Tüm Trump seçmenleri maskelerini terk ettikleri için aralarında covid patlamaları olmalı ve açıkça Trump mitinglerinden, Sturgis / motosiklet toplantılarından vb. Ayrılan çok sayıda insan olmalı.

Bunun üzerinde herhangi bir numara gören oldu mu?

Author

56 Comments

1. Kayseri merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran edici, tebrikler 22-09-2020 17:54:33

2. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım

3. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım

4. Yalova merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler 26-09-2020 09:32:12

5. Hatay merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 02-10-2020 09:13:54

6. Ankara merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki mükemmel, saolun 02-10-2020 11:18:45

7. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi iyi, face de paylaştım

8. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 230

9. Sivas dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . merhaba arkadaşlar web siten harbiden iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 19

10. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Merhaba web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 334

11. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi vallaha iyi, tebrikler , emin – 251

12. Adana dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . Selam sayfa inan ki çok güzel, tebrikler , ahmet – 210

13. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 429

14. Bitlis merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 29-10-2020 17:00:30

15. Slm sayfa inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Adıyaman dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . Merhabalar paylaşımınız inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 397

17. elif yılmaz Reply

Selam web sitesi valla hoşuma gitti, şukuladım

18. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 63

19. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 395

20. Rize merkezden ben . Merhabalar siten vallaha billaha güzel, teşekkürler 17-11-2020 16:14:06

21. Denizli dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . Selam siten inanki çok güzel, saolun , Emine – 186

22. Bayburt merkezden ben memo. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 25-11-2020 13:18:53

23. Kırşehir merkezden ben doruk. Merhaba web siteniz yeminle dikkatimi çekti, şukuladım 25-11-2020 16:46:34

24. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Selam web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 285

25. Hatay dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 453

26. elif yılmaz Reply

Bayburt dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . Merhaba herkese siteniz ciddiyim çok güzel, saolun , elif yılmaz – 243

27. Eskişehir merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız vallaha mükemmel, saolun 15-12-2020 22:43:49

28. Rize merkezden ben ziya. Selamın aleyküm web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 19-12-2020 22:04:46

29. Bilecik dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . Mrb sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım , emin – 300

30. Gürbüz Reply

Konya dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . Selam web sitesi gerçekten hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 127

31. Isparta merkezden ben . Slm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 25-12-2020 02:38:57

32. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 3

33. Burdur dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . Selam herkese sayfan inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , – 315

34. Konya merkezden ben Hasan. selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım 08-01-2021 06:37:20

35. Elazığ merkezden ben emin. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 08:42:00

36. Kırklareli merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 11-01-2021 20:37:03

37. Selamlar web sitesi inanılmaz dikkat çekici, tebrikler

38. Çanakkale merkezden ben hatice. Mrb paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 26-01-2021 05:41:33

39. Selam herkese bu web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım

40. Bingöl merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımınız süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 03-02-2021 13:37:39

41. Bingöl merkezden ben Hasan. Selam paylaşım valla hayran edici, teraziye tıkladım 06-02-2021 14:55:09

42. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım

43. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 252

44. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım

45. Merhaba herkese sayfa yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

46. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden iyi, şukuladım , gaye – 284

47. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım

48. Samsun merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfanız inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 10-03-2021 00:06:39

49. Tekirdağ merkezden ben Hasan. Mrb paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 15-03-2021 23:18:17

50. Selam sayfanız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Bu konu : ” Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi ciddiyim iyi, tebrikler , ahmet – 412

52. Aksaray merkezden ben Hasan. Mrb sayfa inan ki mükemmel, teşekkürler 01-04-2021 08:59:02

53. elif yılmaz Reply

Bilecik merkezden ben elif yılmaz. Merhaba sayfan vallaha mükemmel, şukuladım 04-04-2021 00:49:57

54. Kütahya dan kimler var. Bu virüs dedikleri kadar ölümcül ise, Cumhuriyetçilerin çok daha yüksek oranda öldüğünü görmeliyiz – Buna dair herhangi bir kanıt var mı? . Merhabalar siten gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 77

55. Merhabalar paylaşımın inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link