Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil.

Bu çılgınca finanse edilen laboratuvarlar, insan yapımı olmadığına inanmanızı sağlayacak. Saçmalık. Bu, Çin’e çok büyük fayda sağladı. Pis veba fareleri bu salgından yalnızca yararlandı. Bu arada her ülke bundan çok acı çekiyor.

Koyun ve savunucular, ölüm oranının biyolojik silah olamayacak kadar düşük olduğunu söyleyecekler. Bu, bizi ortadan kaldırmak istediklerini varsayar. Ama bu onlara fayda sağlamaz. Bizi yavaşlatarak fayda sağladılar.

Siktir git Çin. Lanet olsun Jingping. Japonların seni gezegenden silmelerine yardım etmeliydik. İkinci Dünya Savaşında kıçını kurtar ve bize borcunu böyle ödüyorsun. Yeni bir salgına ihtiyaçları var ama bu sefer bunu kendilerine sakla. Lanet olası değersiz fareler.

“Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil.” üzerine 10 yorum

1. Çorum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 27-09-2020 06:35:05

2. Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:18:47

3. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 333

4. Hatay dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 376

5. Van dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Merhabalar web siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 158

6. Hatay dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 362

7. Muş merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-10-2020 22:36:38

Yorum yapın