Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor …

Bana söylemek istiyorsun …

• Portland’da bir Trump destekçisini vuran ve öldüren adam, az önce bir VICE röportajı yaptı.

• Kimdi Eski Devlet Müteahhidi

• Federal Marshalllar tarafından mı öldürüldü?

Sadece, şüpheci kalın, bu biraz Truman Tipi Bok gibi görünüyor ve belki de şenlik ateşi yakmak için bir Trump destekçisini öldüren bir Hükümet Müteahhitini çıkarmışlardır.

“Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor …” üzerine 12 yorum

1. Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım 12-09-2020 21:51:09

2. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 11:08:30

3. Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım 21-09-2020 07:32:57

4. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:40:03

5. Eskişehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:20:23

6. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 343

7. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Merhabalar siten harbiden mükemmel, saolun , gaye – 422

Yorum yapın