Milletler ile birleştirmek için bir organizasyon kuruldu. 1945’te Amerika’nın OSS’si Allen Dulles tarafından CIA olarak yeniden düzenlendi. Başkan Truman daha sonra yaratılışından pişman oldu, kendi isteğiyle hareket ederek ülkeye karanlık bir gölge düşürdüğünü söyle. Eisenhower’ın çıkış konuşması sırasında ülkeyi halkın çıkarlarına karşı nasıl korumamız gerektiğinden bahsetti. askeri sanayi kompleksi. İki yıl sonra John F. Kennedy’nin “CIA’yı bir milyon parçaya böldüğünden” bahsetmesinden ve Vietnam’da operasyonları basmak veya Küba’yı işgal etmek istememesinden sonra (bu operasyon, 11 Eylül’ün suçlandığı gibi, sahte bayrak saldırısı olarak uçakları imha etmeyi içerir), suikaste uğradı.

Uzay yarışı yeni bir güvenlik riski ortaya çıkardığında, 1974’te ölüm yatağındaydı. ortağı Carol Rosin tarafından söylendi, eski Nazi roket bilimcisi ve NASA baş mühendisi Wernher von Braun, hükümetin uzay tabanlı silahlar üretmeye zorlayacağını ve bu ihtiyaç için Rusya, terörizm, asteroit ve uzaylı tehditlerini kullanmayı planlayacağını söyledi.

200 yılı aşkın savaşla, bu, verilen nedenler gibi şüpheli sebeplerin dahil edilmesini içerir. Almanya’nın Lusitania saldırısı, Tonkin Körfezi’nde ikinci bir torpido vurulmadığının itirafı, kanıt eksikliği 11 Eylül için Usame Bin Ladin ve El Kaide’nin suçlanması, Irak’ta kitle imha silahları eksikliği bulundu, ABD ve BM içinde merkezileştirilmiş güçhalk haklarının ihlalleri erozyona uğradı.

Zorbalık 11 Eylül’de önemli bir yer edindi. gizli acil durum hükümeti kuruldu Sürekliliğin bir parçası olarak Amerika’da. Kongre ve Federal kontrolün ötesinde işlev görür ve tüm verileri ve iletişimi izleyen yerel ve küresel gözetim ağları kullandı. 11 Eylül’ün ardından General Westley Clark, Amerika’nın niyeti olduğunu şoke edici bir keşif yaptı. sonraki yıllarda yedi ülkeyi sebepsiz yere işgal etmekve ordunun hedefleri, ülkeleri istikrarsızlaştırma ve savaşları başlatma misyonuyla birlikte savunmadan saldırıya geçti. Bu bildiri ürkütücü bir şekilde benzerdi 1980’lerde İsrail İçin Bir Strateji, 1982’de Oded Yinon tarafından yazılmış ve Dünya Siyonist Örgütü. Belgede Orta Doğu’ya hakim olmak için Irak, Suriye ve İran birincil hedefler olarak. İran’ın petrol üzerindeki baskısı, dünyadaki mevcut güç dengesini dengelemek ve yıkıcı güçleri zalim bir dünya hükümeti kurmaktan alıkoymak için temel bir pidir.

Bu istikrarsızlaştırıcı güçlerin amacı, toplumu engellemek ve dünyada o kadar çok kötülük ve kaos yaratmaktır, insanlar onun bir Mesih’ten, bu güçlerin elde etmeyi amaçladığı bir Mesih’ten kurtarılmasını hoş karşılayacaklar. Bunu yaparken, onlara tam bir küresel hakimiyet sağlayan bir güç piramidinin hayırseverleri olacaklar. Bu, büyük hükümetlerdeki derin devlet aktörlerinin gerçek bataklığıdır.

Açıkça tanımlanmış olan ve asla tanımlanmayacak olan şey, “İklim Değişikliği” nin gizli bir girişim olduğudur. BM’nin politika Gündemi 21, şimdi 2030 Gündemi olarak anılmaktadır. Hükümetlerin toprağı, kaynakları ve nüfusu kontrol etmesi için küresel bir girişimi ana hatlarıyla belirtir. Pek çok insanın hissettiği şey, bu girişimin gezegenin yaşanabilirliğinin çıkarları tarafından yönlendirilmediği, toprağa ve insanlara zalimce hükmetmek ve her yerde bulunan küresel kontrolü güçlendirmek için bir bahane olduğudur. Sürekli savaşlar ve toprak gaspları ve halkın özgürlüğüne meydan okuyan devam eden ülke mevzuatı bu spekülasyonu sağlamlaştırıyor.

Virüs salgını insanları birbirine bağladı, özel iletişimi, kitlesel organizasyonu ve seyahati sınırlandırmaya başladı. Bir trans hümanist anlayışıyla ve nüfus kontrolü gündemde, şüpheli genetik mühendisliği virüsü ele almak için kullanılıyor. politikalar yorgunları hapse atmak için yazılıyor ve nüfusu takip et tasarlanıyor.

ABD doları üzerindeki piramitte gösterilen boşluk, bu güçlerin yapması gereken işi temsil ediyor, bitmek üzere, bittiğinde, bu güç piramidi eşsiz olacak ve tepesindeki gözetlemenin “her şeyi gören gözü” tarafından korunmaktadır.

“Bu sadece bir komplo” üzerine 15 yorum

1. Iğdır dan kimler var. Bu sadece bir komplo . Selamlar bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 385

2. Bu konu : ” Bu sadece bir komplo ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki dikkat çekici, şukuladım , emin – 235

3. Tekirdağ merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 18-01-2021 19:29:56

4. Ardahan merkezden ben ali. Selamlar web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım 18-01-2021 22:30:27

5. Bu konu : ” Bu sadece bir komplo ” çok güzel. Slm web siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 220

6. Trabzon merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım 27-01-2021 03:53:15

7. Bu konu : ” Bu sadece bir komplo ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten hayran edici, teşekkürler , emin – 148

8. Samsun dan kimler var. Bu sadece bir komplo . selamun aleyküm sayfa inanki hayran edici, şukuladım , – 384

9. Bu konu : ” Bu sadece bir komplo ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 132

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link