Kategoriler
Genel

Bu son oyun mu yoksa ısınma mı?

Bu soru öncelikle, dünya olaylarını dünya hükümetinin hedefine ve beraberinde getirdiği tüm berbatlığa doğru düzenleyen güçlü, varlıklı bireylerin gizli bir kabini olduğuna inananlar içindir; Neler olduğuna dair teorilerinizle ilgileniyorum.

Buna inanmayan biriyseniz: lütfen rahatsız etmeyin. Fikriniz not edildi, ancak dürüst olmak gerekirse, duymak istersem haberleri açabilirim.

Şimdi sorum: Bu son oyun mu yoksa gelecekte daha büyük bir şeyin ısınması mı? Sormamın nedeni, bariz güç ve para yakalamalarına rağmen, Bill Gates ve diğerlerine toplu aşılar ve dijital kimlikler basmasına rağmen ve tiran devletin “eğriyi düzleştirme” önlemlerinin teşvik edilmesine rağmen, hala haber makaleleri görüyorum. ölüm oranının nihayetinde tahmin edildiği kadar kötü olmamasından ve bu hafta ABD’de birçok bölgede zirve sayılarını nasıl görebildiğimizden bahsetti.

Eğer bunu düzenleseydim, korkuyu sürdürmek isterdim. Herhangi bir umut ışıltısının parlamasını istemezdim. Korku kampanyası ve aşı hazır olana kadar propaganda ile medyanın ayaklarını gazda tutmasını sağlıyorum. Peki bu umut verici ifadelerle ne kazanılacak? Bizimle uğraşıyorlar mı? Sadece ezmek için umudumuzu mu inşa ediyoruz? Yoksa bu sadece gelecekte daha büyük bir şeyin ısınması mı?

Tam açıklama: Bu virüsün gerçek olduğunu düşünüyorum, ancak neredeyse hiper olduğu kadar kötü olduğunu düşünmüyorum. Bu virüsün gündemi zorlamak için kullanıldığını düşünüyorum. Bu yüzden, bunun son oyun olup olmadığı veya gelecekte sadece daha büyük bir etkinlik oluşturan bir etkinlik olup olmadığı konusunda herhangi bir ipucu arıyorum. Bu nedenle, bu başlığı nerede gördüğünüz ve bu “olumlu” haber makalelerinin 12-18 ay uzaklıktaki bir aşı ile bu rolde oynadığı rol hakkındaki teorilerinizle ilgileniyorum. “Umutlu” haber makaleleri, sanırım geniş çapta kabul görülebilmesi için hala mevcut olan korkuya ihtiyaç duyan bir aşı yapılmadan önce bunun biteceğini düşünüyor. Peki nereye gidiyoruz?

“Bu son oyun mu yoksa ısınma mı?” için 21 yanıt

Isparta merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 08-04-2020 17:21:24

Samsun merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 10-04-2020 01:23:56

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 13-04-2020 10:35:09

Batman merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-04-2020 17:51:15

Kırıkkale merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-04-2020 21:21:09

Balıkesir merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok iyi, saolun 23-04-2020 04:56:25

Konya merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-04-2020 13:51:25

Niğde merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan vallaha hayran edici, facebookta paylaştım 04-05-2020 14:20:44

Afyon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-05-2020 03:13:50

Kayseri merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, sağolun 14-05-2020 08:48:29

Diyarbakır merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web siten ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 01-06-2020 17:03:49

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2020 23:53:53

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir