Kategoriler
Genel

Bu virüs ve sadece her şeyle FED UP …

3 ay şimdi kilitleniyor ve bu lanet şey hakkında hala net bir yön ve bilgi yok.

Bu boku getiren, finanse eden ya da yaptıkları şeytani bokları kim yapmış olursa olsun, umarım hak ettikleri şeyi elde ederler.

Bir şey yapmak istiyorum, ama ben sadece koyun olmaktan başka bir şey yapamayan, normal bir normal vatandaşım, sadece her şeyin açıldığını seyrediyorum ve berbat.

Bu salgın bazı insanlarda en kötüyü ortaya çıkardı ve şu anda çok tiksiniyorum.

Medya ile ilgili can sıkım şimdi de her zaman yüksek. Sürekli “sosyal distancing” duymak, günlük haber lanet “normal” beynimi incitiyor. Saçmalıklarla yapamam.

Sadece her şeyden bıktım. Bazen tüm bunların şu anda dünya çapında gerçekleştiğine hala inanamıyorum. Sanki yıllardır Dünya Savaşı’ndan sonra “barışçıl ve normal” yaşıyoruz ve sonra bu bok ortaya çıkıyor ve tam anlamıyla tüm dünyayı etkiliyor ve şimdi her şeyi hatırlatıyorsunuz ve aniden tekrar beyninizde koşan komplo teorilerini hissediyorsunuz. Aniden, dünya daha önce algıladığınız gibi tekrar normal görünmüyor. İdealist hayatla ezilmek ve daha sonra realist olmak gibi.

Bütün bu durum iç komplo teorisyeninizi birazcık bile kıvılmamışsa, o zaman ne düşünüyorsunuz?

Bu yazı bir anlam ifade etmediğinde üzgünüm, sadece bir kez duygularımı bırakmak istiyorum.

“Bu virüs ve sadece her şeyle FED UP …” için 6 yanıt

Karabük merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, saolun 22-05-2020 15:41:58

Osmaniye merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfa ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 01-06-2020 11:48:36

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir