Bu alt bölüm, birçok farklı komplo hakkında gerçek konuşmalarla doluydu, ama şimdi Twitter ekran görüntülerini “kanıt” olarak kullanan aynı vaxx karşıtı bok ve aşının tehlikeli olduğu için gerçek bir kaynak istediğinizde, sadece bir shill deniliyor. . UFO videoları ve son zamanlarda ortaya çıkan kanıtlar hakkındaki tüm konuşmalar nerede? Çin hükümetinin konut piyasasını alt üst etmek için bir ton ABD mülkü satın almasıyla ilgili tüm o konuşmalar nerede? Bu alt bir not haline geldi

…Valofor tarafından gönderildi
[comments]

Author

36 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben gaye. Selam web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-05-2021 14:44:44

2. Yozgat dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok güzel, şukuladım , hatice – 6

3. Artvin dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Mrb web siteniz valla hayran edici, saolun , – 436

4. Kilis merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 01-06-2021 14:33:07

5. elif yılmaz Reply

Slm sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım

6. Samsun dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Selam herkese bu web sitesi yeminle güzel, teşekkürler , gaye – 87

7. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu sub’a ne oldu? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 474

9. Bu konu : ” Bu sub’a ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese siteniz vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 25

10. Balıkesir dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Selamlar web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 382

11. Aksaray dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Merhaba web siten valla hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 434

12. Gürbüz Reply

Bayburt merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 22-06-2021 14:35:19

13. Malatya merkezden ben gaye. Selam sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 22-06-2021 20:47:35

14. merhaba arkadaşlar web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. Ardahan dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . selam arkadaşlar paylaşımın cidden iyi, teşekkürler , – 254

16. Antalya dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Merhabalar siteniz cidden çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 279

17. Bilecik dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Merhaba herkese siten harbiden çok iyi, teşekkürler , doruk – 451

18. Ardahan merkezden ben ali. selamun aleyküm siteniz inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 08-07-2021 23:43:12

19. Bilecik dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Selam sayfan vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 270

20. Selamlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, sağolun

21. elif yılmaz Reply

Osmaniye dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Selamlar sayfa valla çok hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 427

22. Van dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Slm siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 428

23. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım

24. Bu konu : ” Bu sub’a ne oldu? ” çok güzel. Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 242

25. Bu konu : ” Bu sub’a ne oldu? ” çok güzel. Selam herkese sayfanız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım , doruk – 391

26. Yalova dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Selam paylaşımınız valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , memo – 419

27. Bu konu : ” Bu sub’a ne oldu? ” çok güzel. Mrb sayfanız harbiden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 486

28. Balıkesir dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . selamun aleyküm sayfa valla güzel, saolun , hatice – 26

29. Bu konu : ” Bu sub’a ne oldu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , gaye – 90

30. Selam siten vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım

31. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Bu sub’a ne oldu? . Selam herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 171

32. Bolu merkezden ben memo. Selam herkese sayfa cidden hayran edici, sağolun 26-09-2021 17:10:51

Write A Comment