Bir belediye binasının videosu vardı, sanırım ohio’ydu, zorunlu aşılar ve izin verilmeyen insanlar için ayrımcılığa karşı bir yasa tasarısı çıkarılıyordu.

Bir kadın, ifadesini ailesinin yaşadığı ırkçılıkla karşılaştırarak verdi. Güçlü bir konuşmaydı.

Şimdi hiç bulamıyorum ve youtube geçmişimde bile yok. Bunu bugün başka gören var mı?

30 Comments

1. Bu konu : ” Bu videoya sahip olan var mı? ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , emin – 310

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu videoya sahip olan var mı? ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız inanılmaz iyi, sağolun , elif yılmaz – 211

3. selam arkadaşlar siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

4. Bartın merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 04-06-2021 15:07:42

5. Rize dan kimler var. Bu videoya sahip olan var mı? . Selamlar siteniz gerçekten dikkat çekici, şukuladım , banu – 447

6. Merhaba herkese siten inan ki hayran edici, teşekkürler

7. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, sağolun 06-06-2021 08:42:35

8. Manisa dan kimler var. Bu videoya sahip olan var mı? . Selam sayfanız vallaha billaha iyi, tebrikler , ziya – 498

9. Bu konu : ” Bu videoya sahip olan var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 18

10. Bu konu : ” Bu videoya sahip olan var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 117

11. Ankara dan kimler var. Bu videoya sahip olan var mı? . selam arkadaşlar siten vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , mehmet – 95

12. Erzurum merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hayran edici, şukuladım 22-06-2021 20:17:08

13. Eskişehir dan kimler var. Bu videoya sahip olan var mı? . Selam herkese siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 153

14. İstanbul dan kimler var. Bu videoya sahip olan var mı? . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Hasan – 126

15. Bu konu : ” Bu videoya sahip olan var mı? ” çok güzel. Selam sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 410

16. Karabük merkezden ben doruk. Merhaba web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 06-07-2021 03:58:59

17. Gaziantep dan kimler var. Bu videoya sahip olan var mı? . Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , banu – 30

18. Mrb web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

19. Merhabalar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

20. Bu konu : ” Bu videoya sahip olan var mı? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 402

21. Mersin dan kimler var. Bu videoya sahip olan var mı? . selamun aleyküm paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 194

22. Şanlıurfa dan kimler var. Bu videoya sahip olan var mı? . Merhaba sayfanız vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 31

23. Selamlar paylaşım inanılmaz iyi, teraziye tıkladım

24. Selamlar web siteniz vallaha billaha iyi, sosyal medyada paylaştım

25. Erzincan merkezden ben banu. Merhaba paylaşımınız inanki hayran edici, face de paylaştım 30-08-2021 00:28:33

26. Sivas merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfa harbiden hayran bıraktı, sağolun 31-08-2021 20:28:47

27. Afyon merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım 11-09-2021 21:12:34

28. Bu konu : ” Bu videoya sahip olan var mı? ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 483

29. elif yılmaz Reply

Merhaba web siteniz inanılmaz dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment