Ben ve bir arkadaşım önceki yazlara göre sivrisinek ve diğer böceklerin eksikliğini fark etmeye başladık ve bunu fark eden var mı diye merak ettik. Arkadaşımın nehir kenarında bir dairesi var ve tüm pencerelerini açıp ışıkları açsak bile neredeyse hiç böcek girmiyor. Önceki yazlarda bunu yapsaydı böcek istilasına uğrardı. Özellikle haftalar öncesinden haberimiz oldu. Herkes ilişki kurabilir mi?

37 Comments

1. Manisa dan kimler var. Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? . Selamlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, tebrikler , memo – 452

2. Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

3. Osmaniye merkezden ben memo. Selam herkese siten ciddiyim hayran edici, sağolun 08-07-2021 02:07:12

4. Erzincan dan kimler var. Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? . Selam herkese siten inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 42

5. Bu konu : ” Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? ” çok güzel. Selam sayfanız valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 386

6. Bu konu : ” Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler , banu – 109

7. Bursa merkezden ben memo. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok iyi, linkedinde paylaştım 13-07-2021 05:12:53

8. Muğla dan kimler var. Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? . Selamın aleyküm web sitesi inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , emin – 84

9. Eskişehir dan kimler var. Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? . Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 12

10. Çanakkale dan kimler var. Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? . Merhabalar siten cidden mükemmel, sağolun , Emine – 64

11. Kocaeli dan kimler var. Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? . Mrb paylaşım vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 332

12. Slm web siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

13. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

14. Bu konu : ” Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? ” çok güzel. Merhaba siteniz harbiden çok güzel, saolun , mehmet – 351

15. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

16. Gürbüz Reply

Yalova dan kimler var. Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? . merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 352

17. Bu konu : ” Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa cidden dikkatimi çekti, tebrikler , hatice – 272

18. Van merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 31-07-2021 19:35:41

19. Burdur dan kimler var. Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? . Slm siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım , banu – 495

20. Ardahan merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran bıraktı, teşekkürler 05-08-2021 14:04:37

21. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? . merhaba arkadaşlar sayfan harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 494

22. Bu konu : ” Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? ” çok güzel. Selamlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 148

23. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 05-08-2021 19:20:46

24. Gürbüz Reply

Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, teşekkürler

25. Selam paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım

26. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım

27. Bu konu : ” Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? ” çok güzel. Mrb bu web sitesi harbiden iyi, teraziye tıkladım , banu – 484

28. Hatay merkezden ben hatice. selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, teşekkürler 28-08-2021 05:57:44

29. Bu konu : ” Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? ” çok güzel. Mrb siteniz inanki hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 453

30. Merhabalar paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım

31. Hatay dan kimler var. Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? . Mrb sayfan gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , ali – 481

32. Merhabalar sayfanız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

33. Bu konu : ” Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? ” çok güzel. Merhabalar sayfa inanki güzel, tebrikler , Emine – 176

34. Bu konu : ” Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 499

35. Kayseri dan kimler var. Bu yaz önceki yıllara göre daha az böcek fark eden oldu mu? . Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 69

Write A Comment