Kategoriler
Genel

Bu tartışmayı yapmalıyız – Klor Dioksit Covid-19’a karşı etkilidir

Covid-19 hastalarını tedavi etmek için neden klor dioksit kullanımıyla ilgili daha fazla tartışma olmadığını bilmiyorum. Başlamak için klor dioksit alma tehlikesinin yalanıyla başa çıkalım. Konuyla ilgili bazı ABD çalışmaları, sulu bir çözeltide çözünmüş şekilde çok fazla klor dioksit gazı kullanmaktadır. 3000 ppm çok fazla. Daha makul bir dozaj üzerine çalışmalar yapılmış ve daha küçük dozların etkinliği incelenmiş ve etkili olduğu kanıtlanmıştır.

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5369164/

https://andreaskalcker.com/wp-content/uploads/2016/04/2.-Controlled-Clinical-Evaluations-of-Clo2-in-Man.pdf

Covid-19 sıtmaya benzer şekilde etki eder, çünkü hemoglobinin oksijen moleküllerine bağlanma yeteneğini sınırlandırarak organlara oksijen transferini engeller. Bu nedenle Covid hastaları, irtifa hastalığı gibi görünen ve davranan şeylere sahiptir. En iyi açıklama, onlarca yıldır klor dioksitin kullanımlarını ve etkilerini inceleyen Andreas Klacker tarafından yapılmıştır. İşte Covid’i almasının ve klor dioksitin neden bu kadar iyi çalıştığının bir açıklaması:

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=DPgtBMJhw2Y

Covid ve sıtma arasındaki benzerlikler HCQ’nun etkili olmasının nedenidir. Klor dioksit sıtmaya karşı etkili ise benzerlikler nedeniyle, sadece Covid-19’a karşı etkili olabilir. 2012’de Kızıl Haç ve Afrika’daki gönüllü kuruluşlarla çalışan bir grup doktor, klor dioksit kullanarak 2 gün içinde 154 hastayı tedavi etti. 143’ü 24 saat içinde sıtma içermezken, geri kalan 11’i 48 saat içinde sıtma içermemesi için ek bir doz gerektiriyordu.

Ek olarak, Covid ve diğer patojenlere karşı etkili bir tedavi olarak klor dioksit kullanımı doğrudan araştırılmıştır:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15847934/

Bu, ClO2’nin bir virüs katili olarak bile mümkün olup olmadığı konusunda açık bir soru olarak listelenmiştir. Açıkçası, gösterilen seviyelerde insanlarda kullanımı engelleyen dozaj ve diğer faktörler nedeniyle kağıtta kullanıldığı gibi değil, ancak diğer patojenler arasında Sars-CoV’yi öldürdüğünü gösteriyorlar.

Tüm bunları söyledikten sonra, sadece Covid-19 tedavisinde ClO2’nin etkinliğine dürüst bir bakış ihtiyacını gösteriyorum. HCQ kullanımının kesilmesinden sorumlu olan kağıt geri çekilmiştir ve bu nedenle de incelenmelidir. Her ikisi de son derece ucuz ve tüm endikasyonlarla son derece etkilidir. Eğer bu bir komplo değilse, ne olduğunu bilmiyorum.

Son bir not -Kaydalı ve ucuz tedavilerle insanları lekelenmenin ortaya çıkan modelini görmüyorsanız, Dr.Klacker’e bir göz atın ve kampanya ona karşı yürütüldü. Onu, ağartıcıların otizme ve diğer kanıtlanmamış teorilere karşı etkili olduğunu belirten dünyadaki her çatlakla ilişkilendirdiler. Okuduğunuz her şeye inanmayın ve değeri hiçbir şey almayın. Yukarıda belirtilen ve ABD hükümeti ve / veya akademi tarafından yapılan çalışmaları hatırlayın. Bu bir tedavi olarak mümkünse uygun bir şekilde incelenmelidir – ucuz ve etkili olan smear veya poo-poo gerçek tedavilere salınan sahte saçmalık kağıtları. Büyük ilaç ve yalanlarını lanet ve insan acılarından kar edin.

“Bu tartışmayı yapmalıyız – Klor Dioksit Covid-19’a karşı etkilidir” için 26 yanıt

Zonguldak merkezden ben ahmet. Selam sayfanız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 30-06-2020 22:28:22

Bitlis merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 03-07-2020 19:01:58

Çankırı merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok iyi, face de paylaştım 09-07-2020 08:21:04

İzmir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten süper ötesi güzel, şukuladım 19-07-2020 16:37:46

Diyarbakır merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım 22-07-2020 00:02:07

Ordu merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha hayran edici, teşekkürler 12-08-2020 04:20:50

Malatya merkezden ben Emine. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, şukuladım 15-08-2020 11:57:07

Yalova merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım 02-09-2020 19:00:13

Bingöl merkezden ben banu. Slm paylaşımın inan ki hayran edici, teşekkürler 08-09-2020 18:33:20

Kütahya merkezden ben mehmet. Selam bu web sitesi inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 18-09-2020 00:06:13

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir