Bir zamanlar güvenli limanlarımızın saldırı altında olduğu aşikar. Seçim Günü olması tesadüf değil. Alternatif bir anlatıya yer istemiyorlar. Bu gündem kapıdan içeri girecek – pencereden dışarı itmeleri gerekse bile.

Twitter kullanıcılarının silinmesi ve BitChute’un kapatılmasıyla ilgili alternatifler nelerdir? Özgürce konuşabileceğiniz ve konularla ilgili kanıtları özgürce paylaşabileceğiniz bir yer var mı?

Author

40 Comments

1. Kayseri merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siten inanki hayran edici, teraziye tıkladım 04-11-2020 04:27:47

2. Selamlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun

3. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 336

4. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 263

5. Burdur merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler 15-11-2020 08:13:21

6. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım

7. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Slm web siteniz inanki iyi, twitter da paylaştım 16-11-2020 07:03:24

8. Selam bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bursa dan kimler var. Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? . selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 83

10. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki çok güzel, sağolun , Aylin – 475

11. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan yeminle çok iyi, twitter da paylaştım , Emine – 342

12. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, saolun 24-11-2020 13:21:43

13. Selamın aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

14. Mardin merkezden ben hatice. Selamlar web siteniz vallaha güzel, face de paylaştım 06-12-2020 14:06:43

15. Aydın dan kimler var. Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? . Mrb web sitesi cidden hayran edici, şukuladım , ali – 259

16. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok güzel, şukuladım

17. elif yılmaz Reply

Samsun merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:41:46

18. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler , banu – 121

19. Selam web siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. Niğde dan kimler var. Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? . Selamın aleyküm paylaşım cidden çok iyi, tebrikler , ahmet – 85

21. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 365

22. Balıkesir merkezden ben ziya. Mrb siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım 29-12-2020 04:03:36

23. Aydın merkezden ben hatice. Slm bu web sitesi yeminle güzel, tebrikler 29-12-2020 22:27:55

24. Ankara merkezden ben banu. Merhabalar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-01-2021 14:53:57

25. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 277

26. Yalova dan kimler var. Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? . selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, sağolun , ahmet – 446

27. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , hatice – 401

28. Selamlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

29. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 127

30. Selam herkese web sitesi ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım

31. Merhaba herkese sayfan süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

32. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. Selam herkese sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Aylin – 160

33. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. Mrb paylaşımın cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , doruk – 306

34. Bu konu : ” Bu site bu gece olacak her şeyi sansürlemeye hazır olduğundan alternatif nedir? ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 163

35. Hakkari merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun 02-03-2021 04:23:49

36. Karaman merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız harbiden hayran edici, tebrikler 05-03-2021 12:50:36

37. Bartın merkezden ben memo. Selam web siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 06-03-2021 19:28:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link