Matrisin kendisini gerçekten dünyaya göstermesi sadece bir zaman meselesidir. MSM gerçek değeri olan şeyler hakkında konuşabildiğinde. Geleceğin, herkesin tahmin edebileceğinden daha erken geleceğine inanıyorum. Kitlelerin nasıl kandırıldıkları beni aşıyor. Ama evreni kavrayışım da öyle. Yine de buradayız, algılayabilenler için bu simülasyonun gözümüzün önünde parçalanmasını izliyoruz. Kaçınılmaz olanı önlemeye çalışan birçok kötü güç var. Neyse ki bizim için yapamazsınız. Televizyondaki hemen hemen her şey, beyin yıkama kamplarında bize öğretilenler, bebeklerden beri beslediğimiz çöplerin hepsi saçmalık. Ama kitleleri kandırmak, onları kandırdıklarına ikna etmekten daha kolaydır! Gerçek özgürlüktür. 👁

Bir insanın aydınlanması nasıl test edilir: nazik, açık, sevgi dolu, şefkatli, tatlı, samimi, hakiki, otantik veya başka güzel eşanlamlılar mıdır? Görmek istediğiniz ışık olduğunuzda fark etmek kolaydır. Sevimsiz görünüyor ama bu doğru! 😍😍😍

Geleceğimin parlak olduğunu biliyorum çünkü zaten öyle.

16 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Bu Simülasyon çöküyor … . Merhabalar siten valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 71

2. Edirne merkezden ben mehmet. Selam herkese siten vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 16-05-2021 01:28:52

3. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten güzel, şukuladım

4. Şırnak merkezden ben doruk. Merhabalar siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım 17-05-2021 10:28:05

5. Bu konu : ” Bu Simülasyon çöküyor … ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , banu – 334

6. Selamlar sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Kırıkkale merkezden ben ziya. selamun aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 16-06-2021 20:17:53

8. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

9. Gürbüz Reply

Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım

10. Kırklareli merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfan yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 09-07-2021 10:48:27

11. Düzce dan kimler var. Bu Simülasyon çöküyor … . Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 278

12. Bu konu : ” Bu Simülasyon çöküyor … ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha çok güzel, şukuladım , memo – 443

13. Bu konu : ” Bu Simülasyon çöküyor … ” çok güzel. Merhaba herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 193

14. Bu konu : ” Bu Simülasyon çöküyor … ” çok güzel. Mrb web sitesi inanki hayran bıraktı, tebrikler , – 305

15. Gaziantep dan kimler var. Bu Simülasyon çöküyor … . Slm web siten gerçekten mükemmel, twitter da paylaştım , ziya – 274

16. Bu konu : ” Bu Simülasyon çöküyor … ” çok güzel. Slm siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım , ali – 398

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link