Bu sübvansiyona hakim olan botların, şilinlerin, astroturferin, gaslighter’ların ve tugayların artık çocuk ticareti komplo görevlerine aniden izin verdiğini ve hatta son derece canlandırıcı olduğunu fark ettiniz mi?

Sizce hepsi birden bire gerçeği fark etti mi?
Hayır. Bu şekilde çalışmazlar. Hiç.

Bir süredir buradaysanız, bunun aşağıdakilerden birini veya daha fazlasını gösterdiğini zaten biliyorsunuz:

• Bizi itibarsızlaştırdığına inanıyorlar

• Bizi başka bir şeyden uzaklaştırmaya çalışıyorlar

• Geçici olarak güçleri için daha büyük bir tehdide karşı saldırı köpekleri oluşturmak için taviz veriyorlar.

“Bu sübvansiyona hakim olan botların, şilinlerin, astroturferin, gaslighter’ların ve tugayların artık çocuk ticareti komplo görevlerine aniden izin verdiğini ve hatta son derece canlandırıcı olduğunu fark ettiniz mi?” üzerine 21 yorum

1. Sivas merkezden ben banu. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 17:42:38

2. Amasya merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 02:01:10

3. Erzincan merkezden ben gaye. Mrb bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 18-09-2020 01:00:40

4. Trabzon merkezden ben Aylin. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-09-2020 14:24:19

5. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfan harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 07-10-2020 15:18:35

Yorum yapın