Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı?

1.-4. sınıfta (ABD) öğretmenlerim herkese şeker gibi tadı olan florür hapları verirdi. Bize ağzımızda çalkalayıp tükürmemizi söylediler. Hiç kimse onu tüküremezdi çünkü öğretmen her zaman onu dağıtır ve başka konulara geçer. İçme çeşmesine ya da banyoya gitme seçeneğimiz hiç olmadı.

Gönderen … crackeraluhntra
[comments]

“Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı?” üzerine 27 yorum

1. Mardin dan kimler var. Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? . Merhaba web siteniz ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 244

2. Yozgat dan kimler var. Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? . Selamın aleyküm paylaşım inanki güzel, şukuladım , doruk – 447

3. Erzurum merkezden ben emin. Selam herkese web siteniz harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 06-12-2020 05:49:08

4. Kilis dan kimler var. Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? . Selamın aleyküm web sitesi gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 149

5. Bu konu : ” Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? ” çok güzel. Selam sayfa vallaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 315

6. Rize dan kimler var. Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? . Mrb web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 421

7. Mardin dan kimler var. Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? . Selam paylaşım valla hayran bıraktı, sağolun , – 1

8. Bu konu : ” Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? ” çok güzel. Selam herkese sayfa süper ötesi çok güzel, sağolun , elif yılmaz – 176

9. Manisa dan kimler var. Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 16

10. Denizli dan kimler var. Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? . selamun aleyküm paylaşım gerçekten iyi, twitter da paylaştım , banu – 142

11. Bu konu : ” Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 152

12. Trabzon merkezden ben mehmet. Slm paylaşım inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 01-01-2021 20:32:28

13. Bu konu : ” Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 433

14. Aksaray dan kimler var. Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? . Merhabalar bu web sitesi inanki çok güzel, şukuladım , Emine – 187

15. Bu konu : ” Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi valla hayran edici, şukuladım , memo – 82

16. Osmaniye merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım 12-01-2021 07:30:39

17. Rize dan kimler var. Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? . Mrb web siteniz yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 150

18. Bu konu : ” Bu tamamen hacklenmiş görünüyor, ancak başkalarının ilkokulda florürle olan deneyimleri nasıldı? ” çok güzel. Merhabalar siten cidden çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 380

19. Denizli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 01-02-2021 06:31:02

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link