Bu sadece kafama girdi …

Bu gece bir podcast izliyordum ve şov tüm bu işletmelerden sadece bu kilitlenme nedeniyle kapanıyordu (bu mantıklı). Buna ek olarak, bu bokun Kasım ayına kadar devam edeceğini ve bunun da seçim için oy pusulası anlamına geleceğini söylediler. Podcast hiçbir şekilde politik / sağlık uzmanı olmayan komedyenler tarafından yapılırken, bunu kesinlikle görebiliyordum.

Yani tüm bu özel sektör işletmelerinin kapatılması, büyük, devlete ait / destekli şirketlerin hayatta kalabilecek tek şey olacağı anlamına gelmez mi? Diyelim ki Amazon veya diğer bazı büyük şirketler tüm küçük, özel işletmelere taşınıyor ve aslında yok oluyor; Bundan iyi bir şey geleceğini hayal bile edemiyorum.

Sonra seçim için oy pusulası olan bir bok gösterisi olan bir posta olasılığımız var. Hiçbir şeffaflık olmazdı (aslında hiç olmadığı gibi, sanırım) ve TPTB’nin görebildiklerini ofise sığdırmak için bir ayakkabı olurdu. Yavaş yavaş Çin’e ya da boklara dönüşüyoruz.

Eğer yanlış yolda olursam beni affet, bu boku ve olasılıkları düşünmeye başladım. Bu Maxwell / Epstein boku, Wayfair, covid ve diğer her şey arasında, bu bok deli oluyor. Gerçekten bir kırılma noktasına geldiğimizi düşünüyorum ve bu seçime giden birkaç ay çok ilginç olacak.

Muhtemelen bir iç savaşa hazır olun ve mücadele eden, bölünmüş bir ABD’den yararlanmak isteyen herhangi bir ülkeye karşı durmaya hazır olun

“Bu sadece kafama girdi …” üzerine 25 yorum

1. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun 24-07-2020 10:11:08

2. Eskişehir merkezden ben gaye. Merhaba herkese web siteniz vallaha iyi, face de paylaştım 25-07-2020 22:58:26

3. Gaziantep merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-08-2020 18:54:13

4. Denizli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-09-2020 09:35:57

5. Adıyaman merkezden ben ziya. Selam herkese sayfa harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-09-2020 13:34:13

6. Ardahan merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız cidden mükemmel, teşekkürler 02-10-2020 10:43:37

7. Erzurum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:23:48

8. Bu konu : ” Bu sadece kafama girdi … ” çok güzel. Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 477

9. Kilis merkezden ben ali. Mrb web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-10-2020 03:51:20

10. Hatay dan kimler var. Bu sadece kafama girdi … . Selamlar web siten inanki güzel, tebrikler , elif yılmaz – 34

Yorum yapın