Bu Trump ‘Covid’ durumundan çıkacak üç senaryodan sadece biri var.

Bu noktada tek bir sonucu doğrulamak için henüz çok erken. Ama her ne oluyorsa, kesinlikle biyolojik olmaktan çok politik, burada üç senaryo var:

1. Trump, Covid’i yakalayarak, virüsün ne kadar acıklı olduğunu göstererek ve ardından insanları uyandırarak harekete geçiyor. Bununla birlikte, bu garip ilaçların başlatılmasıyla, bu şimdi daha az olası görünüyor.

2. Trump derin devletin içinde, çıkıyor ve bize Covid’in o Ölümcül olduğunu söylüyor! Ve sonra hak temelde yeniden korku ile kontrol edilir ve aşılara yenik düşer.

3. Alex Jones’un tarif ettiği şey. Düzenlenmiş bir Suikast. JFK 2.0

Bana ne düşündüğünüzü söyleyin ve lütfen Shills’in şu anda tam olarak yürürlükte olduğunu unutmayın. Bazı yanıtları eleştirel bir şekilde düşünün.

“Bu Trump ‘Covid’ durumundan çıkacak üç senaryodan sadece biri var.” üzerine 9 yorum

1. Van merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz ciddiyim iyi, face de paylaştım 04-10-2020 12:47:47

2. Bu konu : ” Bu Trump ‘Covid’ durumundan çıkacak üç senaryodan sadece biri var. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım , doruk – 393

3. Bu konu : ” Bu Trump ‘Covid’ durumundan çıkacak üç senaryodan sadece biri var. ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 275

Yorum yapın