Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı?

Tüm Trump seçmenleri maskelerini terk ettikleri için aralarında covid patlamaları olmalı ve açıkça Trump mitinglerinden, Sturgis / motosiklet toplantılarından vb. Ayrılan çok sayıda insan olmalı.

Bunun üzerinde herhangi bir numara gören oldu mu?

“Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı?” üzerine 13 yorum

1. Kayseri merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, tebrikler 22-09-2020 17:54:33

2. Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 26-09-2020 09:32:12

3. Hatay merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-10-2020 09:13:54

4. Ankara merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, saolun 02-10-2020 11:18:45

5. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 230

6. Sivas dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . merhaba arkadaşlar web siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 19

7. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 334

8. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha iyi, tebrikler , emin – 251

9. Adana dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . Selam sayfa inan ki çok güzel, tebrikler , ahmet – 210

10. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 429

Yorum yapın