Bu denizaltı temel bilimden anlamayan, aşılardan ve virüs mutasyonlarından da anlamayan insanlarla dolu. Temelde, kendilerini özel hissetmek veya diğer çatlaklarla bir gruba ait olmak için çılgın teorilerine tutunan, standart altı IQ’ları olan bir grup tuhaf insan. Sanırım bazılarınız gerçeklikle olan kavrayışını tamamen kaybetti. Kendinizi eğitmek kolaydır, ancak muhtemelen eleştirel fakülte eksikliğiniz ve standart altı okuma ve anlama düzeyleriniz nedeniyle memlere ve rastgele dezenformasyona inanmak daha kolaydır. Sana acıyorum ve sadece ya gerçeğin ışığını görmeni ya da sanrılarının sonuçlarına katlanmanı umabilirim. Hangisi olduğu da umurumda değildi!

Author

36 Comments

1. Siirt merkezden ben ziya. Mrb siten harbiden güzel, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 15:48:30

2. Samsun dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . Mrb sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 324

3. Isparta merkezden ben emin. Mrb web sitesi süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 18-07-2021 17:31:35

4. Bu konu : ” Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 237

5. Samsun merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 23:43:27

6. Erzincan dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . Selam herkese web sitesi inanki güzel, facebookta paylaştım , banu – 276

7. elif yılmaz Reply

Isparta dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 317

8. Kırşehir merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki mükemmel, sağolun 23-07-2021 04:59:41

9. Kastamonu merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz valla dikkatimi çekti, teşekkürler 23-07-2021 06:46:36

10. Gümüşhane merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler 23-07-2021 23:13:38

11. Bu konu : ” Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , emin – 248

12. Bu konu : ” Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , hatice – 235

13. Kütahya dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . Merhaba bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , banu – 24

14. Tunceli dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . selamun aleyküm sayfa inan ki hayran edici, saolun , ali – 38

15. Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, face de paylaştım

16. Aydın dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . Slm sayfan harbiden çok güzel, face de paylaştım , gaye – 247

17. Rize dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . Selam herkese bu web sitesi yeminle mükemmel, saolun , doruk – 158

18. Bu konu : ” Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! ” çok güzel. Merhaba web siteniz ciddiyim çok güzel, tebrikler , Hasan – 213

19. Osmaniye merkezden ben . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 29-07-2021 18:09:30

20. Trabzon dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . Merhaba web sitesi yeminle dikkat çekici, tebrikler , ali – 256

21. Balıkesir merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web siten vallaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-08-2021 09:22:54

22. Merhabalar paylaşımınız valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Selam web siteniz inan ki dikkatimi çekti, sağolun

24. Nevşehir merkezden ben emin. Selamlar siten süper ötesi hayran bıraktı, facebookta paylaştım 15-08-2021 18:08:04

25. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 22-08-2021 19:30:24

26. Ağrı merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2021 20:19:16

27. Bilecik dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , emin – 197

28. Yalova merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız harbiden çok iyi, face de paylaştım 31-08-2021 19:11:12

29. Zonguldak merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım 01-09-2021 14:59:02

30. Kayseri merkezden ben . Selam siteniz gerçekten dikkatimi çekti, saolun 07-09-2021 10:12:18

31. Çanakkale dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 453

32. Sivas dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . Selam herkese web sitesi harbiden dikkatimi çekti, şukuladım , – 335

33. elif yılmaz Reply

Çanakkale dan kimler var. Bu şimdi bir komplo denizaltısı değil, birbirini çekiştiren bir grup antivax delisi çemberi! . selam arkadaşlar siten gerçekten dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 326

34. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

Write A Comment