Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil.

Bu çılgınca finanse edilen laboratuvarlar, insan yapımı olmadığına inanmanızı sağlayacak. Saçmalık. Bu, Çin’e çok büyük fayda sağladı. Pis veba fareleri bu salgından yalnızca yararlandı. Bu arada her ülke bundan çok acı çekiyor.

Koyun ve savunucular, ölüm oranının biyolojik silah olamayacak kadar düşük olduğunu söyleyecekler. Bu, bizi ortadan kaldırmak istediklerini varsayar. Ama bu onlara fayda sağlamaz. Bizi yavaşlatarak fayda sağladılar.

Siktir git Çin. Lanet olsun Jingping. Japonların seni gezegenden silmelerine yardım etmeliydik. İkinci Dünya Savaşında kıçını kurtar ve bize borcunu böyle ödüyorsun. Yeni bir salgına ihtiyaçları var ama bu sefer bunu kendilerine sakla. Lanet olası değersiz fareler.

“Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil.” üzerine 43 yorum

1. Çorum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 27-09-2020 06:35:05

2. Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:18:47

3. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 333

4. Hatay dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 376

5. Van dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Merhabalar web siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 158

6. Hatay dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 362

7. Muş merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-10-2020 22:36:38

8. Kütahya merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-10-2020 19:13:18

9. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 145

10. Kırşehir dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Merhabalar web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 413

11. Kırıkkale dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selam sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 379

12. Kocaeli dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selam herkese web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 187

13. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki çok iyi, face de paylaştım , ali – 126

14. Balıkesir dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 354

15. Tunceli merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 21-12-2020 02:20:58

16. İstanbul dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selam siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 235

17. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 89

18. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 52

19. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 307

21. Amasya dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 43

22. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 494

23. Trabzon dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 118

24. Malatya dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 406

25. Isparta merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-02-2021 17:48:05

26. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha mükemmel, tebrikler , ali – 155

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link