Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

1. Bölüm, yetişkin içerik nedeniyle youtube tarafından kaldırıldı.

https://youtu.be/SvAUa1FcvDk

Adrenokroma inanmıyorum, ancak bazı çocukların sadece zenginlere kaçırılmak için doğduğuna ve bunların bunun kesin kanıtı olduğuna inanıyorum.

Ayrıca Q gerçek değil, bu 2 videodaki tüm kaynaklar çok daha güvenilir, Bu videolar sizi kötü bir ruh haline sokacak.

gönderen … Hakura_Blunderino
[comments]

“Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz?” üzerine 24 yorum

1. Malatya merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-10-2020 12:21:45

2. Mersin dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun , – 99

3. Çanakkale dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 453

4. Bu konu : ” Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 234

5. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 339

6. Muş merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-10-2020 04:58:29

7. Bursa dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 89

8. Gaziantep merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım 12-10-2020 05:36:52

9. Iğdır dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok iyi, şukuladım , Hasan – 22

10. Bursa dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam herkese web siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım , banu – 324

11. Amasya dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 347

12. Kütahya dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam herkese web siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 50

13. Bu konu : ” Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar siten cidden hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 370

Yorum yapın