Bana söylemek istiyorsun …

• Portland’da bir Trump destekçisini vuran ve öldüren adam, az önce bir VICE röportajı yaptı.

• Kimdi Eski Devlet Müteahhidi

• Federal Marshalllar tarafından mı öldürüldü?

Sadece, şüpheci kalın, bu biraz Truman Tipi Bok gibi görünüyor ve belki de şenlik ateşi yakmak için bir Trump destekçisini öldüren bir Hükümet Müteahhitini çıkarmışlardır.

Author

67 Comments

1. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

2. selam arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, teraziye tıkladım

3. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız cidden hayran edici, face de paylaştım 12-09-2020 21:51:09

4. Kırklareli merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 17-09-2020 11:08:30

5. Mrb paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım

6. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar bu web sitesi vallaha iyi, facebookta paylaştım 21-09-2020 07:32:57

7. Slm paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, saolun

8. Şanlıurfa merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 09:40:03

9. Eskişehir merkezden ben Aylin. selamun aleyküm sayfanız cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:20:23

10. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 343

11. Mrb sayfa valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Merhabalar siten harbiden mükemmel, saolun , gaye – 422

13. Giresun merkezden ben . Selam herkese paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım 24-10-2020 09:41:26

14. Kocaeli dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Selamın aleyküm sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 193

15. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

16. selam arkadaşlar siten inan ki çok güzel, sağolun

17. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten çok güzel, face de paylaştım , doruk – 259

18. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

19. Düzce dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Slm web sitesi süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 73

20. Trabzon dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 350

21. elif yılmaz Reply

Selam web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler

22. Aydın merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 05-12-2020 12:21:16

23. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran edici, facebookta paylaştım , Aylin – 434

24. Merhaba herkese sayfan inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

25. Burdur dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Merhaba paylaşımınız valla iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 309

26. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , ali – 340

27. Selam herkese siten yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

28. Merhaba bu web sitesi süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım

29. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , – 253

30. Hatay merkezden ben . Merhaba herkese bu web sitesi valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 10-01-2021 15:36:33

31. Yalova merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım 12-01-2021 00:38:46

32. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa vallaha billaha çok iyi, şukuladım , banu – 312

33. Aydın dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler , emin – 176

34. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, teşekkürler

35. Erzincan merkezden ben memo. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 18-01-2021 20:52:29

36. Kastamonu merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-01-2021 18:01:54

37. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 221

38. Tekirdağ dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Selamın aleyküm web siten valla ilgi uyandırıcı, şukuladım , emin – 60

39. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 4

40. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 416

41. Kars merkezden ben ziya. Selamlar paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, saolun 04-02-2021 18:37:49

42. Ağrı dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Selamlar web siteniz inanılmaz çok güzel, sağolun , – 33

43. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi çok iyi, tebrikler , Emine – 35

44. Adıyaman dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Selamın aleyküm paylaşım harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 225

45. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Selam web siten valla çok güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 260

46. Artvin dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, saolun , doruk – 245

47. Hatay merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 03-03-2021 14:43:36

48. Batman dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Mrb web siten inan ki çok güzel, sağolun , – 209

49. Bartın dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Selam bu web sitesi harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 418

50. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , – 59

51. Karabük dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Mrb paylaşımınız vallaha dikkat çekici, saolun , ahmet – 493

52. Denizli dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Merhaba paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , – 485

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Mrb paylaşımın inan ki dikkat çekici, teşekkürler , Gürbüz – 402

54. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha dikkat çekici, sağolun , banu – 487

55. Osmaniye merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım 19-04-2021 19:41:30

56. Nevşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan ciddiyim iyi, face de paylaştım 23-04-2021 07:39:17

57. Tunceli dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Merhaba herkese siteniz cidden çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 158

58. Kocaeli dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 44

59. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-05-2021 03:42:28

60. Tokat dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Merhaba paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 66

61. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. Selam web siten harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 341

62. Amasya dan kimler var. Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … . Selam herkese sayfa ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 76

63. Bu konu : ” Bu Truman tarzı bir bok gibi görünüyor … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle çok güzel, sağolun , memo – 205

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link