Kategoriler
Genel

Bu sembolün ne anlama geldiğini bilen var mı?

Resim yayınla

Çocuğun çizimi

Mısır’da yaşıyorum ve orada bir öğretmenin çocuk çizimi vardı, Bu kız gerçekten 9 yaşında olabilirdi ve öğretmen bana bu kızın kendisi hakkında Yahudi olduğunu ve çocukların eğleneceğini söylerdi bazen bunun için ve neden kendisi hakkında söylediği bilinmiyor

şimdi burada düşündüğüm duruma değindim:

her şeyden önce, neden üç kez çizsin ki? biri mutlu gibi görünen diğeri biraz kırmızı ve final kızgın görünüyor

Sanırım bu sembolü bazı İlluminati ile ilgili çizgi filmlerde ve macera zamanı gibi şeylerde görüyorum

ve son olarak, Yahudi insanlar bazen çocukları doğurabilir ve tamamen farklı alanlarda yaşamalarına izin verebilirler, böylece bölgede bir casus olmak için büyürler ve ebeveynler ebeveynlerin bildiği gibi ebeveynler onlarla birlikte olmazdı, çocuk unutabilir orada ne kadar yaşadıkları ve her şeyi bildiği için kim olduğunu, bu yüzden bence bu Yahudi halkının bir yolu olabilir, böylece çocukları görevlerini unutmazlar

ama bu sembol hakkında bir şey biliyorsanız lütfen bana söyleyin.

Eğer inanmak ya da inanmamak istiyorsanız bunların hiçbirinin yapılmadığını söylemeyi unuttum ama sahte olmadığına söz veriyorum başka bir şey değil, duruma hitap ettiğim herhangi bir din veya bölgede nefret etmiyorum

1 son şey evet herhangi bir kişisel bilgi için bunun bazılarını photoshop’ta düzenledim, çizimlerde bazı metinler vardı, ancak herhangi bir gerçeği bulmak için herhangi bir gerçeği bulmak önemli olabilirse, öğretmenler imzaladı veya bazı isimler vardı. öncelikle teşekkür göstermek için güvenli olduğundan emin olun.

“Bu sembolün ne anlama geldiğini bilen var mı?” için 10 yanıt

Çankırı merkezden ben Emine. Slm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 22-06-2020 05:09:58

Hatay merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler 01-07-2020 13:14:16

Ankara merkezden ben ziya. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 08-07-2020 21:26:49

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir