İslam bir din değil, tüm zamanların en büyük komplo teorisidir. Bunu kanıtlayabileceğiniz Muhammed, bir sübyancı, bir savaşçı, bir köle sahibi ve böyle büyük ve kötü bir komplo teorisi yaratan uyuşturucuların yüksek bir delisi … İsa Mesih şimdi tarihçilerin sahip olduğu haçta asla ölmedi kanıtlanmış yanlış. Eğer bir ateistseniz ve tanrıya inanmıyorsanız, bilimsel ve tarihçi topluluk İsa adında bir adamın komplosunun yanlış olduğunu kanıtlayan çarmıhta yaşadığını ve öldüğünü kabul eder. Alex jones ve eddie bravo bile Muhammed’in yaptığı destansı bir şey bulamadılar ve aptal insanlar onun komplosuna inanıyorlardı, böylesine sahte bir mesih Muhammed, komplolarını o kadar çok insanı kanıt olmadan ikna etti. En azından BAZI tarihçiler hala Mesih’in dirilişini kanıtlamak ya da çürütmek için parçalar ve parçalar buluyorlar, bunu kanıtlamadılar, ancak şimdiye kadar kanıtlar, dirilişin gerçekleşme olasılığına doğru eğiliyor. O kadar çok insana göründü ki, akıllı tarihçiler bile bu kadar çok insanın sadece DMT ya da başka bir şey üzerinde halüsinasyon görmediğini kabul ediyorlar. . Muhammed çok akıllıydı, Yahudiliğin bazı kısımlarını Hıristiyanlığın bazı kısımlarını aldı ve tüm İbrahim dinlerini bir araya getireceğini düşünüyordu. Nihai nüfus kontrol planı.

Muhammed, Hristiyanlık ve Yahudilikten kopyaladığı barışçıl öğretilerin çoğu Mesih’in ölümüyle durmadı. Sadece kölelik ve işkence öğretti. Şeriat hukuku, seks köleliği, müslüman olmayanların öldürülmesi, ateistlerin öldürülmesi ve çok daha fazlası. Dostum itiraf edeceğim destansı, onun heyecan biyo kesinlikle bir şey olurdu!

@ProphetMuhammed

Biyo: Peygamber, Savaş ağası, Pedofil, Köle Sahibi ve Komplo Teorisyeni. #ShariaLaw INFOWARS.COM

Author

75 Comments

1. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 27-06-2020 13:26:56

2. Selam herkese paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

3. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, tebrikler

4. Van merkezden ben ziya. Slm paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun 02-07-2020 11:14:52

5. Hakkari merkezden ben banu. Selam paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım 04-07-2020 23:48:32

6. Isparta merkezden ben ziya. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-07-2020 16:33:20

7. Selamlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, sağolun

8. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

9. Mrb paylaşımınız cidden dikkat çekici, face de paylaştım

10. Giresun merkezden ben banu. selamun aleyküm siteniz yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-07-2020 16:06:31

11. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, teşekkürler 04-08-2020 23:40:33

12. Sakarya merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 06-08-2020 20:32:01

13. elif yılmaz Reply

Aydın merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 10-08-2020 06:25:49

14. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım

15. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

17. Sakarya merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfa inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 31-08-2020 15:03:08

18. Merhaba web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

19. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten yeminle güzel, twitter da paylaştım 01-09-2020 12:19:26

20. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın cidden güzel, teraziye tıkladım

21. Bingöl merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler 09-09-2020 21:59:25

22. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten güzel, şukuladım

23. selam arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım

24. Manisa merkezden ben Aylin. Selam siten yeminle iyi, twitter da paylaştım 23-09-2020 10:24:23

25. Merhabalar siten inanki güzel, twitter da paylaştım

26. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selam herkese paylaşımın inan ki çok güzel, tebrikler 01-10-2020 14:29:41

27. Selam paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler

28. Merhaba paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

29. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selam sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 08-10-2020 21:13:22

30. Iğdır dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , ziya – 373

31. Bu konu : ” Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 44

32. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web sitesi harbiden dikkatimi çekti, saolun

33. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden çok güzel, saolun , elif yılmaz – 45

34. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-11-2020 14:43:10

35. Sivas merkezden ben ziya. Selam web sitesi gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım 20-11-2020 00:16:18

36. elif yılmaz Reply

Malatya dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . selam arkadaşlar siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 415

37. elif yılmaz Reply

Sivas dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Selam sayfan inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 474

38. Selam siteniz yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

39. Merhabalar siteniz vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım

40. Gürbüz Reply

Selam web siten harbiden hayran edici, face de paylaştım

41. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. Selamlar siten vallaha billaha güzel, face de paylaştım 15-12-2020 10:36:36

42. Trabzon dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Slm paylaşım cidden çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 284

43. Selamlar sayfa ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım

44. Bu konu : ” Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 411

45. Yalova merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 24-12-2020 11:53:31

46. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Selamlar sayfanız valla çok iyi, sağolun 24-12-2020 23:24:48

47. Bu konu : ” Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 437

48. selam arkadaşlar web sitesi vallaha dikkat çekici, şukuladım

49. Trabzon merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız süper ötesi iyi, teşekkürler 09-01-2021 15:03:11

50. Merhabalar web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım

51. Merhabalar bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

52. Bu konu : ” Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed ” çok güzel. Selam siteniz vallaha mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 276

53. Bu konu : ” Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 321

54. Gürbüz Reply

Malatya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 21-01-2021 23:16:54

55. Denizli dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Selamın aleyküm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 159

56. Bu konu : ” Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed ” çok güzel. Mrb web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım , – 287

57. Bu konu : ” Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , banu – 332

58. Gürbüz Reply

Kastamonu dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Selam herkese siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 339

59. Zonguldak dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 363

60. Ankara dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Selam herkese sayfa inanki hayran bıraktı, saolun , ali – 213

61. elif yılmaz Reply

Karabük merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz iyi, teşekkürler 19-03-2021 17:44:08

62. Slm web siten inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım

63. Bu konu : ” Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 358

64. Manisa dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Merhaba bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler , gaye – 99

65. Selamın aleyküm sayfa harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

66. Konya dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Selam bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 204

67. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşımınız harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım 17-04-2021 16:16:30

68. selamun aleyküm siteniz inanki hayran edici, facebookta paylaştım

69. Niğde dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Merhabalar web sitesi ciddiyim iyi, face de paylaştım , hatice – 111

70. Konya dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , emin – 351

71. Kilis dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Slm bu web sitesi harbiden güzel, face de paylaştım , ahmet – 486

72. Diyarbakır dan kimler var. Bu subtun tüm zamanların en büyük komplo teorisyenini kabul etmediğine şaşırdım – Muhammed . Selam herkese sayfa vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 297

73. Manisa merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2021 18:39:14

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link