Kategoriler
Genel

Bu tartışmanın tadını çıkarabileceğinizi düşünün ….

Eyes Wide Shut komplo ile dolu bir film. Filmin son kesimi Warner Brothers'a teslim edilmeden sadece 6 gün önce Kubrick’in meşhur orgy sahnesinden zamanında geçmesi, Eyes Wide Shut'u araştırırken düşecek tavşan deliğinin sonu yok.

Ancak filmi çevreleyen tartışma, izleyicinin Kubrick'in iletmeye çalıştığı kapsayıcı mesajdan uzaklaştırıyor mu ve bu mesaj aslında onu gölgede bırakan komplolardan daha zorlayıcı ve etkileyici mi?

Burada MIP'de filmin gerçekliğin ve hayallerin doğası ve IMO'nun çok daha ilginç ve verimli bir konuşma olduğu birbirleriyle nasıl etkileştikleri hakkında etkili ve incelikli bir konuşma olduğunu görüyoruz.

Bu alt kısmın “kısa” düşünceler için özel olduğunu anlıyorum ama burada yayınlanan birçok makale görüyorum, bu yüzden neden aynı şeyi sesli bir biçimde değil? Ayrıca buradaki topluluk, diğer “komplo” alt kuruluşları ve web çevresindeki topluluklarla karşılaştırıldığında övgüye değer olan adil ve anlamlıdır.

Bu sefer Bu Derin Bro podcast Değil! Bunun utanmaz bir reklam olduğunu biliyorum, ancak oldukça düzenli bir şekilde buraya gönderiyorum ve siz de yapmaya çalıştığım şeyler için doğru kitle gibi görünüyorsunuz. Sizden buraya gelmek isteriz!

Spotify

Apple Podcast'leri

Web Sitemiz

Instagram

“Bu tartışmanın tadını çıkarabileceğinizi düşünün ….” için 19 yanıt

Ankara merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun 07-03-2020 16:55:27

Bartın merkezden ben ali. Selamlar paylaşımın gerçekten hoşuma gitti, teşekkürler 08-03-2020 01:26:22

Mardin merkezden ben banu. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 08-03-2020 11:07:32

Elazığ merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 08-03-2020 19:08:55

Kırıkkale merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi vallaha hoşuma gitti, saolun 08-03-2020 21:35:26

Çanakkale merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım 09-03-2020 10:23:52

Nevşehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-03-2020 12:45:56

Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 16-03-2020 03:36:00

Ardahan merkezden ben ziya. Selam siteniz valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2020 11:57:38

Samsun merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 20-03-2020 21:22:22

Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-03-2020 20:04:33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir