Bu denizaltı artık gerçek komplolarla ilgili değil, burada gördüğüm her şey, bir şekilde yüz binlerce insandan oluşan, tanrılarının ikinci bir dönem geçirmesini engellemek için dünya çapında bir komplonun hedefi olduklarını düşünen Trumpçılar.

Bitti, haklı olarak kaybetti. Adam lanet olası bir dolandırıcıydı, seçilmeden önce zengindi ve kampanya fonlarını çekip golf oynarken sizin vergilerinizden daha da zengin oldu. Hepimiz başkanlığa aday olmaya ikna olan ve bunu bir hevesle yapan bir moron tarafından gezintiye çıkarıldık.

29 Comments

1. Şırnak merkezden ben hatice. Merhaba web siteniz harbiden dikkat çekici, facebookta paylaştım 03-08-2021 19:49:11

2. Selamlar sayfanız valla mükemmel, teraziye tıkladım

3. Bu konu : ” Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , gaye – 452

4. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhabalar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım 03-08-2021 23:27:28

5. elif yılmaz Reply

Gümüşhane merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım 04-08-2021 00:48:16

6. Sinop dan kimler var. Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü . Selamın aleyküm sayfa cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 280

7. Bu konu : ” Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü ” çok güzel. Selam herkese sayfa cidden çok güzel, şukuladım , ahmet – 67

8. Siirt dan kimler var. Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü . selamun aleyküm paylaşım valla mükemmel, twitter da paylaştım , banu – 499

9. Giresun merkezden ben memo. Selamlar sayfa inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-08-2021 07:28:03

10. Bu konu : ” Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, tebrikler , Hasan – 70

11. Kütahya dan kimler var. Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü . Selamlar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sağolun , ziya – 157

12. Bu konu : ” Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 464

13. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Kayseri merkezden ben hatice. Merhabalar bu web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun 12-08-2021 12:28:42

15. Bu konu : ” Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden çok iyi, face de paylaştım , Emine – 203

16. Çankırı dan kimler var. Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü . Selam herkese web siteniz valla çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 229

17. Bu konu : ” Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 284

18. selamun aleyküm web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Iğdır merkezden ben . Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım 23-08-2021 09:07:50

20. Bu konu : ” Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü ” çok güzel. Selam herkese siten valla iyi, şukuladım , gaye – 383

21. Giresun merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, teraziye tıkladım 27-08-2021 10:40:35

22. elif yılmaz Reply

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfa gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2021 23:30:05

23. Bingöl dan kimler var. Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü . Selam herkese web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 156

24. Bu konu : ” Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler , Aylin – 299

25. Bu konu : ” Bu sub, lanet olası utanç verici bir başa dönüştü ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 89

26. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız cidden güzel, twitter da paylaştım 11-09-2021 04:28:16

27. Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

28. Mrb paylaşım cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

Write A Comment