Kategoriler
Genel

Bu virüsü neden kitlesel buluşmalarla tanıştırdıklarını aniden anladım

Bir arka hikaye olduğunu biliyordum ve ilk arka hikayenin bir arka hikayesinden bile eminim. Neredeyse her zaman sözde halk sağlığı sözcülerinden birinin konuştuğunu duyuyorum, hepsi aşağı yukarı aynı şeyleri söylüyor. Kendilerini mücadelemize sempati duyduklarını gösteren bir işaret dili tercümanı olan podyumla televizyonda bir basın toplantısı düzenliyorlar (hepsi psikopat olsalar da). Sonra saatler gibi hissettiren şeyleri kavrarlar. Bunların birçoğunu görüyorum ve neredeyse hepsi her zaman aynı uğursuz uyarıyı belirttiğinizden ve vurguladığınızdan emin olun: TÜM TOPLU TOPLAMALARI KAÇININ.

Sonra aniden bana çarptı, hepsi acıyla belirginleşti. Bu korona virüsü saçmalığı, dünyadaki tüm protestolara ve ayaklanmalara cevap veriyor. Sokakları en sessiz ve düzenli bir şekilde etkili bir şekilde boşalttılar. Bu inanılmaz başarıyı zorla gerçekleştirmeye çalışırlarsa, insanların yaşayacağını hayal edin. Bu, tüm dünya ayaklanmaları için ideal bir önlemdir.

Ayrıca, iyi ol ‘ABD’nin bir sonraki aşamada olduğunu bilmeleri için yeterli yerlerde oluyordu. Amerika NWO’nun en büyük varlığı olduğundan, tüm durakları çıkardılar ve bu plandemide tam gaz çıkardılar.

Ve yine, halkı çılgınlığa itmeyi başardılar. Kitlesel toplantıların bu asılsız korkusunun nasıl bitip bitmeyeceğini veya hiç bitmeyeceğini söylemek mümkün değil. İnsanlar programlarıyla tam olarak kilit altındalar. Sokaklar boş, bir zamanlar arabalarla kilitlenmiş otoyollar artık çöplükler. Birçok yer kapılarını kapattı ve hala açık olanlar sonunda aynı şeyi yapacak.

En az 5 yıl önce isyanı veya doğru olanı geri almak için her türlü çabayı etkili bir şekilde geri ittiler. İnsanların güven duygusunu ve sadece temel akıl sağlığını yeniden kazanmaları biraz zaman alacak. Unutmayın, biz zayıfız, BÜYÜK TOPLAMA en kötü korkuları olarak birleştik. Bizi sürekli bölen ve başarılı olanlardan bıktım.

“Bu virüsü neden kitlesel buluşmalarla tanıştırdıklarını aniden anladım” için 29 yanıt

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz vallaha çok iyi, teşekkürler 05-04-2020 11:40:56

Rize merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım 15-04-2020 21:32:58

Afyon merkezden ben gaye. selamun aleyküm web siteniz inanılmaz güzel, teşekkürler 19-04-2020 16:31:22

Samsun merkezden ben ali. Selam bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 21-04-2020 03:55:58

Hatay merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten yeminle çok iyi, teraziye tıkladım 30-04-2020 22:18:00

Adana merkezden ben Emine. Selam sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-05-2020 03:42:11

Tokat merkezden ben Emine. Mrb paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-05-2020 08:52:16

Balıkesir merkezden ben Emine. Mrb siten gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 06-05-2020 13:46:16

Nevşehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımınız inanki iyi, teraziye tıkladım 13-05-2020 07:22:50

Diyarbakır merkezden ben mehmet. Slm sayfan süper ötesi çok iyi, facebookta paylaştım 26-05-2020 08:42:14

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir