Big Oil, Keystone boru hattını kapattığı için Biden’dan nefret ediyor, bu yüzden yapay olarak gaz kıtlığı yaratmak için kendi sistemlerini hacklediler ve onu kötü gösteriyor. Bu aynı zamanda talebi de yükseltir ve bu da fiyatı yükseltir. Bu aynı zamanda Biden’dan nefret eden Rusya’ya gerçekten yardımcı oluyor, çünkü artık bu sorun çözülene kadar yabancı yakıta güvenmek zorunda kalacağız.

17 Comments

1. Nevşehir merkezden ben doruk. Mrb web sitesi harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 12-05-2021 20:49:19

2. Sakarya dan kimler var. Bu yapay bir gaz kıtlığı . selamun aleyküm paylaşım süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım , emin – 110

3. Bursa dan kimler var. Bu yapay bir gaz kıtlığı . Slm bu web sitesi yeminle güzel, linkedinde paylaştım , memo – 397

4. elif yılmaz Reply

Kırklareli merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siten vallaha billaha çok iyi, şukuladım 18-05-2021 09:35:59

5. Merhaba web sitesi inan ki dikkat çekici, tebrikler

6. Eskişehir merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten valla hayran edici, linkedinde paylaştım 25-05-2021 19:24:52

7. Bu konu : ” Bu yapay bir gaz kıtlığı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Emine – 234

8. Mrb paylaşımın inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

9. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu yapay bir gaz kıtlığı ” çok güzel. Slm siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 310

10. selam arkadaşlar sayfanız inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

11. Merhabalar bu web sitesi cidden hayran edici, twitter da paylaştım

12. Adıyaman merkezden ben . Mrb siteniz harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 28-06-2021 14:23:24

13. İzmir merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşımın vallaha iyi, twitter da paylaştım 04-07-2021 02:42:33

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Bu yapay bir gaz kıtlığı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 76

15. Kırklareli merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, şukuladım 15-07-2021 10:06:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link