Bu yeni aşının bir şekilde kusurlara neden olması veya enjektöre zarar vermesi olsaydı, nüfus kontrolü gündemi olan hiç kimse yanlış gruba zarar vermez miydi?

Görünüşe göre toplu aşılama ile bir nüfus kontrolü hedefi olsaydı, o zaman grubun plasentaya zarar vererek veya toplumun daha uyumlu kesimi ne olursa olsun kısırlaştıracaklardı.

Aşıdan kaçınan grup ayrılacak ve genel olarak muhtemelen daha az uyumlu olacaklardır. Bu hikayede henüz yazılmamış çok şey olmadığı sürece … tartış.

“Bu yeni aşının bir şekilde kusurlara neden olması veya enjektöre zarar vermesi olsaydı, nüfus kontrolü gündemi olan hiç kimse yanlış gruba zarar vermez miydi?” üzerine 21 yorum

1. Bu konu : ” Bu yeni aşının bir şekilde kusurlara neden olması veya enjektöre zarar vermesi olsaydı, nüfus kontrolü gündemi olan hiç kimse yanlış gruba zarar vermez miydi? ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten iyi, tebrikler , ali – 163

2. Ordu dan kimler var. Bu yeni aşının bir şekilde kusurlara neden olması veya enjektöre zarar vermesi olsaydı, nüfus kontrolü gündemi olan hiç kimse yanlış gruba zarar vermez miydi? . selam arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 307

3. Bu konu : ” Bu yeni aşının bir şekilde kusurlara neden olması veya enjektöre zarar vermesi olsaydı, nüfus kontrolü gündemi olan hiç kimse yanlış gruba zarar vermez miydi? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 246

4. Bu konu : ” Bu yeni aşının bir şekilde kusurlara neden olması veya enjektöre zarar vermesi olsaydı, nüfus kontrolü gündemi olan hiç kimse yanlış gruba zarar vermez miydi? ” çok güzel. Slm siteniz harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 163

5. Kilis merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun 19-01-2021 20:15:05

6. Erzincan dan kimler var. Bu yeni aşının bir şekilde kusurlara neden olması veya enjektöre zarar vermesi olsaydı, nüfus kontrolü gündemi olan hiç kimse yanlış gruba zarar vermez miydi? . Selamlar siten inanki çok iyi, teşekkürler , ziya – 232

7. Kütahya merkezden ben memo. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 26-01-2021 15:36:08

8. Bu konu : ” Bu yeni aşının bir şekilde kusurlara neden olması veya enjektöre zarar vermesi olsaydı, nüfus kontrolü gündemi olan hiç kimse yanlış gruba zarar vermez miydi? ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , emin – 426

9. Erzurum merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım 03-02-2021 06:41:20

10. Niğde dan kimler var. Bu yeni aşının bir şekilde kusurlara neden olması veya enjektöre zarar vermesi olsaydı, nüfus kontrolü gündemi olan hiç kimse yanlış gruba zarar vermez miydi? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok iyi, tebrikler , memo – 280

11. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 20:05:53

12. Bu konu : ” Bu yeni aşının bir şekilde kusurlara neden olması veya enjektöre zarar vermesi olsaydı, nüfus kontrolü gündemi olan hiç kimse yanlış gruba zarar vermez miydi? ” çok güzel. Selam paylaşım valla mükemmel, teşekkürler , mehmet – 438

13. Bu konu : ” Bu yeni aşının bir şekilde kusurlara neden olması veya enjektöre zarar vermesi olsaydı, nüfus kontrolü gündemi olan hiç kimse yanlış gruba zarar vermez miydi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan valla çok iyi, teşekkürler , ali – 401

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link