Kategoriler
Genel

Bu sene başka biri çıldırıyor mu?

Bu bilginin aşırı yüklenmesi zihninizin her zaman yarışıyormuş gibi hissetmenize neden olduğunu düşünüyor mu? On yıldan uzun bir süredir neler olup bittiğini araştırıyorum ve takip ediyorum, bu yüzden özellikle bu zamanlarda strese yol açabileceğini anlıyorum.

Dünyamızda ne kadar yalan olduğunu görmek inanılmaz. Hiçbir şeyin farkında bile olmayan bu kadar çok insanın olması inanılmaz. Başkan Yardımcısının kim olduğunu bile bilmiyorlar. Kaliforniya’da herhangi bir şey hakkında kesinlikle hiçbir şey bilmeyen rastgele aptallarla konuştuğu o mark zar videolarını gördünüz mü? Ne yazık ki bu ülkenin her yerinde. California’da sadece LOTS var.

Zihinsel stres benim için günlük bir şeydi. Şimdi işim için evden çalışıyorum ve tüm bunlar aklımda olduğunda odaklanmak zor. Bir oğlum var ve geleceği için büyük endişe duyuyorum. Bu şeyleri de deneyimlediyseniz, kolaylaştırmak için ne yaptınız? Bir süreliğine çevrimiçi olan her şeyi görmezden gelmem söylendi, ancak bu sizi şikayetçi bir koyun yapmak değil mi? Temel olarak mavi hapı seçmiyor mu? Yanıtlarınız için teşekkürler.

“Bu sene başka biri çıldırıyor mu?” için 8 yanıt

Yalova merkezden ben gaye. Merhabalar siteniz harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 10-07-2020 21:52:45

Van merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi inanılmaz iyi, facebookta paylaştım 10-07-2020 22:21:56

Aksaray merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 02-08-2020 01:34:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir