her şeyi açıklıyor – hazar mafyası, bankacılık sistemi, pallestine / İsrail savaşı, şeytani seçkinler, fedakarlıklar, Rothschild’ler, WW 1 ve 2, 9/11 dünya ticaret merkezi, Snowden, Rusya, Hitler – hepsi 2020’ye geri dönüyor ve Qanon . Bu videoyu youtube’da buldum ve tüm savaşların neden yıllardır olduğunu açıklıyor.

Author

73 Comments

1. Şanlıurfa merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi inanki çok iyi, sağolun 20-09-2020 13:13:31

2. Merhaba web siten yeminle güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Kırıkkale merkezden ben mehmet. Slm siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 20-09-2020 19:48:51

4. Erzincan merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşımınız inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-09-2020 16:05:32

5. Mrb siten inan ki dikkat çekici, face de paylaştım

6. Edirne merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-10-2020 11:18:58

7. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın süper ötesi iyi, tebrikler 08-10-2020 17:49:33

8. selam arkadaşlar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

9. Gümüşhane merkezden ben ali. Mrb web siten vallaha çok güzel, teraziye tıkladım 12-10-2020 21:07:08

10. selamun aleyküm sayfan yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

11. Konya dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , hatice – 17

12. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım

13. Tekirdağ merkezden ben doruk. Merhaba siteniz inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım 22-10-2020 03:05:04

14. elif yılmaz Reply

Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siten vallaha hayran edici, tebrikler 22-10-2020 14:07:37

15. Balıkesir dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 213

16. Van dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Merhabalar siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 107

17. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, şukuladım , – 99

18. Merhabalar paylaşım inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

19. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , banu – 338

20. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 5

21. Tunceli dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 203

22. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Selam paylaşımın inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 445

23. Şanlıurfa dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Merhaba paylaşımınız harbiden çok güzel, sağolun , memo – 175

24. Giresun dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . selamun aleyküm siteniz süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 150

25. Isparta merkezden ben . Selamlar web sitesi inanılmaz iyi, tebrikler 06-12-2020 14:09:01

26. Ardahan dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 480

27. Selamlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

28. Merhaba web siteniz inan ki dikkat çekici, teşekkürler

29. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım

30. Slm web sitesi süper ötesi iyi, teraziye tıkladım

31. Slm bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

32. Selamın aleyküm paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

33. Bingöl dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 469

34. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun , – 349

35. Isparta merkezden ben ali. Selam web sitesi süper ötesi çok güzel, saolun 06-01-2021 11:48:22

36. Ankara dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . selam arkadaşlar web siten süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 32

37. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 46

38. Merhaba web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

39. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, sağolun , Hasan – 323

40. Bartın dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . selamun aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 442

41. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , – 32

42. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Selam bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım , – 104

43. Ankara merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın yeminle mükemmel, sağolun 04-02-2021 21:57:59

44. Bitlis merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız cidden mükemmel, sağolun 06-02-2021 21:21:39

45. Tunceli merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 18-02-2021 14:48:31

46. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi mükemmel, face de paylaştım , memo – 420

47. İstanbul dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Selamlar bu web sitesi vallaha çok güzel, saolun , – 310

48. Amasya dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Selamın aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 449

49. Giresun dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . selamun aleyküm sayfanız cidden hayran bıraktı, saolun , Hasan – 56

50. Batman dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Emine – 283

51. Uşak merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 10-03-2021 13:11:11

52. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Merhaba web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun , Hasan – 52

53. Burdur dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Mrb sayfan vallaha iyi, facebookta paylaştım , banu – 293

54. Merhaba herkese sayfan harbiden dikkat çekici, şukuladım

55. Merhaba web siten cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

56. Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, saolun

57. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi yeminle güzel, sağolun , ahmet – 197

58. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 466

59. elif yılmaz Reply

Aksaray dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 372

60. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 300

61. Selamlar siten harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

62. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok iyi, saolun , memo – 227

63. Ağrı merkezden ben . selamun aleyküm paylaşım gerçekten güzel, tebrikler 07-05-2021 03:19:11

64. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın yeminle güzel, facebookta paylaştım , hatice – 193

65. Ordu dan kimler var. Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. . Selam sayfanız gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , – 327

66. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 27

67. Selamın aleyküm web siten vallaha billaha hayran edici, sağolun

68. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 21

69. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 22

70. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Slm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 459

71. Bu konu : ” Bu video, Q ve The White Hats / Trump / Good Guy’ın neden olması gerektiğini açıklıyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 192

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link