‘bu videoyu izlememelisin’ adlı bir belgesel arıyorum

Bu videoyu, filmi veya filmi izlememelisiniz, hangisini hatırlayamıyorsunuz. yt’de yayınlandı, eğer gerçek adı bu değilse, bende link, kanal adı veya belgeselin gerçek adı yok. bölümlere ayrılmış bir belgeydi, 25 veya 27 bölüm. bölümlerden biri ABD ordusunun gizli silahları ve yoğunlaştırılmış bir ışık huzmesi bağlayıp hedefleri havadan yüksek hassasiyetle nasıl yakabilecekleri hakkındaydı. sonuncusu, insanların insan kanına, enerjisine veya beslenecek başka bir şeye ihtiyaç duyan yer altı mağaralarında yaşayan bir tür uzaylıyla işbirliği yaptığı iddialarıyla ilgiliydi. yt üzerindeki açıklamada videonun kendisindeki 25 veya 27 segmentin tümü için TONS bağlantı vardı. video uzunluğu 1:20 yakl. herhangi bir alıcı?

“‘bu videoyu izlememelisin’ adlı bir belgesel arıyorum” üzerine 8 yorum

1. Hakkari merkezden ben doruk. selam arkadaşlar siten harbiden hayran edici, teşekkürler 15-09-2020 11:35:32

2. Zonguldak merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım 16-09-2020 00:25:58

3. Gaziantep merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz valla hayran edici, sağolun 02-10-2020 09:26:03

4. Manisa merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:19:36

5. Uşak merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-10-2020 18:55:43

6. Muğla dan kimler var. ‘bu videoyu izlememelisin’ adlı bir belgesel arıyorum . selamun aleyküm siten cidden hayran edici, şukuladım , emin – 236

Yorum yapın