“Aşısız” tepede ölmeye hazır mısınız?

Kararınız hangi noktada feragat edecek? Havayolu seyahatine erişiminizi ne zaman kaybedersiniz? Restoranlar ve Eğlence? Devlet okuluna devam etmeleri için çocuklara ne zaman emrediyorlar? Bakkal erişimi için mi? İşvereniniz maaşınızı kesmeye başladığında? İşvereniniz sizi kovduğunda? Sağlık sigortası maliyetiniz ne zaman tavan yapar?

Henüz bu konuşmayı yapmadıysanız, yapmanız gerekir. Çünkü bu şeylerin çoğu Amerika’da geliyor, tıpkı diğer uluslarda olduğu gibi. Aileniz buna boyun eğmek istemiyorsa, o zaman yukarıdakiler ve diğerleri için hazırlanmaya başlamalısınız. Bu konuşmayı ailenizle finansal, fiziksel olarak yiyecek/su ile ve uzun vadeli emeklilik, barınma durumu vb. hazırlıklar yapmak konusunda anlaşmanın bir yolu olarak kullanın.

Dikkatli ol!

SS: ABD’deki hükümet yakında daha fazla özgürlüğünüzü elinizden almaya başlayacak – bununla başa çıkmaya hazır olup olmadığınıza karar vermeniz gerekiyor.

Author

51 Comments

1. Amasya dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Selam web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 409

2. Ankara merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, sağolun 09-08-2021 16:31:03

3. Mersin dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Selam sayfan inan ki mükemmel, saolun , doruk – 249

4. Bingöl dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Slm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 331

5. Kırşehir merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, şukuladım 09-08-2021 16:33:25

6. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım

7. Yalova dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Selam web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 254

8. Gürbüz Reply

Adana dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . selamun aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 95

9. Merhabalar web sitesi vallaha çok güzel, tebrikler

10. Mrb siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım

11. Sakarya dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Mrb paylaşımınız vallaha billaha iyi, saolun , Hasan – 116

12. Bu konu : ” Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 367

13. Ardahan merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 09-08-2021 17:05:14

14. İzmir merkezden ben Hasan. Mrb web siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler 09-08-2021 17:09:11

15. Sivas merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 09-08-2021 17:11:31

16. Yalova dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Mrb siten vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , ali – 383

17. Bitlis merkezden ben emin. Selamlar paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım 09-08-2021 17:12:55

18. Bu konu : ” Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 204

19. Karabük dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Selamın aleyküm sayfan cidden hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 439

20. Aksaray merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, teşekkürler 09-08-2021 17:20:05

21. Tokat merkezden ben memo. Selamlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-08-2021 17:23:17

22. Malatya dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Merhabalar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 242

23. Elazığ merkezden ben Emine. Selam herkese web sitesi valla iyi, tebrikler 09-08-2021 17:23:58

24. Bu konu : ” Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, ” çok güzel. Slm sayfan ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 251

25. Bu konu : ” Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, ” çok güzel. Merhaba paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , hatice – 91

26. Bolu merkezden ben Emine. Mrb sayfanız inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-08-2021 17:28:36

27. Malatya dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Selamlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 374

28. Bu konu : ” Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz hoşuma gitti, saolun , memo – 487

29. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , elif yılmaz – 488

30. Niğde merkezden ben ali. Mrb paylaşım ciddiyim dikkat çekici, saolun 10-08-2021 05:55:44

31. Manisa dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 396

32. Bu konu : ” Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha iyi, facebookta paylaştım , – 466

33. Merhabalar web siten inanılmaz mükemmel, tebrikler

34. Sakarya dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Merhaba sayfanız inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , hatice – 30

35. selamun aleyküm paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

36. Bu konu : ” Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, ” çok güzel. Selamlar web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 67

37. Bilecik merkezden ben ziya. Merhaba sayfan yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 25-08-2021 02:46:23

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, ” çok güzel. Selamlar web siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 361

39. selam arkadaşlar web sitesi inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım

40. Batman merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, sağolun 29-08-2021 06:30:43

41. Adıyaman dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Slm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 161

42. Afyon dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Merhaba siteniz gerçekten mükemmel, sağolun , ali – 443

43. Bolu dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Selam sayfa valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 21

44. Bu konu : ” Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 461

45. Erzurum dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 169

46. Mersin merkezden ben gaye. Merhaba herkese sayfan vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 20-09-2021 14:52:49

47. Kırşehir dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Merhaba herkese web sitesi inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 331

48. Artvin dan kimler var. Bu tartışmayı eşiniz, çocuklarınız, anne-babanız, yakın akrabalarınızla yapmadıysanız, . Merhabalar web sitesi süper ötesi hayran edici, face de paylaştım , ali – 195

Write A Comment