Bu subay aşı pasaportundan neden korkuyor? Bu denizaltındaki çoğu insan muhafazakar. Öyleyse neden aşı pasaportundan korkuyorsunuz ama hevesle seçmen kimliği almaya zorluyorsunuz. Seçmen kimliği, aşı pasaportundan çok daha fazla bilgiye sahiptir. Bir pasaport, aşı olup olmadığına dair 1 bilgi daha vermez miydi?

Author

8 Comments

1. Bu konu : ” Bu subay aşı pasaportundan neden korkuyor? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 292

2. Kilis dan kimler var. Bu subay aşı pasaportundan neden korkuyor? . Selam herkese paylaşım süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 3

3. Tekirdağ dan kimler var. Bu subay aşı pasaportundan neden korkuyor? . Merhaba herkese sayfa vallaha mükemmel, teşekkürler , hatice – 467

4. Bu konu : ” Bu subay aşı pasaportundan neden korkuyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım , – 56

5. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

6. Mrb web siteniz inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Bu konu : ” Bu subay aşı pasaportundan neden korkuyor? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ahmet – 251

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link