Kategoriler
Genel

Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed

İslam bir din değil, tüm zamanların en büyük komplo teorisidir. Bunu kanıtlayabileceğiniz Muhammed, bir sübyancı, bir savaşçı, bir köle sahibi ve böyle büyük ve kötü bir komplo teorisi yaratan uyuşturucuların yüksek bir delisi … İsa Mesih şimdi tarihçilerin sahip olduğu haçta asla ölmedi kanıtlanmış yanlış. Eğer bir ateistseniz ve tanrıya inanmıyorsanız, bilimsel ve tarihçi topluluk İsa adında bir adamın komplosunun yanlış olduğunu kanıtlayan çarmıhta yaşadığını ve öldüğünü kabul eder. Alex jones ve eddie bravo bile Muhammed’in yaptığı destansı bir şey bulamadılar ve aptal insanlar onun komplosuna inanıyorlardı, böylesine sahte bir mesih Muhammed, komplolarını o kadar çok insanı kanıt olmadan ikna etti. En azından BAZI tarihçiler hala Mesih’in dirilişini kanıtlamak ya da çürütmek için parçalar ve parçalar buluyorlar, bunu kanıtlamadılar, ancak şimdiye kadar kanıtlar, dirilişin gerçekleşme olasılığına doğru eğiliyor. O kadar çok insana göründü ki, akıllı tarihçiler bile bu kadar çok insanın sadece DMT ya da başka bir şey üzerinde halüsinasyon görmediğini kabul ediyorlar. . Muhammed çok akıllıydı, Yahudiliğin bazı kısımlarını Hıristiyanlığın bazı kısımlarını aldı ve tüm İbrahim dinlerini bir araya getireceğini düşünüyordu. Nihai nüfus kontrol planı.

Muhammed, Hristiyanlık ve Yahudilikten kopyaladığı barışçıl öğretilerin çoğu Mesih’in ölümüyle durmadı. Sadece kölelik ve işkence öğretti. Şeriat hukuku, seks köleliği, müslüman olmayanların öldürülmesi, ateistlerin öldürülmesi ve çok daha fazlası. Dostum itiraf edeceğim destansı, onun heyecan biyo kesinlikle bir şey olurdu!

@ProphetMuhammed

Biyo: Peygamber, Savaş ağası, Pedofil, Köle Sahibi ve Komplo Teorisyeni. #ShariaLaw INFOWARS.COM

“Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed” için 5 yanıt

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-06-2020 13:26:56

Van merkezden ben ziya. Slm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 02-07-2020 11:14:52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir