Kategoriler
Genel

Bu site bitti. Ona ne oldu? Neden web şu an sadece MSM?

Bu, Reddit için şimdiye kadarki en kötü yıl ve sadece genel cevaplar veya en iyi bir gömlek. Bu siteye ve cevap sitelerine ne oldu?

Qurora’da bu yılın ve geçen yılın yeni yanıtları, bir MSM konusu olmadığı sürece arama yaparken belki de en iyi bir cevap alın.

Tüm web yalnızca MSM’dir. Öğelerimi çevrimdışı bulduğuma sevindim ve eğlence için web’e güvenmiyorum. Şimdi hasta bir yer.

Trump’ı tekrar alırsak, yolsuzluk çağrıldıkça web’in daha iyi olacağını düşünüyor ve daha fazlasını yapabilir mi yoksa hepimiz kaçmaya mı devam edeceğiz yoksa daha da kötüye gidecek ve ‘muhalefet’ tam potansiyeli gösterdiğinden ülkemizi tamamen kaybedeceğiz?

Gördüğünüz şey tam potansiyel DEĞİL, ama t çok kötü ama ağlayan uyuşmalar nedeniyle şehirler tamamen yandığında tam potansiyeli bileceksiniz.

“Bu site bitti. Ona ne oldu? Neden web şu an sadece MSM?” için 6 yanıt

Kilis merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 26-07-2020 20:15:44

Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selam herkese web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, saolun 26-07-2020 21:25:12

Burdur merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 18:53:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir