Bir sürü çılgın komplo gördüm. Bu birkaç yıl içinde sahip olduğumuz COVID durumuyla ilgili teoriler ve ayrıca gerçeklerle sağlanan bir dizi iyi tartışılmış teori vb. Hepsi bir şekilde karantinanın mantığını bozuyor, karantinalar, medya çıktıları, kısıtlamalar, aşılar ve pasaportları (maalesef Litvanya’da zaten var..)

Bunun gerçek bir virüs olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak, özgür dünyanın lideri olduğunuzu ve bunun gibi bir pandemi olduğunu hayal edin, buna nasıl farklı yaklaşırsınız (virüs yayılımı, sosyoekonomi, kilitlenmeler vb.)???

71 Comments

1. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inan ki hayran edici, sağolun , hatice – 386

2. Nevşehir merkezden ben hatice. Slm sayfa harbiden hayran edici, tebrikler 24-07-2021 08:15:39

3. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha billaha hayran edici, şukuladım , ali – 56

4. Kırşehir merkezden ben banu. Selamlar sayfanız inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 24-07-2021 08:16:31

5. Gümüşhane dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 232

6. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden dikkatimi çekti, şukuladım , banu – 116

7. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. Mrb siteniz inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 343

8. Sivas dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Slm sayfanız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 448

9. Sivas merkezden ben Emine. Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 24-07-2021 08:32:39

10. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, teşekkürler , emin – 438

11. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. Selam bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , – 305

12. elif yılmaz Reply

Manisa dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Merhabalar web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 452

13. Merhaba siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

14. Hakkari merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımın inanki güzel, twitter da paylaştım 24-07-2021 08:38:46

15. Amasya merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, tebrikler 24-07-2021 08:38:52

16. Mrb web siteniz inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

17. Ankara merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 24-07-2021 08:40:06

18. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun , hatice – 221

19. Hatay dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 466

20. Adıyaman merkezden ben banu. Selam paylaşımın inan ki çok güzel, saolun 24-07-2021 08:48:31

21. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler , mehmet – 156

22. Selamlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, tebrikler

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten valla güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 494

25. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha iyi, twitter da paylaştım , gaye – 216

26. Bursa dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Merhaba herkese paylaşım inan ki çok iyi, tebrikler , memo – 36

27. Balıkesir dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Selam herkese sayfan yeminle hayran edici, şukuladım , Aylin – 78

28. Selam herkese paylaşım harbiden hayran edici, facebookta paylaştım

29. Manisa merkezden ben ahmet. Selam siteniz valla mükemmel, saolun 24-07-2021 09:02:47

30. Merhaba siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

31. Çankırı merkezden ben doruk. Selamlar web sitesi valla mükemmel, teşekkürler 24-07-2021 09:12:25

32. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, sağolun , Gürbüz – 334

33. Selam herkese paylaşım valla mükemmel, linkedinde paylaştım

34. Çankırı merkezden ben doruk. Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-07-2021 09:13:20

35. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , memo – 208

36. Merhaba web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

37. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Selamlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 107

38. Bayburt merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki çok güzel, saolun 24-07-2021 23:19:06

39. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla çok iyi, facebookta paylaştım , memo – 193

40. Kastamonu dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Selam sayfanız vallaha hayran edici, saolun , mehmet – 261

41. merhaba arkadaşlar web siten cidden dikkatimi çekti, sağolun

42. Mersin merkezden ben banu. Selam herkese web siten inanılmaz güzel, teraziye tıkladım 27-07-2021 23:14:01

43. Kastamonu dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . selam arkadaşlar sayfanız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 323

44. Edirne dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Merhabalar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 113

45. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 31-07-2021 02:27:43

46. elif yılmaz Reply

Artvin dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 282

47. Adana merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 06-08-2021 05:16:24

48. selamun aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

49. Yalova dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Selam paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 243

50. elif yılmaz Reply

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 12-08-2021 08:40:02

51. Eskişehir dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Mrb siten vallaha çok iyi, sağolun , Aylin – 370

52. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 390

53. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 58

54. Adana dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . selamun aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 187

55. Gaziantep dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . selam arkadaşlar sayfa yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 491

56. Kocaeli merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 21-08-2021 14:50:26

57. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. Merhaba web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 334

58. Hatay dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Selamlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 15

59. Selam herkese web siten vallaha billaha mükemmel, tebrikler

60. Yalova merkezden ben gaye. Selam herkese sayfa vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-08-2021 20:19:11

61. Tunceli dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Selamlar sayfan valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 339

62. Selamın aleyküm siten vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım

63. Muğla dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Merhabalar web siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , memo – 237

64. Bu konu : ” Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ziya – 231

65. selam arkadaşlar siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

66. Adıyaman dan kimler var. Bu salgında olan tüm çılgın şeyler göz önüne alındığında. SİZ farklı olarak ne yapardınız? . Mrb bu web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 100

67. Siirt merkezden ben hatice. Slm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 24-09-2021 19:56:13

68. Kırklareli merkezden ben Emine. Selam paylaşımın cidden güzel, twitter da paylaştım 26-09-2021 14:11:59

Write A Comment