İnsanlardan sadece okumalarını istemek için bana yöneltilen tüm dayak ve sert sözlere inanmak gerçekten zor Gerçek bu dünya neye geldi? İnsanlar gerçeği bilmek istemiyor mu? Yoksa bir yalan için birbirleriyle savaşmaya devam etmek mi istiyorlar?

Git kendin için gerçeği oku

Biraz gerçek araştırma yapın cdc web sitesine gidin Kim web sitesi Pfizer web sitesi Moderna web sitesi Jhon Hopkins web sitesi Uyanacağınız gerçek gerçeği bulun ve tüm bunlara inanmadan orada kendini gösterir kendi sitelerinde her şeyi okumanız gerekir İnsanların kafasını karıştırmak için Sayfaları sürekli hareket ettiriyor. Ama okumanız için hepsi orada. Yaşanan tüm nefret ve dayak çok utanç verici Sadece normal bir hayat yaşamak isteyen insanlar için Dünyanın medyası ve hükümetleri, kontrol edebilmeleri için Bölme işlemini tam olarak yapmanızı istiyor. Bu dünyaya getirilen onurda huzur bulabilir misin?

Senden istediğim her şeyi oku Kendi sağlığın için oku 🙂

Author

25 Comments

1. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler

2. Bu konu : ” Bu virüs gerçek mi? Aşının içinde ne var? ” çok güzel. Selam paylaşımın yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 77

3. Selam sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler

4. Bu konu : ” Bu virüs gerçek mi? Aşının içinde ne var? ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 133

5. Sinop merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 16-01-2021 18:57:17

6. Bu konu : ” Bu virüs gerçek mi? Aşının içinde ne var? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi cidden iyi, şukuladım , gaye – 163

7. Samsun merkezden ben banu. Merhabalar siteniz vallaha mükemmel, face de paylaştım 19-01-2021 04:34:30

8. Sinop merkezden ben . Selam herkese web sitesi gerçekten çok güzel, şukuladım 23-01-2021 18:23:26

9. Ordu dan kimler var. Bu virüs gerçek mi? Aşının içinde ne var? . merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ziya – 469

10. Tunceli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar sayfan inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 04-02-2021 11:51:30

11. Ardahan merkezden ben gaye. Selam herkese paylaşımın valla güzel, tebrikler 07-02-2021 01:51:42

12. Mrb bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

13. Sakarya dan kimler var. Bu virüs gerçek mi? Aşının içinde ne var? . selamun aleyküm siten valla hayran bıraktı, saolun , hatice – 383

14. Selam sayfa valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

15. Giresun merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sağolun 21-02-2021 20:47:49

16. elif yılmaz Reply

İstanbul dan kimler var. Bu virüs gerçek mi? Aşının içinde ne var? . selamun aleyküm sayfan cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 283

17. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, şukuladım

18. Kocaeli merkezden ben hatice. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 06-03-2021 05:09:21

19. Bu konu : ” Bu virüs gerçek mi? Aşının içinde ne var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, sağolun , – 113

20. Erzurum dan kimler var. Bu virüs gerçek mi? Aşının içinde ne var? . Mrb sayfan valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 473

21. Gümüşhane dan kimler var. Bu virüs gerçek mi? Aşının içinde ne var? . Merhaba herkese sayfa süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 414

22. Van merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfa ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 17-03-2021 09:13:13

23. Tokat merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi gerçekten güzel, twitter da paylaştım 21-03-2021 13:40:08

24. Sinop merkezden ben ali. Mrb paylaşımınız ciddiyim çok iyi, şukuladım 15-04-2021 10:53:07

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link