Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor.

her şeyi açıklıyor – hazar mafyası, bankacılık sistemi, pallestine / İsrail savaşı, şeytani seçkinler, fedakarlıklar, Rothschild’ler, WW 1 ve 2, 9/11 dünya ticaret merkezi, Snowden, Rusya, Hitler – hepsi 2020’ye geri dönüyor ve Qanon . Bu videoyu youtube’da buldum ve tüm savaşların neden yıllardır olduğunu açıklıyor.

“Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor.” üzerine 49 yorum

1. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Slm siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 19:48:51

2. Erzincan merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-09-2020 16:05:32

3. Edirne merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:18:58

4. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler 08-10-2020 17:49:33

5. Gümüşhane merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 12-10-2020 21:07:08

6. Konya dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 17

7. Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-10-2020 03:05:04

8. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten vallaha hayran edici, tebrikler 22-10-2020 14:07:37

9. Balıkesir dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 213

10. Van dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Merhabalar siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 107

11. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım , – 99

12. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , banu – 338

13. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 5

14. Tunceli dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 203

15. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 445

16. Şanlıurfa dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Merhaba paylaşımınız harbiden çok güzel, sağolun , memo – 175

17. Giresun dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 150

18. Ardahan dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 480

19. Bingöl dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 469

20. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , – 349

21. Ankara dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 32

22. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 46

23. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, sağolun , Hasan – 323

24. Bartın dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . selamun aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 442

25. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , – 32

26. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım , – 104

27. Tunceli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-02-2021 14:48:31

28. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , memo – 420

29. İstanbul dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Selamlar bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun , – 310

30. Amasya dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Selamın aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 449

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link