Bu çılgınca finanse edilen laboratuvarlar, insan yapımı olmadığına inanmanızı sağlayacak. Saçmalık. Bu, Çin’e çok büyük fayda sağladı. Pis veba fareleri bu salgından yalnızca yararlandı. Bu arada her ülke bundan çok acı çekiyor.

Koyun ve savunucular, ölüm oranının biyolojik silah olamayacak kadar düşük olduğunu söyleyecekler. Bu, bizi ortadan kaldırmak istediklerini varsayar. Ama bu onlara fayda sağlamaz. Bizi yavaşlatarak fayda sağladılar.

Siktir git Çin. Lanet olsun Jingping. Japonların seni gezegenden silmelerine yardım etmeliydik. İkinci Dünya Savaşında kıçını kurtar ve bize borcunu böyle ödüyorsun. Yeni bir salgına ihtiyaçları var ama bu sefer bunu kendilerine sakla. Lanet olası değersiz fareler.

Author

68 Comments

1. Çorum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 27-09-2020 06:35:05

2. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz valla hoşuma gitti, tebrikler 02-10-2020 11:18:47

3. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 333

4. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, teşekkürler

5. Hatay dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 376

6. Van dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Merhabalar web siten yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , gaye – 158

7. Hatay dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selamın aleyküm sayfanız ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 362

8. Muş merkezden ben ziya. Selam bu web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-10-2020 22:36:38

9. Selamlar sayfanız süper ötesi iyi, facebookta paylaştım

10. Kütahya merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşım harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım 29-10-2020 19:13:18

11. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkat çekici, şukuladım

12. Yozgat merkezden ben Aylin. Merhaba web siten valla çok iyi, tebrikler 08-11-2020 13:06:19

13. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 145

14. Kırşehir dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Merhabalar web siteniz inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 413

15. Kırıkkale dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selam sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , Hasan – 379

16. Kocaeli dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selam herkese web siteniz yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 187

17. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inanki çok iyi, face de paylaştım , ali – 126

18. Balıkesir dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selam herkese paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım , banu – 354

19. Mrb siteniz süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım

20. Merhaba herkese web siteniz inanki dikkat çekici, saolun

21. Tunceli merkezden ben emin. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım 21-12-2020 02:20:58

22. İstanbul dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selam siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 235

23. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Selam sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 89

24. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Mrb web siten inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ahmet – 52

25. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 307

27. Selamlar sayfan cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

28. Amasya dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . selamun aleyküm paylaşımınız harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 43

29. Batman merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız cidden çok iyi, tebrikler 12-01-2021 12:20:07

30. Merhabalar sayfanız harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 494

32. Trabzon dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . selamun aleyküm sayfan inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 118

33. Selamın aleyküm sayfan inan ki güzel, twitter da paylaştım

34. Malatya dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 406

35. Mrb sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

36. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar web siten inanki çok iyi, linkedinde paylaştım

37. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm sayfan valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

38. elif yılmaz Reply

Merhabalar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

39. Isparta merkezden ben memo. Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 20-02-2021 17:48:05

40. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha mükemmel, tebrikler , ali – 155

41. Selamlar sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler

42. Tunceli dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım , hatice – 429

43. Bilecik merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 12-03-2021 20:20:58

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 476

45. Hakkari merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi inanki dikkatimi çekti, saolun 25-03-2021 06:47:04

46. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selam herkese bu web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım 26-03-2021 00:53:41

47. Artvin merkezden ben . Selamın aleyküm siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 28-03-2021 18:29:18

48. Kocaeli dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . selamun aleyküm web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 450

49. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Slm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 362

50. merhaba arkadaşlar siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

51. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Mrb siten cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 29

52. selam arkadaşlar web siten inan ki çok güzel, saolun

53. Gürbüz Reply

Slm bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

54. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım

55. Karaman merkezden ben ali. Selamlar web siten vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-05-2021 08:43:44

56. Bu konu : ” Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , ziya – 217

57. selamun aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, şukuladım

58. Yozgat dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . selam arkadaşlar paylaşım cidden hayran edici, teşekkürler , emin – 328

59. elif yılmaz Reply

Manisa merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, twitter da paylaştım 25-05-2021 19:32:05

60. Amasya dan kimler var. Bu virüs, ekonomimize zarar vermek için çukurlar tarafından yapıldı ve bazı tıkanıklıkların finanse ettiği laboratuvarların dediği umurumda değil. . Selam herkese bu web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 483

61. Adıyaman merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten harbiden çok güzel, teşekkürler 16-06-2021 07:02:42

62. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 21-06-2021 11:26:15

63. Çorum merkezden ben ziya. Selam herkese web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 11:07:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link