Bu sene başka biri çıldırıyor mu?

Bu bilginin aşırı yüklenmesi zihninizin her zaman yarışıyormuş gibi hissetmenize neden olduğunu düşünüyor mu? On yıldan uzun bir süredir neler olup bittiğini araştırıyorum ve takip ediyorum, bu yüzden özellikle bu zamanlarda strese yol açabileceğini anlıyorum.

Dünyamızda ne kadar yalan olduğunu görmek inanılmaz. Hiçbir şeyin farkında bile olmayan bu kadar çok insanın olması inanılmaz. Başkan Yardımcısının kim olduğunu bile bilmiyorlar. Kaliforniya’da herhangi bir şey hakkında kesinlikle hiçbir şey bilmeyen rastgele aptallarla konuştuğu o mark zar videolarını gördünüz mü? Ne yazık ki bu ülkenin her yerinde. California’da sadece LOTS var.

Zihinsel stres benim için günlük bir şeydi. Şimdi işim için evden çalışıyorum ve tüm bunlar aklımda olduğunda odaklanmak zor. Bir oğlum var ve geleceği için büyük endişe duyuyorum. Bu şeyleri de deneyimlediyseniz, kolaylaştırmak için ne yaptınız? Bir süreliğine çevrimiçi olan her şeyi görmezden gelmem söylendi, ancak bu sizi şikayetçi bir koyun yapmak değil mi? Temel olarak mavi hapı seçmiyor mu? Yanıtlarınız için teşekkürler.

“Bu sene başka biri çıldırıyor mu?” üzerine 23 yorum

1. Yalova merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-07-2020 21:52:45

2. Van merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 10-07-2020 22:21:56

3. Aksaray merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 02-08-2020 01:34:17

4. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, sağolun 15-08-2020 14:22:58

5. Rize merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 00:45:20

6. Kocaeli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşım vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 09-09-2020 11:54:22

7. Ardahan merkezden ben ziya. Selamlar siteniz vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 23:04:56

8. Uşak merkezden ben banu. Selamlar web siten vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:25:01

9. Bursa merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 11-10-2020 04:00:12

10. Bu konu : ” Bu sene başka biri çıldırıyor mu? ” çok güzel. Selam web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 49

Yorum yapın