Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı?

Hesabımı silmek istiyorum, ancak DDG üzerinden giderken, kesinlikle önyargılı CNN türü siteler kadar sorgulanabilir sitelerden başka hiçbir şey yok.

Hala DEW veya uzaylılar gibi komplo teorilerine giren herhangi bir alternatif site var mı?

Godlike Productions ve ATS derdim ama şimdi aynı insanlar tarafından yönetiliyorlar ………………….? Birinden diğerinden söz bile edemezsiniz ya da büyük yasak çekici alırsınız ve her zaman botlar gibi söylenen her şeyi çürüten ‘şüpheciler’ vardır.

“Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı?” üzerine 12 yorum

1. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler 15-09-2020 01:35:10

2. Denizli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-09-2020 17:25:23

3. Kocaeli merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 23-09-2020 12:45:50

4. Sivas merkezden ben Aylin. Selam paylaşım inanılmaz iyi, face de paylaştım 01-10-2020 21:08:01

5. Kastamonu merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız cidden iyi, tebrikler 02-10-2020 09:24:18

6. Bartın dan kimler var. Bu sitenin Quora veya Breitbart tabloid saçmalığı DEĞİL bir alternatifi var mı? . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , gaye – 396

Yorum yapın