Kategoriler
Genel

Bu süper ilginç buldum.

Arkadaşlarımdan herhangi biri komplo türü insanlarsa veya hükümetin bu * virüsün * arkasındaki bir şeyi sakladığını düşünüyorsanız bu altın madenini kontrol edin.

Bu boku kontrol et

Tamam, biri beni bir gruba ekledi ve grubun sahibi bu yayını yaptı.

Bu sabah saat 4: 30'da, Kanada Başbakanı Justin Trudeau'ya ABD tarafından kurumsal ve mali suçlar nedeniyle suç duyurusunda bulunuldu. Medya sahiplerine Trudeau ve karısının Corona virüsünün olduğu ve bir süre evlerinden ayrılmayacakları konusunda herkese beyinleri yıkama talimatı verildi.

Tom Hanks, 48 ​​saat önce pedofili nedeniyle tutuklandı ve şu anda Avustralya'da bir otel odasında tutuluyor ve ABD'ye geri dönmeyi reddediyor. Bir sonraki ünlü tutuklamalar Celine Dion, Madonna, Charles Barkley ve Kevin Spacey olacak. Herkes Corona virüsü enfeksiyonlarını iddia edecek

80'den fazla Vatikan ve mali yetkiliye mali suç, pedofili, çocuk kaçakçılığı ve cinsel istismar için aynı suçlulara hizmet verildiği için İtalya'nın havalimanları tamamen kapatıldı

Birleşik Krallık, kendi Kraliyet Ailesi ve bağlı kuruluşlarının toplu tutuklamalarını tamamladı

Hüküm giymiş Hollywood tecavüzcü Harvey Weinstein, yüzlerce ünlü Hollywood ünlüsüne tanıklık etmesi ve uyuşturucu ticareti, pedofili ve çocuk kaçakçılığına katılımı konusunda anlaşma sağladı. 55 yıl hapis cezası yerine sadece 23 yıl hapis cezası aldı. Buna karşılık, İngiltere Prensi Andrew, eski başkan Bill Clinton, eski başkan yardımcısı Joe Biden, Tom Hanks, Oprah, Ellen DeGeneres, Quentin Tarantino, Charlie Sheen, Bob Saget, Kevin Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, Podesta, NXIVM ve PIZZAGATE seks kaçakçılığı kulüpleri ve yüzlerce kişi daha doğrudan Jeffrey Epstein ile ilgilendi

Jeffrey Epstein'ın da benzer şekilde bir anlaşma yapmasına ve ifadesine karşılık olarak hapishanede intihar etmesine izin verildi

Bazı büyük dünya şirketlerinin CEO'ları suçlandı / tutuklandı ve bazıları son 30-60 gün içinde NBA, Harley Davidson, Bill Gates Vakfı, Intel, McDonald's, Cesar'ın CEO'ları gibi istifaya zorlandı. Ödüller ve Disney; Vatikan Emniyet Müdürü; vb. Önümüzdeki 3 ayda yaklaşık 700-800 istifa daha geliyor

Laboratuvarda yaratılan Corona virüsü, kitle zorunlu aşılama gündeminin örtbasıydı. Şimdi dünyanın gördüğü en büyük ABD İstihbarat operasyonu haline geldi. Bu toplu 158.000 tutuklama operasyonu, küresel seçkinler ve George Soros, BM yetkilileri ve GRETA'nın kurucuları gibi bankacılar da dahil olmak üzere en büyük kötü ve bozuk politikacıları, ünlüleri ve CEO'ları kaldıracak ve ele geçirecek.

Başkan Trump 2020 seçimlerini kazanacak ve eski ABD başkanlarının tutuklanması 2021'in başlarında gerçekleşecek. Tüm büyük tutuklamalar medya tarafından kazara veya komplo teorileri olarak gösterilecek. Tutuklanan tüm kişilere "Rommel Ölümü" verilecek, yani itibarlarının bozulmadan kalacağına dair güvenceler karşılığında halka intihar ya da kazayla ölüm olarak tasvir edilen ölüm getirileri arasında bir seçim yapacaklar. halkın utanç vermesine yol açacak bir ceza davası açmayı seçebilirler

Bazı üst düzey dini liderler tutuklanacak veya istifa etmeye zorlanacak ve bazıları aniden "hastalanacak". Vatikan ilk olacak ve Papa 2020'de kaldırılacak. İnsan çıkarılan Adrenokrom üretimi ortaya çıkacak ve Hollywood ve Vatikan bundan doğrudan sorumlu olacaklar

Gelecekte, okullar, borsa, bazı bankalar, havaalanları, nakliye, seyahat, etkinlikler, galalar, sergiler, spor oyunları, spor şampiyonaları, müzik ödülü törenleri gibi dünyanın en yaygın operasyonlarının 2 aylık tam kapanması olacak. , NBA / NHL / Beyzbol oyunları ve gemi yolculukları. (GEÇİCİ) >> Gıda kıtlığı ve kademeli elektrik enerjisi kaybı olacaktır. Gaz fiyatları düşecek, yiyecek maliyetleri yükselecek, sigorta yükselecek, altın ve gümüş stokları düşecek ve birçok şirket iflas edecek ya da Air'e ne olacağı gibi önemli bir finansal kayıp alacak Kanada, Disney ve Coca-Cola

Büyük Uyanış'a hoş geldiniz. Bu yaz ve sonbaharda olacaklar dünyanın tarihini değiştirecek.

“Bu süper ilginç buldum.” için 15 yanıt

Yalova merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım 17-03-2020 23:04:02

Manisa merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 18-03-2020 00:53:11

Balıkesir merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, saolun 18-03-2020 23:03:42

Erzurum merkezden ben banu. Slm sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 29-03-2020 13:53:34

Trabzon merkezden ben Emine. Selam web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 06-04-2020 08:45:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir