1. Bölüm, yetişkin içerik nedeniyle youtube tarafından kaldırıldı.

https://youtu.be/SvAUa1FcvDk

Adrenokroma inanmıyorum, ancak bazı çocukların sadece zenginlere kaçırılmak için doğduğuna ve bunların bunun kesin kanıtı olduğuna inanıyorum.

Ayrıca Q gerçek değil, bu 2 videodaki tüm kaynaklar çok daha güvenilir, Bu videolar sizi kötü bir ruh haline sokacak.

gönderen … Hakura_Blunderino
[comments]

Author

70 Comments

1. Malatya merkezden ben ziya. Selam herkese siteniz yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım 11-10-2020 12:21:45

2. Denizli merkezden ben banu. Merhaba sayfa cidden hayran bıraktı, saolun 11-10-2020 12:43:07

3. Mersin dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun , – 99

4. Merhabalar web siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım

5. Gürbüz Reply

Çanakkale dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam herkese bu web sitesi harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , Gürbüz – 453

6. Bu konu : ” Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam web siteniz vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 234

7. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhabalar siten inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 339

9. Muş merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 12-10-2020 04:58:29

10. Gürbüz Reply

Bursa dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , Gürbüz – 89

11. Gaziantep merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, şukuladım 12-10-2020 05:36:52

12. Iğdır dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba herkese bu web sitesi inan ki çok iyi, şukuladım , Hasan – 22

13. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi inan ki mükemmel, teraziye tıkladım

14. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun

15. Slm paylaşımın süper ötesi iyi, twitter da paylaştım

16. Bursa dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam herkese web siteniz cidden dikkat çekici, şukuladım , banu – 324

17. Amasya dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 347

18. Kütahya dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam herkese web siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım , mehmet – 50

19. Merhaba herkese sayfan vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım

20. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, sağolun

21. Manisa merkezden ben . Merhabalar sayfan yeminle çok iyi, saolun 26-10-2020 11:14:30

22. Merhaba paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun

23. Bu konu : ” Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamlar siten cidden hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 370

24. Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, sağolun

25. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran bıraktı, saolun

26. Mrb web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

27. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

28. Bu konu : ” Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam sayfan inan ki hayran edici, sağolun , Hasan – 33

29. Merhabalar siteniz harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım

30. Bu konu : ” Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 183

31. Aksaray merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşım valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 23-11-2020 21:25:54

32. Kars merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar siteniz valla hayran edici, şukuladım 24-11-2020 18:02:33

33. Selam paylaşım inanki çok iyi, facebookta paylaştım

34. Kütahya dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam herkese web siteniz harbiden güzel, facebookta paylaştım , Emine – 463

35. Erzincan merkezden ben emin. Mrb web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-12-2020 04:44:10

36. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, face de paylaştım

37. Yalova merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 15-12-2020 22:42:21

38. Malatya merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım 20-12-2020 21:22:37

39. Gürbüz Reply

Ağrı dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhabalar siten vallaha iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 319

40. Bu konu : ” Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , – 132

41. Merhabalar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

42. elif yılmaz Reply

Düzce dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 497

43. Bu konu : ” Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 307

44. Çanakkale dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , – 121

45. Bu konu : ” Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , memo – 32

46. Ordu dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, şukuladım , – 137

47. Yozgat merkezden ben Hasan. Selam herkese bu web sitesi inan ki mükemmel, saolun 15-01-2021 18:32:03

48. Gürbüz Reply

Tunceli dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam herkese sayfan cidden hayran bıraktı, sağolun , Gürbüz – 83

49. Kütahya merkezden ben ali. Merhaba herkese siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 24-01-2021 11:36:32

50. Siirt dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 218

51. Mersin merkezden ben . Slm sayfan süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-02-2021 14:12:13

52. Selam bu web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

53. Bu konu : ” Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Slm sayfa inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 150

54. Sinop merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın inanılmaz iyi, teraziye tıkladım 19-02-2021 03:47:41

55. Erzurum dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Merhaba web siteniz valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 224

56. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, sağolun

57. Kahramanmaraş merkezden ben ali. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, twitter da paylaştım 24-03-2021 13:51:40

58. Bu konu : ” Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , Emine – 210

59. Kars dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selam bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 124

60. Bilecik dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, tebrikler , memo – 70

61. Bilecik dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden güzel, face de paylaştım , ali – 341

62. Kahramanmaraş dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 379

63. Uşak dan kimler var. Bu video dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? . selamun aleyküm siten vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 30

64. Kırklareli merkezden ben . Slm web sitesi inan ki iyi, twitter da paylaştım 15-04-2021 00:12:26

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link