Hesabımı silmek istiyorum, ancak DDG üzerinden giderken, kesinlikle önyargılı CNN türü siteler kadar sorgulanabilir sitelerden başka hiçbir şey yok.

Hala DEW veya uzaylılar gibi komplo teorilerine giren herhangi bir alternatif site var mı?

Godlike Productions ve ATS derdim ama şimdi aynı insanlar tarafından yönetiliyorlar ………………….? Birinden diğerinden söz bile edemezsiniz ya da büyük yasak çekici alırsınız ve her zaman botlar gibi söylenen her şeyi çürüten ‘şüpheciler’ vardır.

Author

67 Comments

1. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 15-09-2020 01:35:10

2. Slm web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

3. Denizli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-09-2020 17:25:23

4. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 23-09-2020 12:45:50

5. Merhaba herkese paylaşımın valla iyi, sosyal medyada paylaştım

6. Tokat merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan valla iyi, twitter da paylaştım 30-09-2020 10:45:01

7. Sivas merkezden ben Aylin. Selam paylaşım inanılmaz iyi, face de paylaştım 01-10-2020 21:08:01

8. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız cidden iyi, tebrikler 02-10-2020 09:24:18

9. Selam web siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Selam herkese paylaşımın valla hayran bıraktı, saolun

11. Bartın dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , gaye – 396

12. Nevşehir merkezden ben banu. Selamlar web siteniz inanki hayran edici, şukuladım 25-10-2020 04:43:23

13. Malatya merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-11-2020 15:09:25

14. Van merkezden ben Emine. Slm web sitesi inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 20-11-2020 05:00:55

15. merhaba arkadaşlar web sitesi valla iyi, face de paylaştım

16. Tunceli merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız süper ötesi iyi, sağolun 23-11-2020 01:47:31

17. Düzce dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Merhabalar web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 255

18. Gümüşhane dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Merhaba web sitesi yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , – 430

19. Artvin dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Selam web sitesi yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , mehmet – 220

20. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım

21. Erzurum merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 15-12-2020 22:44:38

22. Gürbüz Reply

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız harbiden dikkat çekici, şukuladım 17-12-2020 01:53:40

23. Bilecik dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 39

24. Selam herkese siten gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

25. Ankara dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Merhaba web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 316

26. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . selam arkadaşlar sayfan cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 249

27. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha iyi, şukuladım , mehmet – 473

28. Tekirdağ dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Selam herkese web sitesi cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 8

29. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 383

30. Osmaniye dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . selamun aleyküm sayfa yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 218

31. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. Merhabalar sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 464

32. Mrb web siten inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

33. Çorum merkezden ben . Selam herkese sayfanız inan ki iyi, teşekkürler 31-01-2021 08:30:51

34. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 47

35. Zonguldak dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 57

36. Mrb web siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım

37. Gürbüz Reply

Sivas merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 07-03-2021 08:38:16

38. Antalya dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Mrb sayfanız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Emine – 68

39. Merhaba paylaşım gerçekten hoşuma gitti, sağolun

40. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. Selam herkese web siten inan ki hayran bıraktı, tebrikler , Emine – 412

41. Bilecik dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Merhabalar siten vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , mehmet – 4

42. Merhaba web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

43. Bitlis dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Merhaba herkese web siten valla mükemmel, sağolun , ziya – 500

44. Rize dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Selam web siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 301

45. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 458

46. Bartın dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, tebrikler , gaye – 218

47. Nevşehir merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 09-05-2021 22:07:08

48. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. Merhabalar siteniz süper ötesi çok iyi, tebrikler , mehmet – 392

49. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım cidden mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 370

50. Yozgat merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfanız cidden çok iyi, teraziye tıkladım 24-05-2021 05:48:51

51. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. Selamlar paylaşım inan ki güzel, teraziye tıkladım , gaye – 33

52. Adana dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Mrb sayfa harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 10

53. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 21

54. Gaziantep merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım 14-06-2021 01:19:43

55. Selam herkese siten inanılmaz hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

56. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim iyi, saolun , hatice – 386

57. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamlar sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 19-07-2021 01:21:18

58. Kırklareli dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Selam herkese sayfanız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 127

59. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, teşekkürler

60. Bitlis dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Selamın aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 229

61. Bu konu : ” Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 381

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link