Sadece birkaç haftalık kilitlenme Bu sadece bir maske Sadece bir izleme ve izleme uygulaması Sadece bir aşı Sadece bir aşı pasaportu Sadece bir mikroçip …

Bunun nereye gittiğini görüyor musunuz? Mart 2020’de salgın / kilitlenmelerin başlangıcı Kelimenin tam anlamıyla herkese her şeyin planlandığını ve büyük olasılıkla Wuhan’daki bir laboratuvardan virüs salındığını ve herkesi aşılayıp pasaportu aşı yaptırmak istediklerini söylüyordum, deli olduğumu düşündüler … Şimdi var aşı pasaportlarının zorunlu hale getirilmesi görüşmeleri.

O zaman “aşı pasaportları etkisiz kağıttır / dijital pasaportlar kolayca sahte olabilir ve manipüle edilebilir, insanların vücutlarında tüm sağlık bilgilerini gösterecek bir şeye ihtiyacımız var” deseler şaşırmazdık.

COVID: Aşı Kimliği Sertifikası

Aaron Russo’nun Rockefeller’lardan biriyle hikayesini anlatan rfid mikroçiplerle ilgili röportajını hatırlatıyor …

Eğer görmediyseniz kesinlikle tavsiye ederim:

https://youtu.be/9N_DpGOKYLE

https://youtu.be/aJY0nRwGrxY

Güçlü kalın ve Tanrı bize yardım etsin. İyi ve gerçek nihayetinde kazanır.

Author

7 Comments

1. Bu konu : ” Bu sadece bir maske, sadece bir aşı, sadece bir aşı pasaportu … ” çok güzel. Mrb paylaşımınız yeminle dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 344

2. Hatay dan kimler var. Bu sadece bir maske, sadece bir aşı, sadece bir aşı pasaportu … . Merhaba paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 63

3. Çankırı merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, saolun 31-03-2021 06:04:29

4. Bu konu : ” Bu sadece bir maske, sadece bir aşı, sadece bir aşı pasaportu … ” çok güzel. Slm sayfan inan ki çok güzel, saolun , gaye – 292

5. Bilecik dan kimler var. Bu sadece bir maske, sadece bir aşı, sadece bir aşı pasaportu … . selam arkadaşlar web sitesi cidden mükemmel, şukuladım , memo – 264

6. Siirt merkezden ben ali. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler 15-04-2021 14:32:39

7. Bu konu : ” Bu sadece bir maske, sadece bir aşı, sadece bir aşı pasaportu … ” çok güzel. Merhabalar sayfan yeminle çok iyi, face de paylaştım , ziya – 490

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link