Bu, birkaç gün önce Belediye Binası’nın yaptığı açıklamalardı.

“Güvenilir muhataplar var. İnsanları düşünün – eğer çocuğunuz orada olup olmadığını öğrenmek istiyorsa – ayda bir adam var mı, ya da her neyse – bilirsiniz, bir şey ya da, bilirsiniz, o uzaylıların burada olup olmadıkları – bilirsiniz, kim? Konuştukları insanlar, onun hakkında konuşmayı seven çocukların ötesinde mi? Saygı duydukları insanlara giderler ve “Ne düşünüyorsun?” derler.

Kullanabileceği onca şey arasından neden özellikle uzaylılar dedi?

Sanırım yakında büyük bir hikaye çıkacak. Showtime’daki UFO belgesel dizisi 8 Ağustos’ta çıkıyor ve Lue, şimdiye kadarki en büyük hikayenin 17 Temmuz’dan en fazla 30 gün sonra çıkacağını söyledi. Sanki herkesi uzaylı fikrine karşı duyarsızlaştırmaya çalışıyorlar, bu yüzden 50 fit öteden bir geminin resimlerini yayınlamaları o kadar da şaşırtıcı değil.

67 Comments

1. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 271

2. Adana merkezden ben emin. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-07-2021 00:04:12

3. Gürbüz Reply

Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. Selam web siteniz cidden güzel, teşekkürler 26-07-2021 00:04:27

4. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

5. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 433

6. Gaziantep dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Mrb sayfa inan ki çok güzel, şukuladım , ahmet – 389

7. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

8. Edirne dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha mükemmel, teşekkürler , – 39

9. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , ali – 297

10. Selamın aleyküm sayfanız vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

11. Çanakkale merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz cidden mükemmel, sağolun 26-07-2021 00:13:58

12. Niğde merkezden ben ali. Selamlar sayfa vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 26-07-2021 00:14:39

13. Kilis merkezden ben . Selam herkese web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 26-07-2021 00:15:52

14. Kırıkkale dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Merhaba paylaşımınız vallaha billaha güzel, sağolun , emin – 215

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım , elif yılmaz – 48

16. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Selamlar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 334

17. Ağrı dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Slm sayfanız vallaha hayran edici, sağolun , mehmet – 110

18. Hatay merkezden ben emin. Selam web siteniz süper ötesi çok iyi, teşekkürler 26-07-2021 00:24:53

19. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 259

20. Gürbüz Reply

Aydın dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Mrb paylaşım harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 416

21. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 294

22. Karabük dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, tebrikler , doruk – 4

23. Kayseri merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok güzel, facebookta paylaştım 26-07-2021 00:33:48

24. Selam web siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

25. Amasya dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Selamlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, saolun , ali – 243

26. Bilecik dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, tebrikler , doruk – 19

27. Çanakkale dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Selam paylaşımın harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 355

28. elif yılmaz Reply

Sivas merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 26-07-2021 00:46:07

29. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , ziya – 51

30. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha güzel, sağolun , ziya – 317

31. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz valla çok güzel, şukuladım , Emine – 385

32. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Mrb sayfa inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 465

33. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Selam herkese siten vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 93

34. Kilis dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Slm web sitesi ciddiyim güzel, şukuladım , – 367

35. Malatya merkezden ben ali. Selam herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 26-07-2021 07:42:16

36. Çorum merkezden ben ali. Merhabalar web siten yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 10:24:39

37. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siteniz harbiden iyi, teraziye tıkladım 26-07-2021 13:21:39

38. Burdur dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Merhaba herkese web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 141

39. Sivas dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Selam sayfanız inan ki güzel, facebookta paylaştım , hatice – 16

40. Iğdır dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Mrb siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 257

41. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki çok iyi, tebrikler , hatice – 421

42. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Selamlar paylaşımın süper ötesi güzel, teşekkürler , – 137

43. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden hayran edici, teşekkürler , hatice – 330

44. elif yılmaz Reply

Hatay merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 07-08-2021 11:12:09

45. Selam siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım

46. Merhaba sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

47. elif yılmaz Reply

Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese siteniz inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 14-08-2021 11:26:37

48. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

49. Çanakkale merkezden ben ziya. Selamlar web siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım 19-08-2021 01:31:58

50. Gürbüz Reply

Karaman dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 161

51. Afyon merkezden ben doruk. Merhaba herkese web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 25-08-2021 03:42:13

52. Kayseri merkezden ben . Merhabalar siteniz yeminle iyi, şukuladım 26-08-2021 20:19:27

53. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 188

54. Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, teşekkürler , ziya – 133

55. Kocaeli dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Selamlar paylaşımın inanki mükemmel, şukuladım , hatice – 80

56. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

57. Muş dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 6

58. Kilis dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ziya – 87

59. Osmaniye dan kimler var. “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden . Selamlar paylaşımınız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 240

60. Afyon merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2021 19:22:21

61. Aydın merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım 24-09-2021 19:46:02

62. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” “…bu uzaylılar burada olsun ya da olmasın..” – Joe Biden ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 388

Write A Comment