Bu video varken NPR, CNN ve MSM’nin geri kalanı “Trump’ın asılsız oy sahtekarlığı iddialarını” nasıl ifade edebilir?

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=cbTSUkA8xgI

Gürcistan eyaleti o gece sayılan oylarla altüst oldu.

Gözlemcilere ayrılmaları söylendi, ABC haberleriyle canlı olarak doğrulandı.

Kıyı temizlendikten sonra, dört işçi bütün gün gizledikleri bir masanın altından oy pusulalarını çıkardı.

Oyları öfkeyle 01: 00’e kadar tamamen gözlenmeden saydılar.

Bu oylar eyaleti Biden için altüst etti.

Yine de NPR, CNN ve diğerleri “asılsız iddialardan” bahsediyor.

“Bu video varken NPR, CNN ve MSM’nin geri kalanı “Trump’ın asılsız oy sahtekarlığı iddialarını” nasıl ifade edebilir?” üzerine 17 yorum

1. Bu konu : ” Bu video varken NPR, CNN ve MSM’nin geri kalanı “Trump’ın asılsız oy sahtekarlığı iddialarını” nasıl ifade edebilir? ” çok güzel. Selamlar sayfa harbiden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 326

2. Bu konu : ” Bu video varken NPR, CNN ve MSM’nin geri kalanı “Trump’ın asılsız oy sahtekarlığı iddialarını” nasıl ifade edebilir? ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 162

3. Şırnak dan kimler var. Bu video varken NPR, CNN ve MSM’nin geri kalanı “Trump’ın asılsız oy sahtekarlığı iddialarını” nasıl ifade edebilir? . Merhaba herkese siteniz gerçekten dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 131

4. Ordu dan kimler var. Bu video varken NPR, CNN ve MSM’nin geri kalanı “Trump’ın asılsız oy sahtekarlığı iddialarını” nasıl ifade edebilir? . Selam paylaşım vallaha güzel, facebookta paylaştım , memo – 354

5. İzmir merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfan inanki çok iyi, face de paylaştım 14-01-2021 12:43:53

6. Bu konu : ” Bu video varken NPR, CNN ve MSM’nin geri kalanı “Trump’ın asılsız oy sahtekarlığı iddialarını” nasıl ifade edebilir? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler , emin – 435

7. Tekirdağ merkezden ben gaye. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-02-2021 14:36:37

8. Batman merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm siten gerçekten mükemmel, linkedinde paylaştım 16-02-2021 21:01:07

9. Bu konu : ” Bu video varken NPR, CNN ve MSM’nin geri kalanı “Trump’ın asılsız oy sahtekarlığı iddialarını” nasıl ifade edebilir? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, tebrikler , doruk – 479

10. Bu konu : ” Bu video varken NPR, CNN ve MSM’nin geri kalanı “Trump’ın asılsız oy sahtekarlığı iddialarını” nasıl ifade edebilir? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla hayran bıraktı, saolun , – 162

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link